Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Slimáci můj největší nepřítel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Chemie ??? Příspěvek č. 17

Plůtek ? a nezvýrazní to tvoje políčko ? já bych šel do těch granulek ....dá se to koupit v každým zahradnictví ?

Old Post 25-05-2001 v 21:04 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hefaisto
Nový Člen

Karma uživatele hefaisto - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 1 

Chemie Příspěvek č. 18

jestli můžu tak vám porádím on na ně existuje jed jsou to takové modré granule ,ale nevím jak jse jmenuje. Ty granule se posypou okolo rostlinek a slimáci na ně nemůžou protože je za chvíli po nich už to takhle posypávam druhý rok a mám s tim dobrý zkušenosti.
Ty granule tak vydrží na poli tak 14 dní potom sypu znova. a po druhém posypu se nemusí sypat vůbec , protože roztlinky jsou dost velké.
Stojí to za vyskoušení.

Old Post 03-06-2001 v 16:55 PM
hefaisto je offline   Profil uživatele hefaisto   Find more posts by hefaisto   Foto galerie člena hefaisto   Click here to Send hefaisto a Private Message   Add hefaisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Nápad Skelná vata Příspěvek č. 19

Kámoš naházel kolem políčka do kruhu skelnou vatu a nemůže si to vynachválit .Slímáky jenom sbírá a dělá kopičku pro výstrahu ostatním

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 03-06-2001 v 17:01 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Tak jsem si koupil ty granule...stálo to něco přes 100kč,jmenuje se to nějak wanish.....na obalu jsou slimáci,a prodávají to v takový plastový lahvy....já jsem dal okolo pole 1x1m plnou krabičku od sirek a je to fakt v poho...všechna ta havěť je pryč....jo kámoš mi doporučil vápno....dát kolem pole tak 5cm silnou lajnu..ne moc vrstvenou asi jen tak 3mm,a taky to funguje,ale není to tak dobrý jako ty granule,granbule jsou fakt dooooooooood.

Old Post 07-06-2001 v 19:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cocoun
Nový Člen

Karma uživatele Cocoun - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Pohodička Slimaci Příspěvek č. 21

Zdarec! Ja proti slimakum puzivam normalni sul.Nasypu to kolem kyticek a slimaci nemaji sanciUz ste to nekdo skousel?Nema to nejaky wliv na pudu (kyselost pudy)???Zatim

Cocík

Old Post 11-06-2001 v 17:06 PM
Cocoun je offline   Profil uživatele Cocoun   Find more posts by Cocoun   Foto galerie člena Cocoun   Click here to Send Cocoun a Private Message   Add Cocoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 22

zdarec, můžu doporučit pivo !!! pár kelímků od jogurtů nastrkat do hlíny okolo rostlin a slimáci se tam slezou a utopí.

Old Post 12-06-2001 v 18:51 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 23

hele ja vam chci jen rict, ze ty kurvy slizky vam klidne ozerou i 1.2m kytku, minulej rok mi ozrali 6 kytek tak ze zustali jen 10cm vrsky, ozrali vsechno vcetne lika na stonku !!! to se odehralo asi na konci cervence. takze bacha !! sou hodne hladovy. jedinej kladnej efekt pridavam tomu, ze sem nemusel ostrihavat listi

Old Post 12-06-2001 v 20:07 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 24

Aáááááááááááááááárrrrrgggggghhhhhhhhhhhhh teď sem se kurva dozvědel že mi ty kurvy slizácké žerou paldy.Mě snad pojebe.Oni na tu kytku lezou po skle.To je snad jediná nevýhoda skleníku.Du si hodit mašli.

Old Post 04-07-2001 v 12:11 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 25

Mor na vaše slizácké rody.

Old Post 04-07-2001 v 12:13 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

smrtonosna leskla stopa Příspěvek č. 26

Ja osobne kdyz je rostlinka mlada pouzivam petflasku bez dna kdyz jsou rostlinky mlade.... sul mi dojde jako strasna blbost.... jak dlouho ti policko vydrzi, kdyz tam kazdy rok narves byt i na vetsi plochu 2 kila soli?
¤¤¤¤ sul nebrat ¤¤¤¤¤
piliny - tady vidim budoucnost.... prez to se jim leze docela napytel....
Ale co, kdyz to uchranit pred zizalama a slimakama, tak vam na to budou chodit pšonclíci (zajíčci pro mimomoravske) a srnecky. Tak me napada.. uz vim proc v lese nepotkas zadne zviratka a kdyz jo, tak prchají........ no ne? medved ti to neozere, ale taky pred tebou nezdrhne...... smula... namet do teoriíí... sorry.

Takze muj navod.........................................................
krok 1..... nasypte pod rostlinky ktere prezily utok zizal piliny, nebo je priklopte petflaskou ( minisklenicek)
krok 2 pokud se vam chce, udelejte nejake ty ohradky
krok 3 modlete se aby si srnky nevyslapaly cesticku zrovna kolem vaseho policka (jako me)
krok 4 pro militantneji zalozené....................
nechte slouzit cernou msi, proklejte uzemi,
namalujte pentagramy.............

PS: stejne se najde blbec, ktery ty pentagramy prehlidne a vystavi se tak hrozne kletbe.......... dobre mu tak.......

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 29-11-2001 v 10:44 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
red_death
Nový Člen

Karma uživatele red_death - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 4 

Upozornění Příspěvek č. 27

Já to dělám tak (osvěčené dlouho letou skušeností)
NIC NEKUPUJU, je to sice dost drastycký, ale co oni si to zaslouží. ------Po dešti prostě přijdu na políčko s manikúrníma nůštičkama a všechny je pořádně prostřiham něž se začnou množit.(můsí z nich vytéct střeva-jinak ještě můžou žít a napácht hodně škod!!)

OSVĚDČENÁ TAKTYKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 13-12-2001 v 21:46 PM
red_death je offline   Profil uživatele red_death   Find more posts by red_death   Foto galerie člena red_death   Click here to Send red_death a Private Message   Add red_death to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AsteriX
Nový Člen

Karma uživatele AsteriX - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 6 

Sůl a wanish...slimáků se zbawish? Příspěvek č. 28

Sůl je fakt naprd... Děda posypal solí slimáka a ten trochu zabublal a lez dál... Jestli bublající slimák škodí dál to netušim (nejsem psycholog a nevim, co si myslí),ale leze dál a tím je i potenciálním nepřítelem. Zkuste to pivo!!

Old Post 16-12-2001 v 08:20 AM
AsteriX je offline   Profil uživatele AsteriX   Find more posts by AsteriX   Foto galerie člena AsteriX   Click here to Send AsteriX a Private Message   Add AsteriX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AsteriX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 29

lidi jak jsem již psal,sůl na kyti to není vůbec dobrý nápad,sůl se po dešti dostane do půdy,a co si myslíte že se stane vašim kytičkám?no je téměř jistý že to nepřežijí, proto pro ty kdo chtějí zakoupit onen Wanish jmenuje se to přesně Wanish slug pelets,a zabírá to fuckt dobře,když to nasypete tak 3m daleko kolem kyti,láká to svou vůní slimáky,kteří si na granulích velmi pochutnají,a políčko zůstane uchráněno.Jen je lepší nesypat tyto granule hned pod kyti.sice píší že wanish není ve vodě rozpustný,ale jak jsem si všiml po čase se granulky rozmočí,a vsáknou do hlíny.Proto rozsypat nejméně 3 m od kyti,ať pak nehulíme nějaký chemky.Ještě lepší je granulky ve velmi malých dávkách nasypat na víčka od zavařenin,a poroznášet po okolí.Hlavně lidi dejte pozor,ať ty granule nikdo nechytá do ruky,já na to jednou zapoměl,pak jsem jedl,a bylo mi fuckt zle,sice nevím,mne už tento problém trápit asi nebude,protože jsem se sázením na zemi skončil,teď už jen v korunách stromů,a občas indoor viz.galerie Stromový ráj

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 22-12-2001 v 12:12 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dadanek
Stálý Člen

Karma uživatele dadanek - 51% PěstitelskáKarma uživatele dadanek - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 30

Používám trubku z petflašky. Odříznete dno a hrdlo, nasadíte na kytku, nahoře uděláte pořádný zuby a svině slizký nepřelezou. Horší sou zvířata (čorky nevyjímaje). Doporučuju vlasy, chlupy ze psa, obechcávat a obesrávat. Dobrý sou cinkrlátka a pestrobarevný věcičky rozvěšený kolem.

Old Post 31-03-2002 v 14:48 PM
dadanek je offline   Profil uživatele dadanek   Find more posts by dadanek   Foto galerie člena dadanek   Click here to Send dadanek a Private Message   Add dadanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

TO DADANEK Příspěvek č. 31

cinkrlátka a pestrobarevný věcičky rozvěšený kolem.


Tobude nenapadny

Old Post 31-03-2002 v 15:37 PM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Příspěvek č. 32

mam malou otázku ... vyskytujou se slymáci v jehličnatým lese?

Old Post 01-04-2002 v 12:28 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4920620 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív