Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak bojujete s vlhkostí na půdě při sušení ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mr.killer
Stálý Člen

Karma uživatele mr.killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 27 

Dotaz Jak bojujete s vlhkostí na půdě při sušení ? Příspěvek č. 1

Ahoj groweři, zdravím všechny příznivce outdooru. Sice je na to ještě trošku brzo, nicméně se raději zeptám už teď. Minulej rok jsem si vypěstoval vcelu dobrej outdoorek a sušil jsem ho na půdě. Nějaký větvičky jsem zavěsil na šňůry na sušení prádla a něco jsem dal na zem na noviny. Přijdu po 2 dnech a ejhle. Docela dost toho chytilo plíseň a to jak na zemi, tak na těch šňůrách. Na palicích co leželi na zemi na novinách bylo plísně znatelně více. Prosím Vás jak se této plísně ubránit? Půda je docela hodně prostorná, ale nejde v ní moc dobře větrat. Je tam prostě jen jedno okno, takže tam neudělám moc vělký průvan i když nevím jestli by průvan na plíseň pomohl, jelikož když sušívám, bývá tady u nás přes noc i z rána docela dost sychravo. Zkoušel jsem na ty palice na novinách nechat foukat ventilátor, ale ani to moc nepomohlo :-/ Budu rád za všechny rady na zbavení se vlhkosti na půdě. Díky moc všem!!

Old Post 30-08-2012 v 10:11 AM
mr.killer je offline   Profil uživatele mr.killer   Find more posts by mr.killer   Foto galerie člena mr.killer   Click here to Send mr.killer a Private Message   Add mr.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

já mám na půdě teda mega sucho.. ale kdyz to pověsíš a bude na to foukat ventilátor tak by to nemělo přece zplesnivět)) na noviny se vy..r

Old Post 30-08-2012 v 17:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.killer
Stálý Člen

Karma uživatele mr.killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 3

Nevím co to máme za blbou půdu :-/ Koupím asi nějakej pořádnej ventilátor, ať to tam udělá trošku průvan a hotovo.....

Old Post 31-08-2012 v 09:00 AM
mr.killer je offline   Profil uživatele mr.killer   Find more posts by mr.killer   Foto galerie člena mr.killer   Click here to Send mr.killer a Private Message   Add mr.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 4

teoreticky by ti mohlo pomoct aj toto: http://www.denbraven.sk/zeleziarstv...31.html?lang=sk

Old Post 01-09-2012 v 11:16 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 5

[účet odstraněn]

Old Post 23-09-2012 v 08:57 AM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8308620 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív