Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Jeremyho zahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 17



ještě zahrada
1: CheesyHeriBerryHaze
2: CheesyHeriBerryHaze

chlapec vod Labe

Naposledy upravil JeremyG 02-08-2012 v 07:18 AM

Old Post 02-08-2012 v 07:07 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 18

No tipl bych tak 32 g

Old Post 02-08-2012 v 19:52 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Palec dolů Sem lempl Příspěvek č. 19






ČUS GROWERSTVO
Nevykradli mě, ani nezavřeli, ale...
Sem lempl jak pes, tak moc nefotim... Znáte to léto (i když teď už se většina děcek určitě těší do školy, pro mě léto končí až při sklizni), kočičky, sem tam nějáká dovolená na vodě , pěstění sem se teď dobrejch 10 dní nevěnoval, tak sem zvědavej co přežilo...
K+ sem už odeslal - v krabici bylo zváženo přesně 41 g sušiny.

Teď trochu toho smoke reportu.

Sweet dwarf
Pro mě neskutečná pecka, jelikož hulim pár let, tak stávek po tomhle modýlku překvapil, nevim jestli to bylo momentálnim rozpoložením , ale tlemil sem se jako zamlada (opravdu neudržitelný smích trvající skoro hodinu a půl). Chuť ... no ze začátku travex - jak když kouříte listí, ale později po důkladnějším usušení -> menší travex kterej je lehce lízlej skunkovinou... ovšem ta vůně, velice pronikavá až štiplavá - BACHA na to třeba v MHD se na obrátil typek jestli jakože neprodávám, že toho u sebe musim mít snad tunu (jelikož dealer nejsem a vietkongmafii taky nepodporuju, tak sem typka poslal klasicky do prdele) - měl sem u sebe cca 2 g pro kámoše...
paličky nebyly tak listnaty jako u Northern lightu, ale celkově byli kytičky o 1/3 menší.
Chuť 6/10 - už sem vážně kouřil větší mňamky
Stav 8/10 - 8 bodů je pro mě max. protože vím že letos ještě něco usuším
Vůňe 6/10
Výnos 3/10

Northern light
kytičky tohohle modelu měli větší, ale takový vzdušný paldy. Vůně taky dost pronikavá i když SD smrděl víc. Chuť ovšem o poznání lepší, taková slaďounká skunkovinka. Stav byl krapet uzemňovací, ale taky veselej. Celkově shrnuto mě vyhovoval večer u předposledního piva, pokud se předtim kouřil sweet dwarf
Chuť 7/10
Stav 7/10
Vůně 7/10
Výnos 3/10

fotečky sušiny bych nahodil tuze rád, ale všechna už je fuč

Ještě sem si všimnul, že sem nenahodil fotoz někdy ze začátku srpna... tak jenom ve zkratce

1.foliák
2.automati ve foliáku (ta bubblegumka jim dost stínila tak museli jít ven, což mě sere protože třeba roadrunneři už v tu dobu kvetli...
3.přesazený mrtvoly
4. celek zahrada
5. kushík

chlapec vod Labe

Old Post 29-08-2012 v 08:47 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Zahrada - jdeme do květu Příspěvek č. 20





aktuální foto ze zahrady, holky mi nějak žloutnou, nevím jestli je to velikostí květináčů (20 l), nebo nedostatkem dusíku, každopádně posuďte sami.

chlapec vod Labe

Naposledy upravil JeremyG 03-09-2012 v 12:59 PM

Old Post 03-09-2012 v 12:07 PM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Pohodička foliák Příspěvek č. 21



Tak ve foliáku zdřejmě začali fungovat konince, protože to jednoduše začíná bořit střechu, takže budeme ohýbat... jungle je to solidní...

chlapec vod Labe

Old Post 04-09-2012 v 10:14 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Skleník - kveteme Příspěvek č. 22




Ještě nahodím fotky květu
1. bubblegum kush
2. Special Kush 1
3. ? (tady netušim, asi taky kush ale ten druhej)

chlapec vod Labe

Naposledy upravil JeremyG 14-09-2012 v 07:56 AM

Old Post 04-09-2012 v 11:18 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

up skleník Příspěvek č. 23






kytičkám se daří pěkně, všechny krásně kvetou a dělají mi radost. Musel sem sice ohnout největší bubblegumku a special kushe.
Každopádně ještě mají spoustu času.

1. 4.9. - celek ze 4.9.
2. 4.9. - special kush
3. 9.9. - květ special kush a CI
4. 9.9. - celek
5. 9.9. - special kush

chlapec vod Labe

Naposledy upravil JeremyG 14-09-2012 v 07:33 AM

Old Post 13-09-2012 v 17:09 PM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Foto zahrada Příspěvek č. 24






Fotky sice nahazuju dost sporadicky, každopádně kytkám sem roztáhnul větve aby šlo k paličkám víc světla, kromě cheesberryherryhaze, protože rostlinky nejsou tak hustý, navíc budou kvést nejdýl (i když začali jako první). Jinak automaty sem nefotil (jedu v jiné sekci), roadrunner bude az nekdy koncem září, autohaze az cca 10 dní po něm... Hlavně sem nasadil bloom booster, nevím jestli to bylo jím, ale za dva dny co sem u holek nebyl, se květy krásně plní. No dost bylo keců...

1. special kush
2. a ty ostatní
3. CI za deště i s malou kámoškou
4. special kush
5. cheesberryherryhaze

chlapec vod Labe

Old Post 14-09-2012 v 07:45 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Foliák - 19.09 Příspěvek č. 25




Foceno ve středu 19.09. - lokalita foliák
Kytičky už kvetou všechny. Jinak se sklizní to na konec září moc nevypadá.
Bubblegum kush seknu asi jako poslední, ten má podle mě do konce října co dělat. Jinak už to začíná vonět krásně po ovoci
CI - tvoří solidní paličky, celkově bez zápachu. Pokud jde někomu o to aby sousedi nebo čórky nepřišli na kytí vyloženě po čuchu tenhle model s klidem doporučuju. Kosu tipuju na pulku října.
Special Kush - ten jede ze všech nejlíp. Příští rok ho na 100% do foliáku dávat nebudu, protože mi zabírá 1/2 foliáku. Ale bude hotovej asi nejdřív, tipuju první týden v říjnu bude hotovson. Kytky voní zemitě se silným nádechem hašiše

chlapec vod Labe

Old Post 21-09-2012 v 08:47 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Up - zahrada 23.09. Příspěvek č. 26




Ola Growerstvo,
mam tu nějaký aktuální fotky ze zahrady. Pomalu si říkám kdy asi holky dojedou. Special Kush půjde asi pod kosu jako první, kytičce je už nejspíš krapet zima, protože jí začínají fialovět listy, vidím to tak na 2 týdny minimálně. Další půjde na řadu asi CI, ale vůbec si ještě netroufám říct kdy skosit. Ohledně sativního crossu CheesyBerryHeriHaze si vůbec nejsem jistej jestli stihnout rozumě doject, ale matkař mě ujišťoval, že tenhle cross na vysočině pravidelně seká poslední týden v říjnu.
1. Special kush
2. CI
3. Trio CheesyBerryHeriHaze a pidi CI

chlapec vod Labe

Old Post 24-09-2012 v 10:22 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

I tohle se ti může stát... Příspěvek č. 27






Když už si tu tak píšu vám trochu popíšu lokalitu a z ní vyplívající potíže na zahradě. Nevím jestli sem to psal, ale zahrada se nachází poblíž centra jednoho města u Labe. Na zahrádku je přístup jen od nás z domu, problém je ten, že stanice městské policie je hned přes ulici (cca 50 m od domu) a státní cajti to mají co by kamenem dohodil (150 m vzdušnou čarou), ale jak se říká pod svícnem je největší tma...
Zahrada je ze všech stran obehnaná opukovou zdí (která tam stála přes 100 let, ale letos na jaře fouknul vítr a zeď se jaksi začala bortit). Jedni sousedi jsou hluchoněmí a pěstují taky (občas jim na políčku pomůžu), mají to nejspíš na mast, z téhle strany mi teda žádnej relativní problém nehrozí. Bohužel druhý soused je doktor cca 65 let a společná zeď spadla na naší stranu. Inu dohodli sme se z doktorem, že suť odvezeme, což se stalo. Ale před týdnem když sem byl zalívat doktor přišel co že si to tu za tou zdí pěstuju - moje první reakce byla "a doprdele". No řekl sem mu pravdu, že to mám na mast a něco na kouření... No nejvíc mě překvapila jeho reakce...
"a to to budeš potřebovat všechno?" - aj tak tohle smrdi krymem... No přislíbil sem doktůrkovi spodky a nějáký listí a týden bylo ticho.
Včera sem byl pohnojit a koho nepotkám - doktor mi to tam očumuje...
No slušně sem pozdravil a frajer už byl u mě za zdí. Přitáhnul mi 15 l lékařské vazelíny, jakože za ty spodky. Tak sme pokecali o trávě, dal sem mu nějaký semínka, on přinesl pivka - no z docela přísnýho týpka se vyklubal sympatickej chlapík, tak si to snad nechá pro sebe :-)
dost keců - nahodim fotky květů.
1.Special Kush 1
2.CI
3.CI
4.CheesyBerryHeriHaze
5.CheesyBerryHeriHaze

chlapec vod Labe

Old Post 24-09-2012 v 10:45 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Fotky skleník - 25.09. Příspěvek č. 28





Tak jenom v rychlosti nahodím fotky ze skleníku

chlapec vod Labe

Old Post 27-09-2012 v 12:56 PM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Fotky skleník - 25.09. Příspěvek č. 29



foto květů
1. special kush
2. Bubblegum Kush

- mrkněte na tu barvu, je to normální? Kolega má strach, já osobně bych to tipnul na nízkou teplotu, co myslíte?

chlapec vod Labe

Old Post 27-09-2012 v 13:35 PM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warlock*
Stálý Člen

Karma uživatele Warlock* - 96% PěstitelskáKarma uživatele Warlock* - 96% PěstitelskáKarma uživatele Warlock* - 96% PěstitelskáKarma uživatele Warlock* - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 30

tak z toho nemej vubec strach jak rikas je to teploutou koukni na me listy jinak pekny K+

Old Post 27-09-2012 v 17:16 PM
Warlock* je offline   Profil uživatele Warlock*   Find more posts by Warlock*   Foto galerie člena Warlock*   Click here to Send Warlock* a Private Message   Add Warlock* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 31

Souhlasím,to je docela běžné. Dělají mi to dvě kytky z pěti,dokonce i více a nemyslím,že by je to nějak přímo ohrožovalo. Zatím je teplota docela nahoře,teda aspoň zde a toto je jen reakce na to ochlazení po létě.

Old Post 27-09-2012 v 18:11 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Palec dolů Čórky řádí Příspěvek č. 32

Tak včera sem byl zkontrolovat foliák, příjdu k němu a holahou zmrdi zaúřadovali, foliák byl prázdnej, všechno bylo nezralý a jediný co zbylo - jedna větev special kushe a CI. Někdo o tom musel vědět, protože všechno bylo ufiklý pilkou a ještě ve foliáku to rvali do pytlů.

Nakonec víme kdo to udělal, takže chlapec (kombinace smažky a alkoholika) dostane minimálně cihlou do okna.

Jinak děkuju za K+ a odpovědi ohledně fialovění.

chlapec vod Labe

Old Post 03-10-2012 v 06:41 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2020 - Veselá zahrádka - 5 odpovědí
06-10-2019 - Moje zahrádka - 31 odpovědí
18-07-2018 - Zahrádka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8848480 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív