Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Ethos Multipass
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Ethos Multipass Příspěvek č. 1

Pozdravujem vás kolegovia a kolegyne. Idem sa spýtať či sa tu nájde niekto kto je členom Ethos fan klubu a teda držiteľom Ethos Multipass?

Pre neznalých, jedná sa o členstvo ktoré prináša množstvo výhod - prístup k novinkám, množstvo zliav - extra zľavy na výstavách ako Cannafest, rôzne darčeky a asi to najdôležitejšie - semiačka zadarmo. Členstvo je spoplatnené a počet týchto multipassov je limitovaný.
Viac info tu: https://www.ethosgenetics.com/multipass

Môj multipass sa stratil počas vypuknutia covidu a tak začiatkom roka nedorazil

Tento týždeň ale dorazil ďalší balíček so semiačkami, kde mi priložili nový multipass a čo som nečakal -semiačka z prvej zásielky.
Dokopy prišlo 27 strainov s rôznym počtom semiačok. Pre predstavu čo obsahovala zásielka:

1. Zásielka ktorá mala prísť s multipassom, mala byť štartovacou a mala byť najbohatšia, obsahovala 17 strainov, na baleniach žiaľ nie sú celé názvy a zoznam nebol priložený, prepisujem preto len skratky názvov, ak budem mať čas doplním o aké strainy sa jedná:
CherGar
Tribute Bx1
BluSun
Mac1
MendBend
WhiteWed
GG#4
ZkitBx4
Apex
FruityPebOG
LilDxWamZ
Upaya
PeachOG
SourD Bx3
RozZkit
ApGlu
ZoWat

2. Zásielka obsahovala 10 strainov a bol k nej aj priložený zoznam:
Temple Runtz F1
Chem OG Bx3
Candy Store Bx1
Lilac Diesel Bx4
CrescendO AUTO
Banana Hammock AUTO
Planét of the Grapes AUTO
Mandarin Temple R1
Punch Berry Cookies Rbx1

Okrem týchto semiačok som dostal ešte odznak.
Za mňa spokojnosť a týmto to nekončí, členstvo má neobmedzenú platnosť a semiačka budú chodiť aj naďalej cca 2-3x ročne.

Old Post 03-10-2020 v 06:48 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2


Tak som trochu pogooglil a zistil, že všetci dostali to isté- zoznam prvých semiačok vyzerá nejako takto:

Old Post 03-10-2020 v 06:56 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Tak že za 1000$ je to tak? Jako určitě bych tohoto využil. Jen musím našetřit oných 1000$.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-10-2020 v 14:33 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

1. Počet miest je obmedzený
2. Bolo niekoľko kôl, v každom kole išla cena za multipass dohora. Prvé kolo bolo vypredané za pár sekúnd ale podarilo sa mi dostať do druhého kola a stálo ma to vtedy 200 dolárov (cca rok dozadu). Takže za mňa skvelý deal, len teraz rozmýšľam že čo s toľkými semiačkami

Old Post 04-10-2020 v 05:33 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LenJelen
Nový Člen

Karma uživatele LenJelen - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 5

Ahoj,

ja som pokukoval po tej seedbanke už dlhšie. Tu na G sa našiel jeden čo skúšal nejakú selekciu. Ale skorej ma zaujíma čím sú taký super že sa tam kupuje členstvo za také prašule.
Na ich webe sú naozaj pekne fotos strainov aj slušné popisky ale mna zaujíma či to tu naozaj niekto realne aj išiel Mám info od kamosa že v Osterajchu(*FloweryFie****) toto leto začali predavat od nich šnicle. Par strejnov maju zamatkovanych.
Tak ak to je fakt dobre tak skusit nieco vypestovat resp pokrizit nieco u teba a spravit megamocnu genetiku
Zdar

Old Post 09-10-2020 v 18:20 PM
LenJelen je offline   Profil uživatele LenJelen   Find more posts by LenJelen   Foto galerie člena LenJelen   Click here to Send LenJelen a Private Message   Add LenJelen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

hodne zajmave ale za lirt uz je to hodne,dveste bych dal....
ja bych prebytky prodal tady na G.,kdyz se ted nesmi prodavat klony...
nebo udelej nejakou soutez o par semen....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 09-10-2020 v 18:37 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Tady na G se už nesmí prodávat/nabízet klony?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 09-10-2020 v 21:23 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

ne,viz:http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=83048

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 09-10-2020 v 21:32 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Re: Ethos Multipass Příspěvek č. 9

Zdar,

tak to blahopreji ;-) Ja jsem s Ethos tedy hoodne stesti nemel a da se rict, ze jsem velice nespokojen...:-( Bohuzel...Byl jsem regnuty v 2 kole jak pises za 200USD a nikdy mi nic neprislo..To bych jeste pochopil.,nekdo to nekde zadupal....ale pak jsem jim i psal na nekolik komunikacnich kanalu a nikdy jsem nedostal zadnou odpoved..:-(
Do dnes jsem to nepochopil...


citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
Pozdravujem vás kolegovia a kolegyne. Idem sa spýtať či sa tu nájde niekto kto je členom Ethos fan klubu a teda držiteľom Ethos Multipass?

Pre neznalých, jedná sa o členstvo ktoré prináša množstvo výhod - prístup k novinkám, množstvo zliav - extra zľavy na výstavách ako Cannafest, rôzne darčeky a asi to najdôležitejšie - semiačka zadarmo. Členstvo je spoplatnené a počet týchto multipassov je limitovaný.
Viac info tu: https://www.ethosgenetics.com/multipass

Môj multipass sa stratil počas vypuknutia covidu a tak začiatkom roka nedorazil

Tento týždeň ale dorazil ďalší balíček so semiačkami, kde mi priložili nový multipass a čo som nečakal -semiačka z prvej zásielky.
Dokopy prišlo 27 strainov s rôznym počtom semiačok. Pre predstavu čo obsahovala zásielka:

1. Zásielka ktorá mala prísť s multipassom, mala byť štartovacou a mala byť najbohatšia, obsahovala 17 strainov, na baleniach žiaľ nie sú celé názvy a zoznam nebol priložený, prepisujem preto len skratky názvov, ak budem mať čas doplním o aké strainy sa jedná:
CherGar
Tribute Bx1
BluSun
Mac1
MendBend
WhiteWed
GG#4
ZkitBx4
Apex
FruityPebOG
LilDxWamZ
Upaya
PeachOG
SourD Bx3
RozZkit
ApGlu
ZoWat

2. Zásielka obsahovala 10 strainov a bol k nej aj priložený zoznam:
Temple Runtz F1
Chem OG Bx3
Candy Store Bx1
Lilac Diesel Bx4
CrescendO AUTO
Banana Hammock AUTO
Planét of the Grapes AUTO
Mandarin Temple R1
Punch Berry Cookies Rbx1

Okrem týchto semiačok som dostal ešte odznak.
Za mňa spokojnosť a týmto to nekončí, členstvo má neobmedzenú platnosť a semiačka budú chodiť aj naďalej cca 2-3x ročne.

Old Post 09-10-2020 v 22:01 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 10

Ja som už od Ethosu šiel strain Hulk Angry, ktorý svojho času rozdávali zadarmo. Colin Gordon zakladateľ kedysi pomáhal zakladateľovi DarkHorseGenetics- známy strain Bruce Banner #3 dokonca vyšľachtil on akurát si ho DHG privlastnil ako svoju prácu.
A prečo je okolo Ethosu taký hype? Tak v prvom rade je to šírka ponuky kvalitných strainov v rôznej fáze stabilizovania (F1-F5), takže človek môže nájsť naozaj to čo potrebuje.

Ako mne sa to členstvo nezdá až také drahé (tých 200 USD čo som za to zaplatil), keď zoberiem do úvahy koľko som toho dostal a ešte dostanem, tak si myslím že to bol skvelý deal.

HVR- čudné že si sa s nimi neskontaktoval, ale upozorňovali, že prvé a druhé kolo predpokladajú nátlak a budú odpisovať len tým čo sa vošli do počtu obmedzených miest- proste mi prišiel email, že som získal miesto v druhom kole, zaplatil som poplatok a som členom.
Okrem toho som si s nimi poslal tak 10 emailov a pár krát som vymenil slovo aj s Colinom na sociálnej sieti.

Old Post 10-10-2020 v 05:14 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 11

Tak jsi mel stesti;-) Ja ted od nich pojedu Mandarin Cookies V2,tak jsem zvedavy;-)
At ti to roste;-)
citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
Ja som už od Ethosu šiel strain Hulk Angry, ktorý svojho času rozdávali zadarmo. Colin Gordon zakladateľ kedysi pomáhal zakladateľovi DarkHorseGenetics- známy strain Bruce Banner #3 dokonca vyšľachtil on akurát si ho DHG privlastnil ako svoju prácu.
A prečo je okolo Ethosu taký hype? Tak v prvom rade je to šírka ponuky kvalitných strainov v rôznej fáze stabilizovania (F1-F5), takže človek môže nájsť naozaj to čo potrebuje.

Ako mne sa to členstvo nezdá až také drahé (tých 200 USD čo som za to zaplatil), keď zoberiem do úvahy koľko som toho dostal a ešte dostanem, tak si myslím že to bol skvelý deal.

HVR- čudné že si sa s nimi neskontaktoval, ale upozorňovali, že prvé a druhé kolo predpokladajú nátlak a budú odpisovať len tým čo sa vošli do počtu obmedzených miest- proste mi prišiel email, že som získal miesto v druhom kole, zaplatil som poplatok a som členom.
Okrem toho som si s nimi poslal tak 10 emailov a pár krát som vymenil slovo aj s Colinom na sociálnej sieti.

Old Post 10-10-2020 v 09:58 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 12

Tak po 7 mesiacoch mi dnes pípla notifikácia, že balík so semiačkami sa bude doručovať. Medzi tým mi z Ethosu poslali už druhý, takže nakoniec tých semiačok bude oooovela viac. Predpokladám, že tam bude toto:
CherGar
Tribute Bx1
BluSun
Mac1
MendBend
WhiteWed
GG#4
ZkitBx4
Apex
FruityPebOG
LilDxWamZ
Upaya
PeachOG
SourD Bx3
RozZkit
ApGlu
ZoWat

Mať tak priestor tak to zasadím všetko, ale pri mojom obmedzenom priestore mám semiačok na 10 rokov

Old Post 06-11-2020 v 06:39 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 13

Tak podľa informácií z Ethosu sa už ďalšia zásielka so semiačkami chystá a príde v prvom štvrťroku, budú tam zaujímavé strainy, okrem iného aj Runtz na ktorý sa celkom teším.

Old Post 10-12-2020 v 06:17 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 14


Tak a zoznam čo príde je oficiálny:

Old Post 14-02-2021 v 17:45 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 15

Ty zberatel

Old Post 14-02-2021 v 18:59 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toolband
Stálý Člen

Karma uživatele toolband - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 16

Hm Pekné,

Btw Runtza S1 idem práve teraz. Ja ho mám od Exotic Genetics.

Old Post 15-02-2021 v 19:03 PM
toolband je offline   Profil uživatele toolband   Find more posts by toolband   Foto galerie člena toolband   Click here to Send toolband a Private Message   Add toolband to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9591590 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív