Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Classicův čarovný boxík :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Trojlístek Příspěvek č. 33


Old Post 27-07-2012 v 19:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

30. den, kytičky už moc nerostou naštěstí a pořád mám dost kytiček bez pohlaví, jsou to většinou ty nejsilnější, nejlépe se větvící, a nejodolnější ---> samci předpokládám

Old Post 29-07-2012 v 12:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Muzu vedet,proc te tyhle aspekty vedou k tomu,ze to jsou samci?podle me je to hloupost.

Old Post 29-07-2012 v 18:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Nevím, tak nejsou to feminizované semínka, a ty o kterých mluvím byli naklíčený do 30 h cca, a jsou nejsilnější nejzdravější a vůbec, a jelikož se zatím vše co se ukázalo byli samice, tak logicky mi připadá úloha samců na ty nejsilnější jak to tak bývá...

31. den - některé kytičky mají trochu spálené listy od světla... snažím se ohýbat co nejvíc, ale nechal jsem si je zezačátku moc vytáhnout no..

Naposledy upravil 30-07-2012 v 07:45 AM

Old Post 30-07-2012 v 07:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od -Ra-
Muzu vedet,proc te tyhle aspekty vedou k tomu,ze to jsou samci?podle me je to hloupost.


Tys asi nikdy nepěstoval z obyčejných semínek, co? Samec dosahuje rychleji pohlavní dospělosti, což znamená, že potřebuje rychleji vyrůst. Proto největší kytky bývají samci. Není to sice pravidlem, ale vemi často to tak bývá, proto si Classic může dovolit tuhle spekulaci.

Old Post 30-07-2012 v 10:59 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

...ale jo,pestoval.samci jsou vytahlejsi,ale o tom prece nebyla zminka.nakonec,samice se mu uz ukazaly a samci pohlavi se objevuje daleko driv nez samici.ale to je fuk.preji classicovi,aby to nebyli samci,no a hlavne,aby se mu to neopylilo.good luck

Old Post 30-07-2012 v 13:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

No... všechno to jsou stejnak jen takový teorie ... ale zvláštní,ti co vyklíčili jako první jsou největší...(na tom není nic divnýho) ale ty co vyklíčili až po nich jsou trochu menší ( taky nic ) ale přesně že ty pozdější dávno ukázali pohlaví kdežto ostatní ne ... ale to už neřeším, dneska sem se na to na*ral a vyhodil 4 květináče ven...

Takže teď mám více místa a nechal jsem tam samice které ukázali + nějaký slibný kousky

Old Post 30-07-2012 v 18:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

(: jinak moc pekny kytky K+

Old Post 30-07-2012 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 41

Jak tak koukám na ten trojlístek, pokud to bude samice, nechtěl bys ho opylit na semínka? Třeba jsi nějakou shodou náhod růstových podmínek a všeho okolo vynalezl novou trojlístkovou genetiku a určitě by o ní byl zájem :-D Teda nevím jak ostatní, ale já bych si jí na zahradu určitě dal :-) Jinak k+

Old Post 30-07-2012 v 19:47 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Příspěvek č. 42

Zdravim, tak kytičky se mají celkem dobře, ale co mi dělá starosti je to že je náký 34. den a některé ještě ani neukázali pohlaví... tohle kolo se mi očividně dost nepovedlo ale uvidíme co z toho bude každopádně už mám nápady na zlepšení a další bude o 100 % lepší

V tuto chvíli je v boxu už jen 8 kytek, zbytek jsem byl nucen dát ven... málo místa..

Pro ostatní nikdy si nedávejte tolik kytek a nikdy si je nenechte tak vytáhnout , aspoň ponaučení...
Na další kolo si seženu lepší ventilaci, kvůli tomu jsem musel světlo držet vysoko a pak to takhle dopadá

Za pár dní dodám foto

Old Post 03-08-2012 v 09:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů 37. den Příspěvek č. 43


Jsem z5 a mám tu ty fotky, začnem něčim hezkým a nakonec nechám ty propadáky...

BTW: Nejrychlejší z nich, některý začínaj kvést teprve teď....(malý květník, myslím že cca 750ml možná) zatím dělá nejvíc radosti tahle

Old Post 06-08-2012 v 13:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Macro Příspěvek č. 44


Old Post 06-08-2012 v 13:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Samci Příspěvek č. 45


Teď to horší, samci byli ti co neukázali pohlaví, teda aspoň si to myslím, květ mají ještě v miniaturním stavu ale makra mám, tak posuďte prosím... jinak všechno sedí, jsou to ti nejsilnější nejlépe se větvící kytky

Dejte si plnou velikost a uvidíte... u jedný kytky je to ještě trochu lépe vidět a tak na 80% samec..

Old Post 06-08-2012 v 13:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

R.I.P. male Příspěvek č. 46


Ták tady je teda hlouček 4 chlapů.... pokud mi potvrdíte že jsou to chlapi jdou pod drny...

Old Post 06-08-2012 v 14:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlídač Příspěvek č. 47


největší zabiják v okolí tak bacha... !

Old Post 06-08-2012 v 14:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

Dnes jsem koukal na ty údajné samce, a je t ady šance že to jsou samičky ale hodně zabržděný, když jsem je chtěl už setnout vzal jsem si lupu a důkladně je prohlédl a minimálně u jedný jsem našel mikro bliznu... už z ní čouhal malej pistils ) takže jsou z5 v boxu a dám jim týden...a ještě takovej menší dotaz, je možné u indoor odrůd regulovat výšku tak že třeba NL má 90-120 cm, že bych z ní udělal 40-60 cm ? mám na mysli regulovat výškou světla, že bych je držel fakt nízko, samozdžejmě že záleží kdy to přepnu, ale aby to byla plnohodnotná kytka ale prostě trpajzlik..

Naposledy upravil 08-08-2012 v 09:52 AM

Old Post 08-08-2012 v 08:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1178980 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív