Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Zápal pankreasu /Zánět slinivky břišní
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mark330
Stálý Člen

Karma uživatele mark330 - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 51  

Zápal pankreasu /Zánět slinivky břišní Příspěvek č. 1

Zdravím
Nedávno som prekonal zápal pankreasu (zánět slinivky břišní) a tak som sa vás chcel spýtať či by ste mi radili pokračovať v húlení ? Má húlenie na pankreas (slinivku břišní) dáke negatívne účinky ?
Prosím o radu v čo najkratšom čase
Vopred ďakujem za vaše odpovede

Outdoor 2012

!MIER !

Old Post 30-07-2012 v 17:36 PM
mark330 je offline   Profil uživatele mark330   Find more posts by mark330   Foto galerie člena mark330   Click here to Send mark330 a Private Message   Add mark330 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

klasické hulení kde dochází ke spalování obsahu je škodlivé na celé tělo ale je otázka tvé imunity kde se to projeví a které spouštěče to aktivuje .
Takže jednoznačná odpověď není ,ale jako prevence je přestat hulit ta lepší volba ,dá se přejít na eletronickou cigaretu či vaporizér ,
třeba se tu ukáže opravdový doktor (ne praktikant) který snad tuhle teorii dokáže osvětlit.

Old Post 30-07-2012 v 18:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 3

Určite stejně negativní jako kouření např. cigaret.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 31-07-2012 v 21:59 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mark330
Stálý Člen

Karma uživatele mark330 - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 4

Len rozdiel je v tom že cigariet keď som fajčil som vyfajčil 20 a brčko 1-4 !
Chcete povedať že 20 cigariet = 1-4 brka ?

Outdoor 2012

!MIER !

Old Post 01-08-2012 v 16:02 PM
mark330 je offline   Profil uživatele mark330   Find more posts by mark330   Foto galerie člena mark330   Click here to Send mark330 a Private Message   Add mark330 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

To určitě ne , ale co víš kolik tvoje tělo potřebuje k oslabení imunity a k projevu nežádoucích učinků? Klidně i pasivní kuřák může být ohrožen a stejně tak člověk co kouří brčko denně.Prostě když si zapálíš tak zdravé to nebude hotovo.

Old Post 01-08-2012 v 16:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 6

Zdar. taky už mám dva roky od restartu. Vyšel sem celkem bez újmy, ale musím dávat mrtě bacha. Třeba teď sem rok chodil v práci na obědy do hospod a už na mě šel druhý restart. Takže teď nemůžu ani pivko a cíga mi rozhodně přitěžujou. Po každém kouři jsem rozbitý a je mi těžko. Nijak blbě mi po tom není, ale rozhodně mi není úplně do skoku. Prostě cígo na dojeb doslova. S hulením to není tak hrozné a naopak si někdy dám luxusní jídélko s chutí, což se často nestane.

To kouření nemá přímo dopad na slinivku jako úplně přímo,ale myslím že sem někde četl, že to brutálně zatěžuje játra. No uvidíš sám jak ti bude. Hlavně nechlastej a nepij kafe. To je dobrá cesta k utrpení

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 01-08-2012 v 18:55 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stick
Stálý Člen

Karma uživatele stick - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 7

a co kdyz ty, pro nas, "nezadouci" ucinky jsou pro telo zadouci. jako treba kdyz des na velkou,tak ta vune urcite neni zadouci, ale to co se deje je podstatne zadouci. co kdyz to chapeme trochu jinak nez to vypada? co kdyz to probiha vsechno jinak nez zname? kazdej by mel poznavat na sobe co mu vyhovuje. univerzalni rady z pravidla nefungujou, protoze je kazdej jinej, takze je to o nahode. a kdyz neco prijde tak se zase vyradi vsechno nezdravy.
mimochodem, nemel si pred tim zapalem nejakou udalost, se kterou si se musel urcitym zpusobem vyrovnat, ktera nesla treba "stravit"?

please seed and smoke weed

www.youtube.com/watch?v=D44pyeEvhcQ

Old Post 29-08-2012 v 13:57 PM
stick je offline   Profil uživatele stick   Find more posts by stick   Foto galerie člena stick   Click here to Send stick a Private Message   Add stick to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stick! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4416090 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív