Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdravim vás
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Baddog08
Nový Člen

Karma uživatele Baddog08 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 3  

Pohodička Zdravim vás Příspěvek č. 1

Zdravim všechny!

čtu tohle forum už něco kolem pul roku ,ale až ted jsem si řekl ,že se zaregistruju a časem se podělim i o svoje zatim skromny zkušenosti...
S pěstem jsem měl co dočinění už když mi bylo 15 let ?ale bylo to spíš takový usměvný , aninevim od koho jsem sehnal nějaky semena aniz bych v podstate vedel co s tim tak nejakm zazrakem vyklicilo pár a chytily se měl jsem je pěkně , mezi oknama ašlo to jak po masle , ale jednou jsem přišel ze školy a celou kytku ktera měla už asi 40 čisel ,mi ožral náš kocour nechal jenom centrál jinak všechno bylo pryč
no a to je asi tak všechno ,navazal jsem na to az pred rokem, kdy jsem rozjel indoor a na první pokus jsem si celkem naložil soustíčko ,takže křest ohněm ,ale celkem se zadařilo nijak velky problemy jsem nemel, spíš technika mě zrazovala, jakože vadnej ventylator ,nebo po 3 dnech odešel regulator otaček a pod srandy ktery jsem řešil vyčerpanej z prace buh ví do kolika hodin do rána ...
Wow celkem jsem to rozepsal...

No nic tak zatim a at se daří! Baddog

Don´t drink and drive - smoke and
Fly!

Old Post 13-07-2012 v 21:27 PM
Baddog08 je offline   Profil uživatele Baddog08   Find more posts by Baddog08   Foto galerie člena Baddog08   Click here to Send Baddog08 a Private Message   Add Baddog08 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Baddog08
Nový Člen

Karma uživatele Baddog08 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 2

Eště jedna maličkost , nebudu kvuli tomu zakladat dalsi tema zbytečny...

Mam tak tejden do kosy, a na kytkach se mi objevily s největší pravděpodobností molice (aspon tak jsem je identifikoval ja, takovy malinkaty svine s křídlama připomínající delta tvar proste takovej trojuhelník...) je jasny že s tim už nic dělat nebudu ,ale spíš mi jde co potom co to seknu co se s nima stane ? budou mi pořád okupovat moje vobří baseballky nebo prostě chcípnou rezignujou nebo nevim co eště?...
řešil jste někdo něco podobnýho?

A eště jedna věc jel jste si někdo , model RC HAZE ?? zajímalo by mě v jaky podobě jste měli palice a vubecstrukturu kytky a jestlimám správnou informaci ,že doba květu je 60dní...

THX BD

Don´t drink and drive - smoke and
Fly!

Old Post 13-07-2012 v 22:26 PM
Baddog08 je offline   Profil uživatele Baddog08   Find more posts by Baddog08   Foto galerie člena Baddog08   Click here to Send Baddog08 a Private Message   Add Baddog08 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-10-2019 - Zdravím - 2 odpovědí
28-10-2017 - zdravim growery - 1 odpovědí
13-09-2017 - Zdravím - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2434530 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív