Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » OG Raskal Genetics - White Fire
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

OG Raskal Genetics - White Fire Příspěvek č. 1

zdraec...
Nemate nekdo osobni zkusenoszi s touto odrudou?Zajimaji me veci jako jestli potrebuje nejakou specialni peci-vic/min hnojiva, zastrihnout/nezastrihnout, sklizet pred/po 70tym dni kvetu, atd...
Predem diky za rady.

Old Post 20-08-2012 v 18:20 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 2

no cus
nevim jestli si to dobre pamatuju ale Rakosnicek ma tenhle druh doma

indoor 600w

Old Post 21-08-2012 v 06:39 AM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 3

no ja ho mam taky doma tak prave proto shanim tipy jak o nej pecovat...

Old Post 21-08-2012 v 13:45 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 4

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=62318
http://grower.cz/forum/showthread.p...4067#post914067

Old Post 25-08-2012 v 11:12 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 5

no hele mám 3 fena doma a řekl bych že jde o vcelku nenáročnou věc, hnojení to snese i ve vyšších dávkách, kvete to cca 65 dní, 70 bych viděl jako maximum (ale možná máš jinej fenotyp), stavba je hodně kompaktní jak u palic tak i celý kytky, problém byl extrémní náchylnost na plíseň u čtvrtý holky co jsem měl a zrušil - uhnila skoro celá a to jsem pri indooru ještě neviděl jinak mě taky moc nepotěšilo, že z 11ti semínek byly 4 hermáči, 3 samci a 4 holky, který ale stejně občas ukážou nějakej ten banánek ( ale sterilní takže nic hroznýho)

jinak ohledně toho zastřihávání bych radil určitě zastřihnout - moc se jim větvit nechce, i když mě se víc osvědčilo u skoro všeho ohejbat a ohejbat, protože to tu kytku tolik nezabrzdí

určitě pak hoď fotky, zajímalo by mě co z toho ještě roste

Old Post 27-08-2012 v 09:13 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 6

dik za informace... doufam ze mi to taky nezhnije... jedu totiz ve sklepe a tam se dostanu s vlkosti max na 60% za tmy a 45% za svetla... jo a foto ti radeji poslu do mailu tady me to nejak nejde vkladat... a teprve ted prepinam takze prvni zajimavy foto bude nejdriv za mesic a pul...
jeste by me zajimalo jaky je z toho stavek je to opravdu takova pecka? jak se o tom pise???

Old Post 27-08-2012 v 12:49 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8931590 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív