Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » koupit nebo nekoupit jak ste na tom??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Dotaz koupit nebo nekoupit jak ste na tom?? Příspěvek č. 1

Nazdarek grower´s taky ste se urcite vocitli v situaci když dosly zasoby naší nejoblibenejsi mekky drogy a urcite ste resili problem esli koupit ci nekoupit vim ze tydlecty stranky navstevujou vecinou zkuseni pestitele kteří si dokazou vypestovat tak aby nestradali ale najdou se tady taky lidi
kteří bud nemuzou nebo nevedej…. atd. a proto by me zajimalo
Kolik lidi dalo za ganju nakou tu kacku a kdo by v zivote nekoupil ja osobne sem s pribejvajicima jointama zmenil nazor a kupovani sem zavrhnul .

Old Post 07-04-2003 v 19:58 PM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 2

Par threadu o tomhle uz tady je.Hledat,hledat,hledat...

Old Post 07-04-2003 v 20:49 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 3

občas kupuju, neprodávám. Když kupuju taxe cejtim trochu blbě ale zase to neni risk jakko pro toho kdo prodává

Old Post 08-04-2003 v 20:44 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 4

V nouzi nejvyší i koupim, ale určitě mi dáte za pravdu, že nejlíp chutná to, co si člověk sám vypěstuje

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 08-04-2003 v 22:28 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 5

párkrát v životě jsem koupil , tenkrát ještě za 300,- Pokud možno, tak nekupovat. Vím ale, že někdy to jinak nejde.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 09-04-2003 v 09:48 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pako
Stálý Člen

Karma uživatele Pako - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 45 

Obecné . Příspěvek č. 6

Ja bych řek, že to kupováním záleží na podmínkách toho potencionálního kupce (finance,čas, prostor ...) a já kupuju občas ale spíše vyjímečně

Old Post 09-04-2003 v 22:59 PM
Pako je offline   Profil uživatele Pako   Find more posts by Pako   Foto galerie člena Pako   Click here to Send Pako a Private Message   Add Pako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Theox
Stálý Člen

Karma uživatele Theox - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 45 

Palec dolů [B]tezky casy[/B] Příspěvek č. 7

Kdyz uz koupit, tak od nekoho, kdo ma zarucenou kvalitku, protoze sem se uz parkrat spalil a pekne to nasere, kdyz se clovek octne potreti na priserkach s.r.. a ceka, ze uz to snad prijde a ono nic.

No ale TED sou tezky casy.Teda ne pro mne, ale taky to znam. Clovek uz ma svrbeni,hulil by az by brecel a neni co.
Jinak teda nejsem tak naruzivej jako BOHOUR, ale souhlasim, ze 14 dni bez huleni je celkem fajn.
I kdyz 14 dni nepretrzityho huleni je myslim lepsi

BLOODHOUND GANG je CL
doporucuju

Old Post 10-04-2003 v 01:57 AM
Theox je offline   Profil uživatele Theox   Find more posts by Theox   Foto galerie člena Theox   Click here to Send Theox a Private Message   Add Theox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 8

jakozto outdoor grower moc dobre vim co znamena bejt tak říkajích na suchu... dřív sem dealování a kupování zavrhoval ale nějak sem změnil názor. Občas je to dost pohodlný, stavit se za někým a hnedka je nálada lepší

_______________
born to be high!!

Old Post 10-04-2003 v 07:43 AM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 9

no tak to já kupuji pořád ,jelikož se chystám na 1.out

no jo ale jak rikam nesmi s tebou nekdo vyjebavat ,jako se mi to stalo kdyz jsem cikanovi dal !!--1000kč--!!!!pod domenkou ze mi prinese 40g-mi prinesl palicku skéra a to by\lo vse (

jinak co no bylo to pro mne PONAUCENI tocha drazsi ale bylo

jinak ted kupuji od spolehliveho typose ktery je fajn vzdy spokojenost


měj te se

Old Post 10-04-2003 v 08:24 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enfantterible
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Ja teda zasadne nekupuju, myslim, ze neni nad to mit kamarady, kteri take pestujou a kdyz dojdou zasoby, tak je dojit poprosit. Samozrejme v opacnem pripade, kdyz dojdou zasoby jim a oni prijdou poprosit, jim dat.
Myslim, ze s touhle rostlinkou by se nemelo obchodovat (ona si to urcite sama taky nepreje :-) ).
V zadnym pripade bych ji take neprodavala...to ji radsi rozdam (jakoze po lonsky urode ted nedelam nic jinyho :-))) )

Old Post 10-04-2003 v 09:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 11

Ja sem teda koupil asi tak jednou v zivote (co si pamatuju), kdyz sme byli ve tretaku v chorvatsku. Nevezli sme sebou zadny huleni a celej tejden sme hrozne chlastali a posledni den v noci sme potkali na plazi nejakyho typka, tak sem od nej vzal jednu paldu a druhej den sme se z toho s uzzim a jeste jednim mym bejvalym spoluzakem ze stredni pekne zmastili.... na tom slunicku je to fakt husty... pak byla sranda skakat do totalne rozvlnenyho more

...ale na to abych si kupoval huleni nemam prachy. To si radsi klidne i nejakej ten mesic pockam na urodu... no ale brzo prijde doba samostatnyho bytu a indooru, takze uz to bude v poho....

live ganja, live!!!

Old Post 10-04-2003 v 18:55 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 12

No asi takhle. Samo co si clovek sam neudela to nema. Ale kdyz dojde tak si koupit neco fakt zajimaveho ze zahranici za dobrou cenu ne jako jak tady nekdo psal 500-1000. Tak to je krasna prace ze strany dealera. Holand stavy jsou verry gooood

Old Post 11-04-2003 v 01:14 AM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 13

Jasna vec khotee, enfantterible,
pridavam se k Bohourovi... :-)
Proc neznaam takovee uuzasnee devcice osobne, sakra :-)
P.S Uzij si toho Planka vod Vev., dyz sem to tak trosku nestih a pekne se o nej postarej Bohoure, zatim cus

Old Post 11-04-2003 v 18:38 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tim180
Stálý Člen

Karma uživatele tim180 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 14

cuz dejvo ja ti chcy jenom rict ze to neni preba tak lechki nekupovat.no unas se uroda preba i vipestuje ale spis ne protoze ji nekdo ukradne a tp nastve a potom po celi rok nic.tak to si mislim ze ne ja kupuju casto s kamosema a mozna ze sem utratili tak 10 000 kc za rok ale to se vrati letos.no ja chci jen rict ze kupovat je v pohode

Old Post 19-04-2003 v 23:56 PM
tim180 je offline   Profil uživatele tim180   Find more posts by tim180   Foto galerie člena tim180   Click here to Send tim180 a Private Message   Add tim180 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 15

co jinýho zbyde žejo...než koupit když už nemam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 20-04-2003 v 08:44 AM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Dotaz Příspěvek č. 16

kupovani nejsem prilis nakonen, ale co mi zbyva, kdyz jsem vsechnu lonskou urodu ztroubil...

Zajimalo by me, jake jsou rozdily v cenach v ruznych regionech (podle modelu a g.)???

Old Post 20-04-2003 v 17:44 PM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4388040 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív