Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » 600w bubler made in SR...začinam
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hancock
Nový Člen

Karma uživatele Hancock - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 24  

Hydroponie 600w bubler made in SR...začinam Příspěvek č. 1

nazdar ludia...tak sa mi konecne podarilo zostavit box ktory ukoji moje pestovatelske a huličske pudy.dlho trvalo kym som nasiel ten spravny hydro system,je to homemade bubler,ktory sa mi podarilo zostrojit iba vdaka clenom tohto foora za co vam vsedkym ktory mi dodali kopu inspiracie patri OBROVSKAAAAAAA VDAKA !!!!!!!(..to je dvovod preco chcem cele aspon prve kolo publikovat na grower.cz....ja - slovak jak repa) . . .Pocas mojho studovania a prezerania na forach som uvazoval nad viac moznostami pestovania,ale aby som mohol pestovat a mal to schvalene mojou DRAHOU POLOVICKOU musel som to fakt premysliet a zvolit co najefektyvnejsiu (aj ked nie lacnu) variantu....a teda :


BOX - 120x60x160 dark room

OSVETLENIE - KIT 600W Cooltube prům. 150mm + GIB Lighting Flower Spectre HPS na rast + Výbojka Sylvania SHP-T 600w kvet

3xBUBLER- 6x Vzduchovací kameň 30cm blister
3x Vzduchovací motorček Resun AIR 4000

ODTAH- Ventilátor TT 150 – 595/680m3/h + pachač

PRITAH- pasiv.
2xVentilátor s klipsnou Hurricane 18cm

+EC tester a PH tester (Adwa)

OSADENSTVO-9x MAZAR Dutch Passion
9xBLUEBERRY Dutch Passion

a ideme na to..

Old Post 02-09-2012 v 11:21 AM
Hancock je offline   Profil uživatele Hancock   Find more posts by Hancock   Foto galerie člena Hancock   Click here to Send Hancock a Private Message   Add Hancock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-09-2012 - 600w bubler made in SR...začinam - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1408590 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív