Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Dvojitý problém s outdoorem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mr.killer
Stálý Člen

Karma uživatele mr.killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 27 

Dvojitý problém s outdoorem Příspěvek č. 1



Takže první problém se týká listů. Na některých kytkách se mu to začalo objevovat už teď a na jedné už ty listý má takový asi 2 měsíce. Přidávám 2 fotky pro identifikaci nemoci nebo nějakého nedostatku v půdě.
Druhý problém je v tom, že mu kytky lehce začínaj napadat nějací červíci, kteří požíraj palice a zůstává po nich většinou pod šiškou nebo v šišce takovej hnědej bordel. Když jsem pár takových šišek prozkoumal, všiml jsem si malinkaté dírky do stonku, takže bych řekl, že červíci se snad k šiškám dopravují stonkama. Už jsem se s nima setkal minulej rok, ale pořád nevím jak proti nim bojovat. Někdo mi říkal, že tak se chovaj píseční červi, ale nemůžu 100% zaručit ten název.
Prosím pomozte nám vyřešit tyhle problémy, kamarád je správnej a hodnej klučina a řekl jsem mu že mi na groweru poradí, tak ať má radost Díky všem moc za rady a postřehy!

Old Post 31-08-2012 v 11:14 AM
mr.killer je offline   Profil uživatele mr.killer   Find more posts by mr.killer   Foto galerie člena mr.killer   Click here to Send mr.killer a Private Message   Add mr.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: Dvojitý problém s outdoorem Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od mr.killer
Takže první problém se týká listů. Na některých kytkách se mu to začalo objevovat už teď a na jedné už ty listý má takový asi 2 měsíce. Přidávám 2 fotky pro identifikaci nemoci nebo nějakého nedostatku v půdě.
Druhý problém je v tom, že mu kytky lehce začínaj napadat nějací červíci, kteří požíraj palice a zůstává po nich většinou pod šiškou nebo v šišce takovej hnědej bordel. Když jsem pár takových šišek prozkoumal, všiml jsem si malinkaté dírky do stonku, takže bych řekl, že červíci se snad k šiškám dopravují stonkama. Už jsem se s nima setkal minulej rok, ale pořád nevím jak proti nim bojovat. Někdo mi říkal, že tak se chovaj píseční červi, ale nemůžu 100% zaručit ten název.
Prosím pomozte nám vyřešit tyhle problémy, kamarád je správnej a hodnej klučina a řekl jsem mu že mi na groweru poradí, tak ať má radost Díky všem moc za rady a postřehy!


Co se listů týče,tak ukazují na klasický přehnojení..
Písečný červíky nevim..,neporadim..

Old Post 31-08-2012 v 12:36 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.killer
Stálý Člen

Karma uživatele mr.killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 3

Díky za tip. No právě ono se to hnojilo letos jen asi 3x za celou dobu a to ještě v normálně předepsaným možství. Vím že kámošův otec tam min. podzim dával do zeminy dusí. Myslíte že to může být přehnaným množstvím toho dusíku?

Old Post 31-08-2012 v 12:43 PM
mr.killer je offline   Profil uživatele mr.killer   Find more posts by mr.killer   Foto galerie člena mr.killer   Click here to Send mr.killer a Private Message   Add mr.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 4

zdravím,taky mám teď stejný problém s těma červíkama v paldách..vyřešils to nějak? díky

Old Post 10-09-2012 v 10:36 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.killer
Stálý Člen

Karma uživatele mr.killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od miravlak
zdravím,taky mám teď stejný problém s těma červíkama v paldách..vyřešils to nějak? díky

jj, v GS mi prodali postřikový jed na škůdce, jmenuje se: Decis mega
Stříkal jsem asi před týdnem a zdá se že fakt jsou červíci vyhubeni. Zavčasu to postříkej, protože poslední 3 týdny by se už neměl postřik aplikovat

Old Post 10-09-2012 v 11:39 AM
mr.killer je offline   Profil uživatele mr.killer   Find more posts by mr.killer   Foto galerie člena mr.killer   Click here to Send mr.killer a Private Message   Add mr.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-03-2020 - Problém s růstem - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5508660 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív