Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Jak je to ze skutečnou délkou růstu a květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 17





zdar, potřebuju poradit zda už sklidit pandoru od paradise seeds, vrcholní paličky už mají většinu chlupů zhnědlou ale spodní paličky stálě většinu chlupů zelenou, tak nevim jestli ji sklidit nebo ne? poraďte

Můj prvni biopěst2012

Old Post 10-07-2014 v 14:47 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 18

Ahoj, dal bych tomu týden nebo dva a pak to sklidil nejspíš nadvakrát. Ty dolní fakt ještě nejsou


Skleník2014

Old Post 12-07-2014 v 20:24 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 19

Zdarec,

V těchto případech sklizim na 2x nejdřív vrchy a spodky pak ještě hezky dozraji a hezky se nafukuji..

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 13-07-2014 v 07:35 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od ThunderFuck!
Zdarec,

V těchto případech sklizim na 2x nejdřív vrchy a spodky pak ještě hezky dozraji a hezky se nafukuji..
děkas, už jsem ji sklidil celou naráz, nechal jsem ji normálně s kořenem a pověsil policema dolů...kořen přikril květináčem. ty nedozrálý paličky ještě trošku zhnědli ale pro příště už vím že se dá sklidit na dvakrát, tak díky za radu protože ted mám ještě 6 seminek ak47 ale teprv mi naklíčil, tak co myslíte bude z toho něco když je mám teprve naklíčené?

Můj prvni biopěst2012

Old Post 15-07-2014 v 14:38 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Natty Dread
Nový Člen

Karma uživatele Natty Dread - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 21

Taky sklízím AF většinou na 2x. Docela často mi spodky dorostou na úroveň vrchních palic a jsou dokonce skoro jako vrchy.

Old Post 16-07-2014 v 09:01 AM
Natty Dread je offline   Profil uživatele Natty Dread   Find more posts by Natty Dread   Foto galerie člena Natty Dread   Click here to Send Natty Dread a Private Message   Add Natty Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od norbit
děkas, už jsem ji sklidil celou naráz, nechal jsem ji normálně s kořenem a pověsil policema dolů...kořen přikril květináčem. ty nedozrálý paličky ještě trošku zhnědli ale pro příště už vím že se dá sklidit na dvakrát, tak díky za radu protože ted mám ještě 6 seminek ak47 ale teprv mi naklíčil, tak co myslíte bude z toho něco když je mám teprve naklíčené?


Tak určitě na tom něco bude... Já teď taky klíčil AFka, ale počítám s nima spíš na semeno pro další sezoónu

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 16-07-2014 v 09:23 AM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od PeeKay

... Já teď taky klíčil AFka, ale počítám s nima spíš na semeno pro další sezoónu


Cus,já letos krom feminizovaných zkušebně zasadil AF Kalasnikova a nekde v okolí byl samec tak vidím že budu mít taky pár neplánovaných semen.AFka mám asi tak v půlce kvetení a jelikož se nevěnuji genetice a křížení tak nevím jestli po zasazení těchto semen budou kytky taky automaty nebo spíš regular - dík za názor.

mimacka

Old Post 16-07-2014 v 21:41 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 24

Zdravím!
To záleží opravdu na samci,muže to být cokoliv.např.i tech. konopí.
Jedině jestliže by to byl volně rostoucí ruderalis(což pochybuji)tak to bys měl vyhráno!

Old Post 16-07-2014 v 21:55 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo
Zdravím!
.......... to bys měl vyhráno!


V okolí technické nikde není ale je tu okolo dost pěstitelů na balkonech tak to někdo neuhlídal.....


mimacka

Old Post 16-07-2014 v 22:17 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 26

ještě bych chtěl napsat že jsem měl pandoru od paradise a kytka měnší ale luxusní paličky, jen vrcholovka když jsem ji ustřihl měla plíseň u stonku, takže největší pochoutka šla do hnoje takže příště zkusím sušit někde jinde nebo spíš vrcholovku stříhnout a sušit někde jinde, protože byla dost tvrdá

Můj prvni biopěst2012

Old Post 18-07-2014 v 10:17 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty Cameron
Nový Člen

Karma uživatele Scotty Cameron - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 27

Ahoj,
mam dotaz na rustovou a kvetovou fazi u automatek. Letos je mam poprve a nevim uplne co cekat.
Je to tak, ze kdyz zacnou nakvitat, tak se tim zastavuje rust jako u normalnich kytek?

Nebo to roste a zaroven i kvete? Jde mi o to, ze dve kytky uz silne nakvitaji a maji zatim jen asi 30cm. Tesim sem se ze dorostou vic a tak me zajima Vas nazor.

Peace, Scotty.

Let it Grow!

Old Post 18-07-2017 v 15:21 PM
Scotty Cameron je offline   Profil uživatele Scotty Cameron   Find more posts by Scotty Cameron   Foto galerie člena Scotty Cameron   Click here to Send Scotty Cameron a Private Message   Add Scotty Cameron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Scotty Cameron

Je to tak, ze kdyz zacnou nakvitat, tak se tim zastavuje rust jako u normalnich kytek....


Nevím, co si představuješ pod pojmem " normální " ,ale moje " normální " při nákvětu ještě dost povyrostou 😉😉😉

Jinak nakvétačka v rozvinutější fázi květu už nepovyroste

Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-07-2017 v 15:26 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty Cameron
Nový Člen

Karma uživatele Scotty Cameron - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 29

No myslim tim, kytky s normalni periodou. Pri kveteni se obvykle rust zpomali (asi sem nemel psat primo zastavi) a energie jde do kvetu. Am I wrong?

Ale asi vice o co mi jde.

Let it Grow!

Old Post 18-07-2017 v 15:32 PM
Scotty Cameron je offline   Profil uživatele Scotty Cameron   Find more posts by Scotty Cameron   Foto galerie člena Scotty Cameron   Click here to Send Scotty Cameron a Private Message   Add Scotty Cameron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 30

Hoj, keď ti prepne automat do kvetu, tak ešte tie 2 týždne porastie a celkom dosť, kľudne narastie aj o 1/3 s pôvodnej veľkosti. Po tých 2 týždňoch už väčšinou nerastie, možno tak o 1-2 centy. Tiež záleží aj na genetike.

Old Post 18-07-2017 v 18:27 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 31

[účet odstraněn]

Old Post 11-10-2018 v 15:19 PM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0283180 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív