Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » žádný květ ani náznak
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Skyline4
Nový Člen

Karma uživatele Skyline4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 17

Já mám Big Bud z řezu na balkoně už mi to přerůstá a také stále nic.. vysadil jsem hnojky a zkusim je dnes hodit na 1-2 dny do tmy tak uvidim co to udělá.....

Old Post 09-09-2012 v 11:23 AM
Skyline4 je offline   Profil uživatele Skyline4   Find more posts by Skyline4   Foto galerie člena Skyline4   Click here to Send Skyline4 a Private Message   Add Skyline4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perlenbacher
Nový Člen

Karma uživatele perlenbacher - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 18

a proc do tmy ? nebyalo by lepsi jim zkratit svetlo co denne dostavaj na 12 hodin ?vypocitat si to podle tohodle http://calendar.zoznam.sk/sunset-cz.php
a priste si sehnat odrudy ktere sou vhodne pro mirny pas a nekupovat to podle nazvu

Old Post 09-09-2012 v 16:15 PM
perlenbacher je offline   Profil uživatele perlenbacher   Find more posts by perlenbacher   Foto galerie člena perlenbacher   Click here to Send perlenbacher a Private Message   Add perlenbacher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skyline4
Nový Člen

Karma uživatele Skyline4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 19

myslim si když mi jede světlo 12:30 na 11:30 tak by to nemělo mít vliv... ale jen má doměnka ... pár lidí se mi ozvalo že jim tento model ještě nekvete ... Ještě počkám co to udělá. díky za radu.. beru na vědomí

Old Post 09-09-2012 v 23:59 PM
Skyline4 je offline   Profil uživatele Skyline4   Find more posts by Skyline4   Foto galerie člena Skyline4   Click here to Send Skyline4 a Private Message   Add Skyline4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Skyline4
myslim si když mi jede světlo 12:30 na 11:30 tak by to nemělo mít vliv... ale jen má doměnka ... pár lidí se mi ozvalo že jim tento model ještě nekvete ... Ještě počkám co to udělá. díky za radu.. beru na vědomí
Hele nějak tě nepobíram :p A co to máš vůbec za model? v prvnim příspěvku píšeš Ed rosenthal big bud ale to neexistuje, takže nejspíš ED. R. Super bud? tak piš alespoň svůj model správně když už nic jinýho. Dost ste to tu zatrollilo :p

Old Post 10-09-2012 v 08:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skyline4
Nový Člen

Karma uživatele Skyline4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 21

Ano je to SUPER BUD... tim 12.30 sem myslel že mi jede na to slunko... a pak to je nějakej 11 hod ve tmě. ale to by mělo být v pohodě ne??

Old Post 10-09-2012 v 09:03 AM
Skyline4 je offline   Profil uživatele Skyline4   Find more posts by Skyline4   Foto galerie člena Skyline4   Click here to Send Skyline4 a Private Message   Add Skyline4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcek77
Nový Člen

Karma uživatele Prcek77 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 22

Ty kraso ja chtel sledovat iiggiiho a on tu vubec neni??? Panove řešíte nesmysly a IIggII posli foto. Pěstu Zdar

Old Post 10-09-2012 v 18:18 PM
Prcek77 je offline   Profil uživatele Prcek77   Find more posts by Prcek77   Foto galerie člena Prcek77   Click here to Send Prcek77 a Private Message   Add Prcek77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 23

Díky všem za názory a rady , mám takovej laickej dojem , že už se tam něco děje !!
Jinak ať to pořádně vyroste alespoň vám , díky

edit

takže kára je už druhou noc venku a kytky jsem přesunul do garáže do tmy , až je vytáhnu pošlu foto

Naposledy upravil iiggii 13-09-2012 v 18:37 PM

Old Post 10-09-2012 v 19:18 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 24

tak jsem uposlechl rad zkušenějších , soupnul kytky na dva dny do kobky a tady jsou výsledky (pozitivní)

[img=http://imageshack.us/a/img24/2553/60194981.th.jpg]
[img=http://imageshack.us/a/img208/8323/72050265.th.jpg]
[img=http://imageshack.us/a/img821/2950/96348869.th.jpg]

Naposledy upravil iiggii 15-09-2012 v 14:16 PM

Old Post 15-09-2012 v 14:05 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 25

smazat

Old Post 15-09-2012 v 14:08 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 26

díky

Old Post 15-09-2012 v 14:11 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 27

taky smazat , soorry

Naposledy upravil iiggii 11-10-2012 v 12:24 PM

Old Post 15-09-2012 v 14:14 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4679730 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív