Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 15x White Widow / SOIL / 250 W MH, HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

15x White Widow / SOIL / 250 W MH, HPS Příspěvek č. 1






Cus v dalsim kole zahradnikos!

Mam tu par novinek... Koupil jsem EC metr, takze ted by to melo byt podchycene. Misto grow-mixu od Plagronu (nebyl na krame) jsem koupil substrat od Canny (Terra Professionl Plus) - pry uz s trichodermou. A konecne posledni novinka - White Widow (dik za snycle a bezproblemovou domluvu). Jak jsem ty kotlety doma vyndal z krabice, pochopil jsem rozdil mezi matkarem a babrakem...

Pestebni plocha:
51x90 cm, vyska 120 cm

Slunko:
250W Sunmaster Cool Deluxe /MH/
250W Gib Lighting Flower Spectre /HPS/
male hobby stinidlo s odtahem

Ventilace:
odtah - ventilator UFO, PK 125, max 420m³/h s regulaci, pritah pasivni
ofuk – 1x ventilator s klipsnou
koncovy filtr ECO 360m3/h - 125mm

Meraky:
teplomer - teplota ve skrini, teplota u vrsku, vlhkost
pH metr - Salinger & Mack MPH7
EC metr - Essentials

Substrat:
Canna Terra Professional Plus+

Hnoje a hnusy:
Plagron Cropmax
Hesi Root Complex
Hesi Power Zyme
Hesi Super Vit
Hesi TNT Complex
Hesi Bloom Complex
Atami Bloombastic / Plagron Green Sensation
AH Final Solution

Klacky:
15x White Widow /Dutch Passion/

Na fotkach je 1. den na rustu, bohuzel jsem musel odstavit MH vybojku a hodit je pod zarivky, aby se trosku chytly. Byly strasne vedra a holky z toho lehaly, i kdyz byla vybojka az pod stropem... Pod zarivkou jsem je nechal nejakych 4 nebo 5 dni. Nechtelo se mi pro kazdou delat parnicek, tak proto zarivky

Old Post 07-08-2012 v 12:45 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 2






Dal tady jsou fotky ze 7. dne rustu. Tady uz jsou myslim 2 dny pod MH, vybojka porad pod stropem. Uz jsou pekne chycene a zacina se neco dit. Zatim nehnojim, dostavaji v zalivce jenom korenak.

Jenom jeste neco k zalivce. Cista kohoutkova voda ma EC 0,04 (merene EC metrem adwa, muj essential ma jenom jedno desetinne misto). Po namichani a pomereni zalivky (voda+korenak) je vysledne EC 0.1, pH upravuju na 6.2. Jeste to necham chvilu bez hnojek, a pak zacnu pridavat rustovku.

Old Post 07-08-2012 v 12:49 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 3

je to zatím povedený ,ale určo začni už hnojit tak na 1,0ec byla by škoda aby začli strádat a ztráceli barvu pak to budeš těžko dohánět
vím o čem mluvím kokos jedu už několik let....

Old Post 07-08-2012 v 13:31 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Salatos
je to zatím povedený ,ale určo začni už hnojit tak na 1,0ec byla by škoda aby začli strádat a ztráceli barvu pak to budeš těžko dohánět
vím o čem mluvím kokos jedu už několik let....



..jede hlínu já v tom předhnojeným substrátu třeba nehnojil na růst ani jednou a furt byly hezky zelený a zdravý

jináč tímto objednávám téma, myslim, že todle kolo dopadne o poznání líp a jsem zvědavej na výsledek

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 07-08-2012 v 16:46 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Salatos
je to zatím povedený ,ale určo začni už hnojit tak na 1,0ec byla by škoda aby začli strádat a ztráceli barvu pak to budeš těžko dohánět
vím o čem mluvím kokos jedu už několik let....


Jn on to neni kokos, ale substrat od Canny.


citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
..jede hlínu já v tom předhnojeným substrátu třeba nehnojil na růst ani jednou a furt byly hezky zelený a zdravý

jináč tímto objednávám téma, myslim, že todle kolo dopadne o poznání líp a jsem zvědavej na výsledek


Taky jsem nejak extra na rustu nehnojil, minimalne prvni tyden vubec, pak jsem postupne zvedal.

No jinak vcera holky dostaly 250ml/kvetinac a dneska substrat uz jenom lehce vlhky, takze jsem dal dalsich 250ml a uz pridal rustovou hnojku, nejdriv jsem zkusil pul davky (2,5 ml/l) a EC zalivky bylo 0,2. Tak jsem tam flaknul plnou davku, co je na obalu (5 ml/l) a hodnota EC byla 0,4. Tak jsem to pro zacatek nechal tak.

Dik za sledovani vlakna a pripominky chlapi...

Old Post 07-08-2012 v 17:40 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 6






11. den rustu, vypadaji paradne, poprehazoval jsem kvetinace tak, aby velke byly na kraji a mensi uprostred. Vyskove rozdily moc nejsou, ale poradek musi byt Dost se rozrustaji a vypada to na pekne keriky po prepnuti. Nefici moc do vysky, ted mi pripada, ze davaji silu to rustu bocnich vetvi.

Vyska: 18-23 cm
Teplota: noc min 18°C; den max 29°C(jak presly ty paraky, tak peknych 26°C)
Vlhkost: 32-63 % (prumerne kolem 40 %, kvuli vetrani nejde jinak)
pH: 6,0-6,3
EC: max 0,7 (to jsem lil dneska, predchozi zalivky byly na 0,4.. V hline by mely mit jeste dost zradla)

Old Post 10-08-2012 v 19:40 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 7

Na 250W to vypadá moc pěkně. Občas mrknu, jak pokročily.
Škoda, že mě to vyšlo tak blbě a mám tam jen jednu.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 11-08-2012 v 22:57 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 8

Zdar no to je krása samá BÍLÁ můj první model hned jsme si padli do očka a je z toho láska na celý život
Máš to moc pěkné držím palce ať z nich jsou pořádné pálky...
Sleduji

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 13-08-2012 v 18:51 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 9

Zdarec, to už s klidem přepni, za týden pak prosekej první várku spodků. Potřebuješ topovky+ pár bočních větví nahoře, se zbytkem se moc neser

Old Post 14-08-2012 v 12:18 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 10






Zdar, zacnu trosku OT.. Malem jsem si vlastnorucne zapalil urodu . Daval jsem postrik cropmaxem, a protoze mam odtah ze stinidla, hodil jsem na vybojku kartonovy obal, at se na ni postrik nedostane. Jenomze kokot vymasteny jsem to zapomnel sundat, no a rano po seste me vzbudil smrad a trosku dymu v pokoji. Karton chytnul spadl mezi kytky a jednu dalo by se rict upalil, dalsi okolo trosku spalil. No kokot, trosku to omezim asi

Vsecky spalene casti listu jsem odstrihnul. Na te kytce, co to schytala nejvic zbyla jedna vetev.

15. den rustu - holky dostavaji zalivku s EC do 0,7 a pH 6,0-6,3.. Dneska jsem misto hnojek dal zalivku s enzymy. Teploty v norme (krome toho pozaru, max. teplota na teplomeru byla 43° C)...


citace:
Původní příspěvek od Machoman
Zdarec, to už s klidem přepni, za týden pak prosekej první várku spodků. Potřebuješ topovky+ pár bočních větví nahoře, se zbytkem se moc neser


Jj, uz jsem to chtel prepnout dneska, ale jeste jim dam jeden, dva dny na rozdychani moji demence

Old Post 15-08-2012 v 00:21 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 11

Tak to jsi měl štěstí, že to dopadlo, jak to dopadlo. Smradu a kouře z boxu se bojí každý grower. Hlavně když není doma.
Omezit nic nemusíš. Stačí, když si dáš na dveře trhací bloček a budeš si psát úkony, které jsi provedl. A když si to tam zapíšeš, tak hlavně nezapomenout na ten bloček

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 15-08-2012 v 14:06 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 12






4. den od prepnuti, holky zacly pekne splhat, snad se zastavi do tech 45ti cm maximalne. Jeste porad davam korenak. Dostavaji 2x zalivku s hnojema, 1x upravena voda + enzymy.

Na obalu od Hesi hnoju pisou 5ml/l s tim, ze po namichani zalivky je vysledne EC 0,4. Pri EC zalivky s hodnotou 1,1 prekracuju momentalne doporucenou davku na 10 ml/l (7 ml/l grow + 3 ml/l bloom). V dalsich zalivkach budu otacet pomer hnojek az uplne vypustim grow hnoj. Korenak uz v nejblizsi dobe tes vynecham.

Jenom cumim, jak moc navic (teda rekl bych, ze dost) jsem tam musel nalit, abych se dostal aspon na hodnotu 1,1... Mozna to tak je normalni, nevim no, jsem zvedavy na dalsi prekvapeni. Dobra hracka ten EC metr, biju se do hlavy, ze jsem ho neporidil uz driv.

vyska: 33-35 cm
pH: 6,0-6,2
EC: max 1,1
teploty v klidu, pokud nejsou paraky


citace:
Původní příspěvek od Growman
Tak to jsi měl štěstí, že to dopadlo, jak to dopadlo. Smradu a kouře z boxu se bojí každý grower. Hlavně když není doma.
Omezit nic nemusíš. Stačí, když si dáš na dveře trhací bloček a budeš si psát úkony, které jsi provedl. A když si to tam zapíšeš, tak hlavně nezapomenout na ten bloček


Napad dobry, ale ja jsem schpny zapomenout aj na blocek. Priste spis uz zadne zakryvani vybojky, radsi vypnu vzduch

Old Post 20-08-2012 v 15:32 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 13





Tak 8. den od prepnuti jsem to odholil odspoda, mozna jsem mohl trosku vic, ale nechal jsem zatim tak. Uvidim, ktere vetve se jeste vytahnou nahoru, nez se kytky uplne zastavi, pak to proriznu asi jeste jednou. Zatim jsou vysoke kolem 45ti cm. Rekl bych, ze jeste tak deset-patnact cisel udelaji.

Zalivka uz je z vetsi casti s vyssim pomerem kvetoveho hnojiva s EC 1,3 a pH 6,1...

Zda se mi, ze se na metru nejak pomalu ustaluje hodnota pH. Driv to bylo ustalene treba za minutku a uz se hodnota nehybala. Tedka to trva treba 5-10 minut, nez se hodnata pH ustali. Vcera jsem si vsiml, ze jsem nemel elektrodu uplne ponorenou v KCl, to by mohlo byt tim, ne? Dolil jsem, at je zas uplne cela ponorena, snad prestane delat krky

Old Post 24-08-2012 v 00:47 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 14






Zdar, tak holky uz jsou pekne nakvetle (13. den od prepnuti) a mohly by uz prestat splhat nahoru...

teploty: den 25-28°C, noc 18-21°C
vyska: 48-53 cm
zalivka: uz hnojim s vetsim pomerem na kvet (EC 1,4 a pH +/-6,2) z celkovych 8ml/l davam 2 ml grow+6ml bloom, stridam se zalivkou s enzymy. Korenak jsem vysadil a enzymy tam uz taky neliju v kazde zalivce (jako v minulych kolech), ucim se setrit

Do tydne proliju kvetinace, abych zjistil jak jsou na tom vystupni hodnoty pH a EC, no jsem zvedavy... Pak uz mozna zacnu s PK - podle toho, jak budou holky vypadat.

Old Post 28-08-2012 v 19:53 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 15

Jáj sám si zapálit úrodu no to čtu a vidím poprvé

No jinak klobouk dolů na ten požár je to v hodně nadupané kondici,ani známka nějakého poškození ani stresu přehnojení což je fakt good,ale to PH máš docela vysoké pokud se nemýlím

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 29-08-2012 v 09:46 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 16




No, dneska jsem nasel na listech trasnenky, tak jsem koupil Spruzit z OBI a poradne prostriknul. Hodne ozrane listy sly pryc. Hodil jsem tam i lepove desky. Nebylo jich tam nejak extremne moc. Snad ten postrik stacil jednou, v byte napicu robota...

citace:
Původní příspěvek od koogi1
Jáj sám si zapálit úrodu no to čtu a vidím poprvé

No jinak klobouk dolů na ten požár je to v hodně nadupané kondici,ani známka nějakého poškození ani stresu přehnojení což je fakt good,ale to PH máš docela vysoké pokud se nemýlím


Obcas se zadari no... Jedna to schytala hodne - divim se, ze prezila. Na dvou nebo trech je videt, ze to neni uplne OK. Vzpamatovaly se pekne holky... K tomu pH - nemyslim si, ze je vysoke. Nevypadaji, ze by jim neco vadilo, teda krome ohne a trasnenek

Old Post 30-08-2012 v 02:05 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-12-2016 - 6x White widow 250w HPS - 52 odpovědí
04-08-2012 - 20x Mazar, 4x Blueberry / SOIL / 250W MH, HPS - 44 odpovědí
17-05-2012 - 12x Mazar / SOIL / 250W MH, HPS - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9089680 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív