Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Dýmova Nebulka 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Husty_dym
Nový Člen

Karma uživatele Husty_dym - 82% PěstitelskáKarma uživatele Husty_dym - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Dýmova Nebulka 2012 Příspěvek č. 1






Ahojte, tak přidám i já svou trošku do mlýna

dostal jsem od kamaráda na začátku prázdnin semínko Nebuly tuším z paradise seeds. Naklíčit šlo někdy na začátku června a přesazeno do země byla až 8.7. tudíž celkem pozdě, ale věřil jsem že aspoň kousek ještě poroste

zemina byla promíchaná substrát B s akt. humusem a hlína kde dřív babička pěstovala rajčata - velmi kvalitně prohnojená slepičincema :-) + trochu perlitu

na růst jsem tedy nehnojil, po přesazení byla kytka dost zabrzděná a trvalo cca 3 týdny než se zase trochu rozjela.

po 4tém patře jsem se pokusil o FIM, ale kytka to úplně ignorovala (takže jsem to asi nějak posral :-)) a zastřihlý vršek normálně dál pokračoval v růstu jako by se nic nedělo :-)

mám trochu strach jestli to stihne do listopadu, kdy odjíždím na služebku, ale pevně věřím že to dá.

na květ pojedu Alga Bloom s GS, ale jelikož jsem si vzpoměl na začátku září, tak jsou vsechny Bloomy vyprodané tak zatím hnojím nějakou sračkou z obi. tuším nějak Planttela Květ.

EDIT : ještě dodám že kvést začala asi před týdnem a poslední fotka je ze včerejška, tak držte plečky, ať to stihne, kočanda moje

Old Post 10-09-2012 v 20:19 PM
Husty_dym je offline   Profil uživatele Husty_dym   Find more posts by Husty_dym   Foto galerie člena Husty_dym   Click here to Send Husty_dym a Private Message   Add Husty_dym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Husty_dym
Nový Člen

Karma uživatele Husty_dym - 82% PěstitelskáKarma uživatele Husty_dym - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 2




Malý up,

Nebulka pěkně kvete, má spoustu nových paliček, což těší :-) jinak je krásně zdravá, dostává plagron Bloom a GS. Má za sebou 14 dnů květu a začíná to už konečně aspoň vzdáleně vypadat jako pěknou salámovku :-) Ale do listopadu daleko...

no teď jí čeká první zatěžkávací období, tak uvidíme, jak se s tím popere. Jinak přemýšlím, že jí zřídím nějaký malý stánek, ať mi na ni tolik neprší...

Old Post 18-09-2012 v 21:34 PM
Husty_dym je offline   Profil uživatele Husty_dym   Find more posts by Husty_dym   Foto galerie člena Husty_dym   Click here to Send Husty_dym a Private Message   Add Husty_dym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Husty_dym
Nový Člen

Karma uživatele Husty_dym - 82% PěstitelskáKarma uživatele Husty_dym - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3





Tak máme za sebou první přízemní mrazíky. Zatím všecko ok, jen mi křupla spodní velká větev po páteční vychřici. Ale přivázal jsem a jedeme dál :-) chystají se pěkné dny, sluníčko a teplo.

Old Post 23-09-2012 v 13:09 PM
Husty_dym je offline   Profil uživatele Husty_dym   Find more posts by Husty_dym   Foto galerie člena Husty_dym   Click here to Send Husty_dym a Private Message   Add Husty_dym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 4

zdarvím moc pěkná kytička :-)

Psal jsi něco o stánku , být tebou du do toho , měl jsem nebulu u 1 kámoše a ještě jendu nebulu měl 2. kámoš a obě hrozně trpěli an plísně ..... Vlastně ze všech modelů co sjem měl čest pěstit , nebo pěstili kamarádi , tak nebula na to trpěla nejvíc , ale třeba byl jen špatný rok , nebo zvlášt náchylné pheno :-) Ale atk zkus o stříšce popřemýšlet .-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 23-09-2012 v 20:09 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Husty_dym
Nový Člen

Karma uživatele Husty_dym - 82% PěstitelskáKarma uživatele Husty_dym - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5





Tak, dal jsem na rady a zbastlil jsem stříšku :-) je to jen provizorka, protože jsem neměl igelit. Tak jsem to omotal kuchyňskou folii. Do víkendu to snad vydrží a pak to předělám, jak bude čas.

btw. Plíseň už je tady ale je to listovka myslím, už jsem ji jednou měl na powerplantu a kytka vydržela ještě 3 týdny.... což by jí stačilo. Tak uvidíme

Old Post 27-09-2012 v 11:02 AM
Husty_dym je offline   Profil uživatele Husty_dym   Find more posts by Husty_dym   Foto galerie člena Husty_dym   Click here to Send Husty_dym a Private Message   Add Husty_dym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Husty_dym
Nový Člen

Karma uživatele Husty_dym - 82% PěstitelskáKarma uživatele Husty_dym - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6






Vítězství!

takže dámy a pánové dnes sklizeno. Rozhodně se nedá bavit o 100% zralosti, ale vzhledem k počasí, plísni a množstvím času to princezna Nebu vydržela až do 50. dne květu a určitě by jí ještě alespoň 10 - 15 dní ještě slušelo. Tady jsou ještě nějaké fota z průběhu květu

Old Post 25-10-2012 v 14:50 PM
Husty_dym je offline   Profil uživatele Husty_dym   Find more posts by Husty_dym   Foto galerie člena Husty_dym   Click here to Send Husty_dym a Private Message   Add Husty_dym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Husty_dym
Nový Člen

Karma uživatele Husty_dym - 82% PěstitelskáKarma uživatele Husty_dym - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 7



očekávám tak 250 - 300 suchého.

jinak co se týče kvality tak spokojenost, ačkoliv už příště nebulu nepojedu.

chuť zatím těžko hodnotit z nedozrálých a ne uplně nejlépe usušených prvních šišek, ale teda stav je jednoznačně těžce STONED :-) je to tak na spaní nebo na nějakou jednoduchou činnost u které můžete být duchem mimo sice mám raději sativovitý HIGH stav, ale tak holt to ten třičtvrťe rok už nějak vydržím :-)

Příští rok PASSION 1,SHAMAN, a FRISIAN DEW ;-)

juhůůůů, seeeyaa!

Naposledy upravil Husty_dym 25-10-2012 v 18:47 PM

Old Post 25-10-2012 v 14:54 PM
Husty_dym je offline   Profil uživatele Husty_dym   Find more posts by Husty_dym   Foto galerie člena Husty_dym   Click here to Send Husty_dym a Private Message   Add Husty_dym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marleyman
Nový Člen

Karma uživatele marleyman - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 8

zdravim solidni kytka chci se te zeptat kolikrat a jakym zpusobem si zastrihaval ? sem zacatecnik a dycky kdyz zastrihnu tak mi vyjedou dve vetve a nic

marley je sef !!!

Old Post 02-11-2012 v 21:15 PM
marleyman je offline   Profil uživatele marleyman   Find more posts by marleyman   Foto galerie člena marleyman   Click here to Send marleyman a Private Message   Add marleyman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Husty_dym
Nový Člen

Karma uživatele Husty_dym - 82% PěstitelskáKarma uživatele Husty_dym - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 9

čaues, střihnul jsem pouze jednou, ale asi špatně, protože kytka normálně dorostla a nerozvětvila se , ale i tak si vybrala jednu spodní větev orientovanou na slunce a ta byla stejně tlustá jako hlavni stonek.

Teprve se dosušuje, ale teda musím říct že po jednom sklíčku je to fakt poctivý vesmírný výlet chuť zemitá, šišky tvrdé jako šutr.

Old Post 15-11-2012 v 21:08 PM
Husty_dym je offline   Profil uživatele Husty_dym   Find more posts by Husty_dym   Foto galerie člena Husty_dym   Click here to Send Husty_dym a Private Message   Add Husty_dym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-10-2012 - Skleník Nebula 2012 - 21 odpovědí
13-11-2012 - Venek 2012 - 112 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2582180 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív