Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Přebytecnej řízek Fruity Juice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od furian
Presne jak mysli hyena. Kytka ucejti ze ji ublizujes a bude se snazit dokvest.


hele já si spíš myslim, že hřebíky do stonků a elektrický šoky jsou uplně naprd zvlášť na podzim venku chytneš maximálně plíseň z toho...

tyhle mýty se tu jely před lety

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 18-09-2012 v 14:49 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 34


Mám menší komplikaci a rád bych se ujistil že je to to co si myslim..
mám podezření na plíseň
co myslite?
Pro sichr sem aplikoval ridomilgold.

KUBA

Old Post 19-09-2012 v 18:53 PM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 35

Ty volééé, já bych to pojistil, hřebíky do stonku a zálivku roztok s pervitinem/LSD, aby to pak mělo halucinogenní učinky to hulení.

Old Post 22-09-2012 v 15:30 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 36



ha ha .slušnej for.já zůstanu u toho úv.
jinak jsem to musel ještě jednou protrhat od největších listu...mazec.při takovým průměru a vejšce
by se hodila nějaká výsuvná plošina nebo tak.každopádně po hodině a půl vejskovejch práci hotovo.myslím že by to do konce října mohlo dokvést.

KUBA

Old Post 23-09-2012 v 07:47 AM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 37

Áááá )) ..nějaký idiot to ovšem nepochopil a dal mi K- ... hehe )

Old Post 23-09-2012 v 09:44 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 38


poprvé od začátku června kdy sem je zasadil, jsem navštívil 3řizky chronicU schovaný v houští .
aby sem tam nevyšlapal cestičku tak semto nechal na přírodě ...
po těch vedrech sem myslel že sou tuhý ale kupodivu sou pěkný zdravý a o tejden napřed oproti
juicyfruit

KUBA

Old Post 26-09-2012 v 09:14 AM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 39




tak rust už se téměř zastavil tak snad se konečně začne nafukovat

KUBA

Old Post 30-09-2012 v 13:43 PM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 40




No tak ten chronic 14dni před sklizní sklidil někdo za mě.kurva až já zjistím kdo to byl...
no nic .ešte ke všemu mi páteční větřík zlomil jednu slušnou větev na kytce co je na zahrade.
naštěstí to naní není skoro znát ..

KUBA

Old Post 08-10-2012 v 12:42 PM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 41

Po diskuzi několika lidma o mém předchozím příspěvku přiznávám, že hřebíky jsou nesmysl a blud.., ale pointa ostává a upřímně netuším jak tohle může stihnout dozrát ješte při těch klimatickejch podmínkách co mají být. Držím palce.

http://www.yr.no/

Old Post 08-10-2012 v 14:49 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 42

hm taky mi už někdo ostříhal skoro všechny vrchní palice na Orange Budu-nezralé k tomu,tak to musím seknout,než si to odnese všechno...pracky bych jim spřelámal....čorkám SMRT SMRT SMRT!


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 08-10-2012 v 18:21 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 43




jelikož začlo sněžit tak to šlo dolů.ještě by to tejden sneslo, ale I tak si myslím že to bude dobrý.
dost sem čuměl že sem nenašel jedinej kousek plísně !!!!!po tom vlhkým počasí je to skoro zázrak.
nechal jsem jen nejmenší větve který nemelo cenu sklízet a uvidíme co to provede.

KUBA

Old Post 28-10-2012 v 16:19 PM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 44

Foto ty pocukrovaný palice je tejden starý..

KUBA

Old Post 28-10-2012 v 16:34 PM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 45




Tak vše je zdárně sklizeno.sklizelo se na třikrát.ztoho první 2varky před prvním sněhem, zbytek 10dni po tom .určitě by ty2prvni části byly hutnejsi kdybych počkal ale sníh je sníh...
každopádně na první kontrolovanej outdoor sem nadmíru spokojenej .
materiálu je tolik ze to zpracovávam ještě dnes.
z první a druhý části už ve sklenicich zraje a nabírá ovocnou vuni.
high je slušně akční a jak přijde tak odejde.ideální model do prace.
chuť po tropickym ovoci s jemným nádechem citrusu.výnos xxxxl.prostě paráda.
tohle zbylo po fin. Oskubani.

KUBA

Old Post 17-11-2012 v 19:19 PM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 46

Zdravim.... Moc pjekny Strom.. K+uz leti a kolko myslis ze bude sucheho?
inač moj typ heh 900g..Nemas este dajake fotečky z kvetu?


Peace



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Old Post 21-11-2012 v 20:18 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 47

Já tipuju 1253,7G jestli to zeda budeš vážit....

Old Post 21-11-2012 v 21:22 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 48



No tak 750 dost dobrejch palic.a zhruba půl kylo spodku....takže astronaut to trefil..
kazdopadne na příští sezónu chystám pokořit kylo a půl palic +zbytky na jedny kytce.
ešte podotknu že mi bouřka urvala 2mohutny větve ...cca 15%celku takže to mohlo bejt lepsi..
poznatek z letošní sklizně je jasnej.nepodcenit podporu a zajištění.I když sem udělal dostcbylo to málo ..

KUBA

Old Post 13-12-2012 v 17:20 PM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4399180 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív