Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Orange Bud-DP..-vlastní substrát+ohyb větví
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Obecné Orange Bud-DP..-vlastní substrát+ohyb větví Příspěvek č. 1






zdarec,chci se s vámi podělit o své zkušenosti co se pěstování pod oskarem týče..
Předem se omlouvám za kvalitu fotografií,telefon už dosluhuje..
Takže jak už název napovídá sadil jsem OB od DutchPassion feminy,původně to měl být Honey B od Barneys,ale svou neopatrností nebo možná až příliš velkou starostlivosti jsem je zavraždil..
OB předpěstovány zhruba 3 týdny ve skříni pod 250w sodíkem,když ve skříni začalo být těsno musely ven takže výlet do GrowS, pro květináče ani nevím co je to za objem tipoval bych něco málo přes 10l.
Jako výživu dostávají komplet start.balíček Metr0p,zatím ještě na růst.
SUBSTRÁT:jelikož mám babičku zapálenou zahradnici která ví včem se jaké složky a živiny ukrývají a že se to vše nachází na zahradě udělal jsem si mix:

1.30% rozložený kravský hnůj(rozložený myslím naprosto tak,že nejde poznat že to byl hnůj)

2.55% kompost-krásná černá,vlhká a voňavá hlína(konkrétně zkompostované dubové listí + sesečená tráva + zbytky rostlin)

3.15% perlit-5ti litrový pytel za 30Kč není žádná extra pálka..


Teď něco k ohýbání,někteří to zřejmě znáte a možná taky využíváte,ale ty o tom slyšíš určitě poprvé

Ohýbám obyčejným svařovacím drátem poctivě ukradeným z práce,ikdyž to na větvích pak udělá rezavé flíčky pod tím drátkem pořád je to lepší jak sním dostat do oka.
Dokud větve nejsou ještě příliš vyvinuté zapichuji drátky do hlíny,ale teď už začínám pomalu i navrtávat okraje květináčů.
Tím že ohneš větve umožníš slunci aby se dostalo i na malé bujicí větvičky z ohnuté větve,avšak PAMATUJ http://grower.cz/forum/newsmiles/megafon.gif KDYŽ VĚTEV OHNEŠ BUDEŠ JI MUSET PRAVDĚPODOBNĚ I PODPÍRAT,jinak se ti zlomí váhou palic...
Toť zatím vše..
mějte se a nezapomeňte,že sadit je radost,tak ať se zelení..


Po nějakém týdnu přináším report z me zahrádky kytky si prožili 30stupňová vedra,(která čekám i tento víkend) coz odneslo pár listu ale osobně jsem mile překvapen jak se OB větví dále na těch ohnutých větvích...jsou to moje první semena s upravenou genetikou jinak jsem sadil divočinu která me taky zatím nezklamala

Oprava kvetináče maji 18 l.
Drátky jsem odstranil a nahradil je provázkem takže čerstvě ohnuto


Přidávám další foto OB+nejaké outdoor řezy na doma až bude venku škaredě jako pokojovky...

Naposledy upravil Jamés 04-07-2012 v 17:16 PM

Old Post 14-06-2012 v 16:04 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 2

Pokračujem většina květináčů navrtaná a už se začínaji ukazovat prvni vysledky ikdyz jen v olistění osobně jsem zvědav na ty palice mňam a jak ten bud voni uz bych kuřil i jen ty listy nebo bych je zjedl..

Old Post 27-06-2012 v 07:21 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 3

je to tady slunce uz se preplo na květ tak se vsichni tesime na podzim)

Old Post 24-07-2012 v 10:33 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 4

slunce přeplo na květ,takže se už všichni těšíme na podzim)

Old Post 24-07-2012 v 11:24 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 5

Vypadá dobře, orange bud je super tak ať to dopadne...možná by nezaškodily ještě nějaké fotky a příště bych zkusil do země...

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 24-07-2012 v 12:07 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rododendron
Nový Člen

Karma uživatele Rododendron - 88% PěstitelskáKarma uživatele Rododendron - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 6

Cau,pekny kytky ti rostou,ale jak jsi to myslel s tim,ze "slunce uz preplo na kvet"???
To je este brzo. Nebo ne?

California Hash Plant + Twilight + Think Different 2012

Old Post 24-07-2012 v 17:01 PM
Rododendron je offline   Profil uživatele Rododendron   Find more posts by Rododendron   Foto galerie člena Rododendron   Click here to Send Rododendron a Private Message   Add Rododendron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 7

zdravíčko...fotky přihodím hned co sem pujdou nahrát,jinak lukapa souhlasím stou zemí,hnůj mi dovezou na podzim aby stačil vyzrát,příští rok už pujdou jelikož se mi v květináčích začli pařit kořeny a kytky mi začli od spoda mírně žloutnout byl jsem tyden na dovolenke tak zalívala osoba jiná činá v trestním řízeni a ta se tomu nevěnuje s takovou láskou jako já...
rododendron:s tim sluncem no většina kytek už mi kvete,avšak u těch BUDů to byla mýlka a příliš velké nadčení z ostatních kvetoucích takže to beru zpět BUDy ještě ńekvetou..pardon..

Naposledy upravil Jamés 09-08-2012 v 09:08 AM

Old Post 09-08-2012 v 08:48 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 8

přidávám nějaké ty fotky jsou zhruba týden staré

Old Post 09-08-2012 v 08:51 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 9


zkouška fotek

Old Post 09-08-2012 v 09:44 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Tak tohle přesně jsem včera viděl ve Strain Hunters
odkaz videa začíná přesně na této genetické vadě - nevěděl jsem že se to může stát i u nás ...
http://www.youtube.com/watch?v=rqwKsx-0dHU&t=22m18s

Old Post 09-08-2012 v 10:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 11


matka s dcerou..

Old Post 09-08-2012 v 10:20 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 12


pyroman23_ jo je to nějaká vada vypadá to jako by v půlce větve začli růst 2 ale jsou spojené jako jedna a ani to není zastřihnuté nic,jen strašně moc listů ta větev má...

Old Post 09-08-2012 v 10:27 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 13


orange bud číslo 2

Old Post 09-08-2012 v 10:31 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 14


vršky

Old Post 09-08-2012 v 10:35 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 15


a něco z divočiny

Old Post 09-08-2012 v 10:38 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 16

a něco ze skříně Big Bud XXL pod 250w sodikem

Old Post 09-08-2012 v 11:21 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7376450 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív