Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Jak je to ze skutečnou délkou růstu a květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
HapyGreen
Nový Člen

Karma uživatele HapyGreen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 18  

Obecné Jak je to ze skutečnou délkou růstu a květu Příspěvek č. 1

Zdarec groweři tak sem si u jedné zahraniční firmy ověřoval jak je to s délkou květu a růstu když píšou třeba za dva nebo dva a půl mesíce sklizeň u automatú a nám to tu roste třeba 4 měsíce,je pravda že některé naše shopy klamou stejnou délkou pěstu indoor,outdoor ale podle cizích firem se uvádí že ty dva dva a půl měsíce je skutečně od semínka do sklizně ALE POD ASPOŇ 600W lampou.

:-)

Old Post 02-07-2012 v 16:06 PM
HapyGreen je offline   Profil uživatele HapyGreen   Find more posts by HapyGreen   Foto galerie člena HapyGreen   Click here to Send HapyGreen a Private Message   Add HapyGreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 2

Zdarec. Myslim ze nelzou. Mam ted AF na balkone presne 60 dnu a uz by se dal i pomalu sklidit. A to pisou ze se sklizi po 65 dnech. Podle me zalezi na kvalite te seed banky.

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 02-07-2012 v 17:42 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 3

tiez som niekde cital ze pod lampou ti AF vyraste skor ako vonku. a nieco na tom bude, mam teraz AF pod lampou a vonku. ten isty model rovnako sadeny a rozdiel je tam velky. ak sa podari pridam dnes foto.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 02-07-2012 v 17:52 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 4

můj Big Bang od GHS měl danou dobu květu 43 dní a přesně po 42 dnech jsem sklidila asi opravdu záleží na seed bance ale od GHS mi to snad pokaždé vyšlo

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 02-07-2012 v 17:54 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazzy
Nový Člen

Karma uživatele Jazzy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 5

to sWei:
nemas nejake foto toho Big Bang tiez som na nim rozmyslal,ked Ti to vyslo za 43 dni to je mazec ...za leto by som stihol teoreticky aj 3krat obratit

smoking freedom

Old Post 02-07-2012 v 22:11 PM
Jazzy je offline   Profil uživatele Jazzy   Find more posts by Jazzy   Foto galerie člena Jazzy   Click here to Send Jazzy a Private Message   Add Jazzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=15 fotky jsou tady těsně před sklizní a pak i sušina

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 02-07-2012 v 23:26 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 7

Zdravím, opravdu záleží na seedbance - jel jsem Auto NortenLight od Fair seeds a chtěla cca o 14 dní více než uváděli. Až na tento renonc skvělý poměr cena výkon.

Old Post 09-07-2013 v 14:07 PM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 8



Zdravím, mám také automaty, Automazary od DP a pak White Widow od Dinafem, no a u té bílé vdovy bych se chtěl zeptat, zda podle obrázku rozpoznáte, jestli už je kytky uzrálá, nějak mě mate, že na vrcholku začínají z palic vyrustat další bílé ''vlásky'' /viz. obrázek/, myslíte, že už to je na sklizení, nebo to mám nechat tak ''bobtnat''? Děkuji za rady!

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 15-08-2013 v 19:44 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 9

musíš zkontrolovat zbarvení trichomů, takhle od oka ti asi neřeknem

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 16-08-2013 v 16:43 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 10

MedvedBrtnik: Díky za ohlas, bohužel nemám dostupné prostředky na kontrolu trichomů, budu muset někde sehnat nějaký udělátko, popřípadě mikroskop. Ale i tak děkuji!

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 16-08-2013 v 17:23 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od AVICII
......na vrcholku začínají z palic vyrustat další bílé ''vlásky''....


- podle modelu je uvedená i u automatů předpokládaná doba dozrání - skus to prověřit

- já v tomto stadiu nechávám kytky ještě dozrávat , podle fota těch bílých ''vlásků'' je pořát hodně světlích , pokud nemáš mikroskop na prověření zabarvení pryskyřice , tak se dá většinou řídit podle těch viditelných chloupků , já nechávám dozrát kytku do stadia cca 80% chloupků zabarvených do hněda.

Ať se daří , vždy s úsměvem !

mimacka

Old Post 16-08-2013 v 20:10 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 12

Mám samonakvétací Bubble Gum od Fair Seeds.Na růstu je cca. 50 dní ale ani známky po květu.Přepne se v závislosti na zkracující se světelné periodě?

http://www.fairseeds.cz/autobubblegum.html

EDIT: Outdoor

Naposledy upravil Murph 26-08-2013 v 16:38 PM

Old Post 26-08-2013 v 14:07 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Murph
Mám samonakvétací Bubble Gum od Fair Seeds...........



- nepíšeš jestli ji máš IN nebo OUT , ale automat se OUT sadí v červnu , aby měla kytka nejvíc slunečního světla a automat se přepíná sám bez ohledu na slunečním spektru .Pokud ji máš IN , doporučuji svítit v režimu 16/8 nebo 20/4 .
Počkej ještě 10 dnů a pokud se nepřepne sama , tak sviť pár dnů 12/12 a po začátku kvetení se vrať do režimu 16/8 .

mimacka

Old Post 26-08-2013 v 16:19 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 14

Zdravím,

Můj názor na květ automatu je takový ze nezáleží na dnech ale na celkovém poctu hodin....mám takový pocit ze to je od 850 do 900hod světla.....

Příklad :-) in 60 dni po 18 hod je 1080 hod

Out kdy máme vprostřed léta průměrně 15hod denně potřebuje 72 dní....

Takže nezáleží ma stáří ve dnech ale na celkovém poctu hodin...

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 09-07-2014 v 22:35 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od ThunderFuck!
Zdravím,

Můj názor na květ automatu je takový ze nezáleží na dnech ale na celkovém poctu hodin....mám takový pocit ze to je od 850 do 900hod světla.....

Příklad :-) in 60 dni po 18 hod je 1080 hod

Out kdy máme vprostřed léta průměrně 15hod denně potřebuje 72 dní....

Takže nezáleží ma stáří ve dnech ale na celkovém poctu hodin...


Takze kdyz budu na af svitit 22/2 usetrim na 60 dnech cca 10 dni?

Old Post 09-07-2014 v 22:54 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od ThunderFuck!
Zdravím,

Můj názor na květ automatu je takový ze nezáleží na dnech ale na celkovém poctu hodin....mám takový pocit ze to je od 850 do 900hod světla.....

Příklad :-) in 60 dni po 18 hod je 1080 hod

Out kdy máme vprostřed léta průměrně 15hod denně potřebuje 72 dní....

Takže nezáleží ma stáří ve dnech ale na celkovém poctu hodin...


Par lidi uz tady tady psalo neco podobnyho v souvislosti s breznovymi automaty - rostou a prechazeji na kvet o dost pozdeji nezli by meli.

Old Post 10-07-2014 v 10:27 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1673440 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív