Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Dotaz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
extrem112
Nový Člen

Karma uživatele extrem112 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 24  

Hlína Dotaz Příspěvek č. 1

Zdravim ve spolek mam dotaz ohledne matek...Zasadil jsem 3 seminka z 10 Granddaddy Purple Seeds Original Grand ,Mel jsem 1 samce 2 holky.Muj problem je ze jedna mi zacala nakvitat 3mesic rezimu 20/4 a druha 4 mesice..
...Z jakeho duvodu? Je zajimavy ze tu prvni jsem dal pred 6 dny k rizkum ktery mam na rustu v rezimu 21/3 pod 400w , i pri 21h rezimu zacina kvest ta druha do toho nema daleko...Skoro 3 mesice rostli bez problemu ...

Old Post 11-08-2012 v 21:34 PM
extrem112 je offline   Profil uživatele extrem112   Find more posts by extrem112   Foto galerie člena extrem112   Click here to Send extrem112 a Private Message   Add extrem112 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

a poznáš rozdíl mezi preflowers a nakvétáním?

Old Post 12-08-2012 v 14:06 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od NORM
a poznáš rozdíl mezi preflowers a nakvétáním?

Ano pozná! Matku jsem viděl a nakvétala!

Ta druhá začala taky? Mně ten klon co mám jede docela slušně, zatim žádnej nákvět venku, pár perflowers a to je vše...
Každopádně to bude genama, teda jestli ostatní matky v pohodě jedou!
Jinak pokud to nakvétá tak bych to prostě nechal vykvést a doufal, že z těch dalších 7 vyjde něco řádnýho... Když ne, tak bych jim napsal, že to teda ne!

P.s. kolikátej den už je máš na květu, ty dvě? Barvěj se?

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 12-08-2012 v 17:32 PM

Old Post 12-08-2012 v 15:14 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Časlove

Ano pozná! Matku jsem viděl a nakvétala!

Ta druhá začala taky? Mně ten klon co mám jede docela slušně, zatim žádnej nákvět venku, pár perflowers a to je vše...
Každopádně to bude genama, teda jestli ostatní matky v pohodě jedou!
Jinak pokud to nakvétá tak bych to prostě nechal vykvést a doufal, že z těch dalších 7 vyjde něco řádnýho... Když ne, tak bych jim napsal, že to teda ne!


Tak ja k píšeš, nestabilní geny... nechat vykvést a doufat v lepší zbytek semen...

Old Post 12-08-2012 v 16:25 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Dotaz Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od extrem112
Zdravim ve spolek mam dotaz ohledne matek...Zasadil jsem 3 seminka z 10 Granddaddy Purple Seeds Original Grand ,Mel jsem 1 samce 2 holky.Muj problem je ze jedna mi zacala nakvitat 3mesic rezimu 20/4 a druha 4 mesice..
...Z jakeho duvodu? Je zajimavy ze tu prvni jsem dal pred 6 dny k rizkum ktery mam na rustu v rezimu 21/3 pod 400w , i pri 21h rezimu zacina kvest ta druha do toho nema daleko...Skoro 3 mesice rostli bez problemu ...



Dej je do tohodle http://grower.cz/forum/showthread.p...2245#post962245 , nebo airpotu , mělo by to přestat , čau Hlava

Old Post 15-08-2012 v 00:47 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extrem112
Nový Člen

Karma uživatele extrem112 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 6

Cau Časlove!,1 matka uz kvete a druhou jsem tam soupnul...Rizky mi taky jedou ale jenom z druhy matky,ty s prvni zacali nakvetat..Uz jsem je oba sklidil a dokonce kostoval :-)Celkove se moc nezbarvily pac jsem mel teplotu kolem 25a bral jsem je 43.den..Potreboval jsem misto :-).Ale na to ze to bylo tak mlady nebylo to marny .-)..Doufam ze s tim zbytkem budu mit vetsi stesti..P.s ostatni matky bez jakykoliv znamky kveteni..Silu a zdar

Old Post 15-08-2012 v 14:53 PM
extrem112 je offline   Profil uživatele extrem112   Find more posts by extrem112   Foto galerie člena extrem112   Click here to Send extrem112 a Private Message   Add extrem112 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od extrem112
Cau Časlove!,1 matka uz kvete a druhou jsem tam soupnul...Rizky mi taky jedou ale jenom z druhy matky,ty s prvni zacali nakvetat..Uz jsem je oba sklidil a dokonce kostoval :-)Celkove se moc nezbarvily pac jsem mel teplotu kolem 25a bral jsem je 43.den..Potreboval jsem misto :-).Ale na to ze to bylo tak mlady nebylo to marny .-)..Doufam ze s tim zbytkem budu mit vetsi stesti..P.s ostatni matky bez jakykoliv znamky kveteni..Silu a zdar


Koukal jsme ted na nějaký pěsty GDP a něco fakt stálo za to! Kdyby se nepovedlo těch zbejvajících 7, tak budu mít nějaký F2, cca 20, tak jsou kdyžtak tvoje!
Jinak mně ten klon začal kvést fakt podivně, spodky už kvetou cca 14 dnů a top má jen preflowers... Divnárna, ale ty spodky cukrujou slušně!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 22-09-2012 v 17:59 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extrem112
Nový Člen

Karma uživatele extrem112 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 8

:-)

Old Post 03-06-2013 v 09:27 AM
extrem112 je offline   Profil uživatele extrem112   Find more posts by extrem112   Foto galerie člena extrem112   Click here to Send extrem112 a Private Message   Add extrem112 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-03-2020 - Dotaz - 0 odpovědí
30-10-2003 - 3 dotazy - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3025960 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív