Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Slimáci můj největší nepřítel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 49

..ten vanish funguje skvěle, nevím jak dlouho vydrží, ale funguje.. Nasypal jsem ho na políčko a druhej den tam byli už jenom mrtví slimáci a okolo nich pěna... ale byli blízko ...

Old Post 12-05-2002 v 15:34 PM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Dotaz Chci se zeptat !! Příspěvek č. 50

Slimaci jsou opravdovy problem. Kor kdyz jsem dneska na poli nasel u jedne kyticky 8 sliiiiskejch parchantu.. ale nebyli va povrchu, byli v zemi !!! Narazili jsem na ne kdyz jsme vysazovali na mistecka kde nic nevylezlo uz predklicene kyticky.
Ale nejsou to ty veliky slimaci ale jsou tak 2cm dlouhy.

Ćhtel jsem vyzkouset ten pisek ......... ale kdyz se hrabou i v zemi tak je neco na povrchu nezastavy..... nebo jo ?!


PLEASE PORADTE MI !!!!

Jokerrr

Old Post 12-05-2002 v 20:44 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CorWin
Stálý Člen

Karma uživatele CorWin - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 26 

slizouni Příspěvek č. 51

Taky se potýkám s tímto problémem.
Sadil jsem klasický políčko, bylo to na nedobrý půdě (navážka), takže jsem navezl koňák a kvalitní hlínu. Zasadil jsem a zahrnul to trávou. Přijedu za 5 dní, odklopím trávu a co nevidím na celým políčku (cca 50 na 50) bylo aspoň 60 slizkejch hajzlů. Takže všechny vyházet a přemejšlet co s tím. Hned druhý den jsem otevřel toto téma a studoval Rozhodl jsme se celý políčko zasypat pískem a zároveň jsem zahloubil 3 kelímky kam jsem nalil Staropramen ať si daj zmetci, dyž neuměj plavat. 3 kytí co byli už venku to bohužel odnesli, doufám, že jim aspoň bylo blbě Dneska koupím ještě Wanish a pojedu to zkontrolovat. Posypu Wanishem, popřípadě doliju pífko. Jsem tuze zvědavej jak to dopadne.
Příde mi, že se na to políčko stahujou s celýho okolí, že by to bylo tou jinou hlínou která jim může vonět? (to by měl vyřešit ten písek, ale uvidíme).

Všem přeji úspěšný boj s těmahle slintajícíma plazounama a doufám, že je společnýma radama na svých políčkách zlikvidujeme

Old Post 13-05-2002 v 10:11 AM
CorWin je offline   Profil uživatele CorWin   Find more posts by CorWin   Foto galerie člena CorWin   Click here to Send CorWin a Private Message   Add CorWin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K & H
Nový Člen

Karma uživatele K & H - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Chemie Příspěvek č. 52

Ty granulky fakt fungujou. mám to vod otce stačí jedno zrníčko pod kytku. Von je zemědelec a ty to maj zmáklý stačí prej kilo na hektar.

Zkoušel jsem to na svej kytičkách a slimoši už nejsou.

....glum....

Old Post 13-05-2002 v 10:42 AM
K & H je offline   Profil uživatele K & H   Find more posts by K & H   Foto galerie člena K & H   Click here to Send K & H a Private Message   Add K & H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Díky moc Příspěvek č. 53

Co nejdrive se vypravim na plicko a dam tem smejdum nazrat modrejch granulek :-)) snad to pomuze i pod tou zemi...

Diky moc

Jokerrr

Old Post 13-05-2002 v 18:38 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 54

Nedavno (10.5.) sem vytvoril policko uprostred velikyho pole ,ktery asi zustane rozvorany ,vedle sloupu vysokyho napeti .To by museli ty slymejsi prasivy pekne rychle klouzat aby se k mejm kytickam dostali.
Mam jednu otazku .

Nevite nekdo jestli ma vysoke napeti nejaky vliv na rust kyti ,nebo na zivocosstvo vokolo??

Nebo by me vubec zajimalo jake mate zkusenosti s pestenim vedle sloupu VN??

Old Post 14-05-2002 v 18:33 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Nápad Příspěvek č. 55

Je mozny dat vedle kytek na igelitu rozmlaceny sklo na co mozna nejmensi kousky ,ale nee zase na prasek (tabulovy nebo z flasek ,to je jedno ). To ty slimejse slizky vodradi . Mozna to funguje i na zverinec ,ale chce to sirsi pruh . Tu zver co ma meky nohy ,to vodradi urcite ,no a vysokou vodradi to skripeni jak na ty strepy vlitnou . Dest to neodplavi . Takze hur nez ti votrapove prirodni na tom muze byt jen priroda ,takze bacha .

Este dodatek : bude to asi plasit i ptaky , ale pouze kdyz sviti slunicko hezky se ty strepy trpytej


[Edited by prenda on 15-05-2002 at 04:57 PM]

Old Post 14-05-2002 v 18:46 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K & H
Nový Člen

Karma uživatele K & H - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 56

....co delas...ty granule koupis za 120Kc v baumaxu ..
...menuje se to nejak ....wanis....nebo tam maj jeste jedny za kilo velkej výběr...

....glum....

Old Post 16-05-2002 v 11:09 AM
K & H je offline   Profil uživatele K & H   Find more posts by K & H   Foto galerie člena K & H   Click here to Send K & H a Private Message   Add K & H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wanad
Stálý Člen

Karma uživatele Wanad - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 57

Na slimaky pouzivam piliny.Kdyz jdu sazet, tak sebou beru psa....ten to tam vsechno fajn oznackuje, tak cekam, za zajicci a srnecky budou mit strach. Nakonec se k nemu jeste pridam ja.Jinak sklo bych asi do lesa nerval.To by za chvilku ty lesy pekne vypadaly.

Old Post 16-05-2002 v 12:26 PM
Wanad je offline   Profil uživatele Wanad   Find more posts by Wanad   Foto galerie člena Wanad   Click here to Send Wanad a Private Message   Add Wanad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 58

No Wanad , to byl jenom takovej napad na prilepsenou ,treba to nekomu bude vyhovovat . ...Sice trosku drasticky....
Jinak k tem pilinam , zajimalo by me kdyz zaprsi co to s tema pilinama dela .To se musej slepit dohromady ne?

Old Post 16-05-2002 v 17:28 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Upozornění Wanish Příspěvek č. 59

Po precteni vsech rad jsem si dneska koupil VANISH SLUG PELLETS za nejakejch 90 korunek a o vykendu kdyz to vyjde, tak jedu na policko aplikovat :-)) Snad to zabere.....

Jokerrr

Old Post 16-05-2002 v 20:24 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
depejrak
Nový Člen

Karma uživatele depejrak - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 2 

Pohodička Špony od soustruhu Příspěvek č. 60

Zdravim.

tak tedy
Sul ..............ne
Pet lahve.....ano
Granule........ano

jak kdo.
ja jsem slysel spony. tedy zbytecky od soustruhu. staci je nasypat kolem kytek. dest jim nevadi a slimaci si na ne boty asi nekoupi. pude to nevadi a kriklave to zas az tak neni.Nevim do jake miry to je potom s kyprenim ci prorustanim plevele, ale to uz snad da vychytat. Porizovaci cena zadna, akorat mit je kde sehnat.
Tak tedy slimos amigos.


Old Post 17-05-2002 v 13:22 PM
depejrak je offline   Profil uživatele depejrak   Find more posts by depejrak   Foto galerie člena depejrak   Click here to Send depejrak a Private Message   Add depejrak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K & H
Nový Člen

Karma uživatele K & H - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 61

....ty granule sou dobrý jen do tej doby nez ty granule zasypou mrtvoly tech sneku a slimaku ....pak po tech mrtvolách ty dalsí pekně přepochodujou a je po kytkách...takže jestli toho mate dost tak to tam sypte jak vo zivot ....

....glum....

Old Post 20-05-2002 v 09:53 AM
K & H je offline   Profil uživatele K & H   Find more posts by K & H   Foto galerie člena K & H   Click here to Send K & H a Private Message   Add K & H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wampyr
Stálý Člen

Karma uživatele Wampyr - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 32 

Palec nahoru Příspěvek č. 62

Muzu vam vsem doporucit osvecenou trojkombinaci PPV. Písek, Pivo, Vanish.Uz se mi podarilo zlikvidovat celou kolonii hnusnejch slimaku.Cely okoli policka je osliznuty,Ty hnusaci, co prelezou pres vanish, tak se dou zchladit pivem, kde zkoncej.A ten zbytek abstinentu uschne na pisku.Mam vystarano................

Good Luck

Old Post 20-05-2002 v 11:28 AM
Wampyr je offline   Profil uživatele Wampyr   Find more posts by Wampyr   Foto galerie člena Wampyr   Click here to Send Wampyr a Private Message   Add Wampyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lord
Nový Člen

Karma uživatele lord - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 63

ja jsem to vyresil tak, ze sem vzal hodne dlouhy provazky nechal je asi tri dny ve vanisi s vodou , aby se to poradne vsaklo, a pak jsem stoho uplet takovou sitku a dal to kolem kytek jako plot. ty zmrdi se pres to nedostanou a jeste chcipnou.cau

Lord

Old Post 20-05-2002 v 14:01 PM
lord je offline   Profil uživatele lord   Find more posts by lord   Foto galerie člena lord     Add lord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Palec nahoru hmm Příspěvek č. 64

Slug´n´pelets is the best.

Old Post 21-05-2002 v 14:22 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3776090 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív