Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st *Grow* 250W DS60
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 65


V boxu...

!Never say No!

Old Post 18-03-2013 v 13:52 PM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 66


Jsem vůl neotočil jsem fotky srry

!Never say No!

Old Post 18-03-2013 v 13:54 PM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 67


A tady vykoukly Great White Sharky od Fair seeds asi je šoupnu na outdoor:-)

!Never say No!

Old Post 18-03-2013 v 13:59 PM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 68


Zdar
Mám tu foto z boxu je to asi 30. den květu

!Never say No!

Old Post 21-04-2013 v 19:33 PM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.t.u.r.i.s.t.a.
Stálý Člen

Karma uživatele .t.u.r.i.s.t.a. - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 69

zdárek, . vypadaj spokojeně jen tak dál,. Koukám máš tam dost tech větších listu ,, chystas se je zastrihnout nebo ustrihnout ? : a popř.kdy ?: ( ps.nechávám je taky je to zásobárna živin, ale este nevim kdy to prostříham mozna az pred kosou,..

at se daříí,.

díky turista

! Newer Back Down !

Old Post 21-04-2013 v 20:01 PM
.t.u.r.i.s.t.a. je offline   Profil uživatele .t.u.r.i.s.t.a.   Find more posts by .t.u.r.i.s.t.a.   Foto galerie člena .t.u.r.i.s.t.a.   Click here to Send .t.u.r.i.s.t.a. a Private Message   Add .t.u.r.i.s.t.a. to your buddy list     Navštiv homepage uživatele .t.u.r.i.s.t.a.! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 70

Zdar .t.u.r.i.s.t.a.
No k těm listům, já nevím to vždycky něak vyplyne až když jako překážej jinak je tam nechávám co nejdéle..
No taky mám dotaz nejen na tebe...
Než jsem tam dal ten klipsňák občas bylo v boxu i 36°C bylo to asi 3x jak venku bylo hezky..
Teď tam je okolo 25 až 26°C neni to pro kyti trochu šok???

Tak zatim Čágo

!Never say No!

Old Post 22-04-2013 v 08:22 AM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 71


Ještě jedna fotka...

!Never say No!

Old Post 22-04-2013 v 08:33 AM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-07-2012 - 1st. grow, 200W CFL DarkRoom 60 - 98 odpovědí
07-06-2010 - 1st Microgrow 25W - 11 odpovědí
18-06-2009 - 1st. grow- 150w - 83 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8689480 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív