Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hrozne blbej pocit...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Morys
Stálý Člen

Karma uživatele Morys - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Hrozne blbej pocit... Příspěvek č. 1

Sme byli s kamosem dat brko a von tak nak moc nehuli tak si dal jen malo a ja toho nehoraznyho jointa zhulil sam ... Myslel jsem si jak to bude prima ze budu hodne zhulenej ale najednou sem zacala motat siska tak sem si sednul pocitoval sem strasny mravenceni po celym tele cepice mi hrozne svirala hlavu a ja se nemohl hejbat bylo mi silene blbe a myslel sem ze se pobleju tak sem rekl ze musim domu neco sezrat no a tak sme sli a ja usel asi tak 10m a lehnul si do snehu s tim ze dal nejdu protoze me neposlouchali nohy... Uz jsem myslel ze z toho chcipnu tak sem tam lezel a pak mi nak doslo ze doma se mi bude lezet lip tak sem se uz ani nevim jak dostal domu lehl si ale ten hroznej pocit furt neprestaval a myslim ze to bylo jeste horsi....

Proste to nechapu stalo se mi to jen jednou ale nechci aby se to opakovalo protoze nic takoveho uz zazit nechci. nevite nahodou cim to mohlo bejt ??? Ja nadtim furt tak nejak premyslim a dosel sem k zaveru ze sem to asi nak moc prehnal a z toho se mi udelalo spatne... Budu rad za kazdou radu jak tomu zamezit

Old Post 11-12-2005 v 21:51 PM
Morys je offline   Profil uživatele Morys   Find more posts by Morys   Foto galerie člena Morys   Click here to Send Morys a Private Message   Add Morys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 2

no nevim , myslim ze se tomu rika flasback , ale nejsem si jistej , me se stalo neco podobnyho pred par rokama , jako kazdy rano sme sli s kamosem na bucka , a palime , pohoda , a pak prisli shoty , ja dostal shota a ukazuju mu palcem ze byl dobrej , drzel sem ho v sobe tak pul minutky , a pak sem vyfouk , zacla se mi motat hlava , a ja mu rikam :" musim si sednout , a lehnul jsem si na tasku a oprel se o zed a tak dobry 3 minuty sem se nemoh hejbat , protoze se mi tocil celej svet dokola , ja uplne zmatenej , nemoh sem se hejbat rikam kamosovy pockej zatahnem tu skolu , ja nemuzu chodit a on rikal delej neblbni za 2 minuty zvoni , a ja mu rikam , tak na to ser zatahnem to , a fakt sem se nemoh zvednout , a pak najednou to zaclo zpomalovat a prestalo to se tocit uplne , a tak sem se skusil zvednout , a zved sem se a uz sem byl f pohode a rikam mu kurwa no to byl shot jak delo , a pak hned jak to odeznelo to toceni a ty blby pocity , tak mi hned nabehla nehorazna zkourenost no a to je asi tak vsechno , vickrat se mi nic podobnyho nestalo , ale dobrej zazitek zdarec peace!

Old Post 11-12-2005 v 22:10 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elementalista
Stálý Člen

Karma uživatele Elementalista - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 3

No, padne to tady jeste tak desetkrat, ale co treba se neprehulovat...?

Old Post 11-12-2005 v 22:11 PM
Elementalista je offline   Profil uživatele Elementalista   Find more posts by Elementalista   Foto galerie člena Elementalista   Click here to Send Elementalista a Private Message   Add Elementalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Chachaa - takový stavy sem míval taky, ale je to tak 8-9 let zpátky... Ještě když fungoval TAZ, tak jsme zašli na brko, dali jsme dvě kola a pak sem úplně odpadnul, byla to pro mě strašná síla. Lehl sem si na stůl, nemohl se vůbec hejbat, bylo mi na blití a já nevěděl co se sebou mám dělat... Rozdejchal sem to tak za půl hodiny, ale stejně sem z toho byl celej den úplně v řiti. Chce to pravidelný trénink Já trénoval pořád a naštěstí se mi to již brzy vyplatilo a já takové stavy už nezažil

Old Post 11-12-2005 v 22:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b.bang
Stálý Člen

Karma uživatele b.bang - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 5

HELE TOHLE SE STAVA ZE TO TVOJE TELO PROSTE NEUNESE.jE TO CELKOVA OTRVA THC. Tet my rikala moje pritelkine ze jeji spoluprcovnice mela syna ,ktry pred nekolika tydny zemrel.Jak zemzel se asi ptate? No pro sirokou verejnost seoznamila zprava ze umrzl v lese po selhani srdve!!!!Ale pravda je takova ,ze se jeji syn zhulil z kamarady a sel domu (zrejme stach z toho ze rodice poznaji ze pozil marihuanu moje dedukce) sam .Cestou usnul v lese a zmrzl.
tak nevim co je horsi ze umrzl nebo ,ze umrel po poziti THC.. JE to sok ,ale je videt co zpusobuje ztrach .Bylo mu pouze 17 let coz je na smrt priliz brzy.

Old Post 11-12-2005 v 22:26 PM
b.bang je offline   Profil uživatele b.bang   Find more posts by b.bang   Foto galerie člena b.bang   Click here to Send b.bang a Private Message   Add b.bang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

b.bang - to jsou jenom teorie, teze a dohady.... Já bych musel mít otravu THC non-stop a byl bych už asi 50x mrtvej...

Old Post 11-12-2005 v 22:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b.bang
Stálý Člen

Karma uživatele b.bang - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 7

ne s tim klukem je to na 100 pravda.
ja prinejhorsim 1000 protoze hulim fakt kvanta ,ale tohle se stava potom ze telo to neprijme

Old Post 11-12-2005 v 22:53 PM
b.bang je offline   Profil uživatele b.bang   Find more posts by b.bang   Foto galerie člena b.bang   Click here to Send b.bang a Private Message   Add b.bang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 8

lol nevim jak je to u moryse , ale me se to nestalo kvuli prehuleni , ale kvuli nizkymu tlaku , na to pomaha si pred brckem dat kafco nebo aspon rano si dat silny kafe a pak celej den pohoda

Old Post 12-12-2005 v 05:55 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

je to kombinace nízkýho tlaku a přehulení... nebo spíše hodně velkej pokles tlaku z přehulení... dřív se mi nic podobnýho nestávalo, ale ted mám tlak na hranici nízkej/gutt a kolikrát když mám volnej den a dám si brčko po ránu(.. teda po tom co vstanu), ..sem nenažranej, naprosto klidnej.. tak chvíli po tom co začnu pociťovat ňákej high, mě začne lehce brnět levá ruka a cejtim slabost v celim těle... tagže je nejvyšší čas začít se hejbat a vyvýjet nějakou činnost

Old Post 12-12-2005 v 06:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

souhlas s mc.larwa...

dodržujte pitnej režim... pokud možno nealkoholickej

Old Post 12-12-2005 v 06:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 11

cos to měl za model?

Old Post 12-12-2005 v 07:22 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 12

JJ, jak říká VoidMAN. Stačí celej den nějak moc nepapkat, pak si dát nějakou vraždu a dějou se fakt věci. Jednou jsem takhle omdlel. Ještě v kombinaci s nízkým tlakem to jde skoro samo...

Hlavní je pak vylízt někde na čerstvej vzduch, sednout si, zhluboka dejchat a do 5 minut jseš ok.

Fotr woe!

Old Post 12-12-2005 v 07:49 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morys
Stálý Člen

Karma uživatele Morys - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 13

Pro zeldu: Byl to nakej no-name od mistnich dealeru Rika se tomu nak Plamen nebo Drak ted uz nevim co to bylo Jinak mozna to bude tim jidlem rano sem mel jen lehkou snidani a pak to vysoce toxicke jidlo ve skolni jidelne... Az pak sem sezral celou krabici nesquika , 6 smazenejch syru ctvrtku chleba a uz nevim co doted se divim jak sem toho mohl tolik snist.... Jinak problemy s tlakem sem nikdy nemel... 4IcanLearnUgRow Presne to je ono taky sem tak 5 min lezel a nemohl se hybat

Old Post 12-12-2005 v 09:53 AM
Morys je offline   Profil uživatele Morys   Find more posts by Morys   Foto galerie člena Morys   Click here to Send Morys a Private Message   Add Morys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 14

4 morys: tjn , tak ti poradim , staci kdyz bude poradne hulit , telo si na to zvykne , sice te to bude min zhulovat ale nebudes mit tyhle problemy , me se to uz nestalo hafo dlouho , ale obcas se mi taky stane ze kdyz si treba nařachám poradnej kotel do bonga a pak ho vyjedu celej , tak se mi zamota hlava a musim se neceho chytit abych nespad nebo si sednout , ale jinak pohoda , kdyz si rano dam dobrou snidani + rozpustny kafco s mlickem , tak no problem muzu celej den hulit a sem f poho akorat vecer strasna unava :-( zatim peace

Old Post 12-12-2005 v 12:57 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morys
Stálý Člen

Karma uživatele Morys - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 15

Tjn minule sme davali s kamosem bongo jako prase a hle taky sem si musel sednout

Old Post 12-12-2005 v 14:36 PM
Morys je offline   Profil uživatele Morys   Find more posts by Morys   Foto galerie člena Morys   Click here to Send Morys a Private Message   Add Morys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 16

ses jenim přehulil, mě se to stalo taky, aspoń viš pro přiště že nemaš hulit cely špeky sám.

Old Post 12-12-2005 v 14:37 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9122700 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív