Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Sweet Seeds » Sweet Seeds - 250W (BJ, CC, S.A.D) [Competition]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Sweet seed - 250W (BJ, CC, S.A.D) [Competition] Příspěvek č. 1



Hi all growers ,
Sorry I had many problems and I had not time for upload me a grower's book./ Promiňte, měl jsem mnoho problémů a neměl jsem čas na nahrání mého deníku.

Now Here is me book./ Nyní zde je můj deník.

I started with this equipment: / Startoval jsem s tímto vybavením:
- box 60x80x130
- lamp 250W sodium (grow and flower)
- Ventilation output TT 280m3/h
- Ventilation intput VKO 183m3/h
- wind normal table fan


I chosen for these models: / Vybral jsem si tyto modely
- Cream Caramel
- Black Jack
- S.A.D


Manures(dosage by manual from manufacturer):
for Grow:
- Kristanol start
- Biobizz Alg-a-mic
for Bloom:
- Biobizz Bloom
- Biobizz TopMax

Grow started 7.2.2012/ Pěst začal 7.2.2012
I set two seeds from each models into cotton./ Zasadil jsem dvě semena od každého modelu do vaty.
Two days after I set seeds to clay. / Dva dny poté jsem zasadil semena do hlíny.

12.2.: Two Cream Caramel peeked on the world. / Dva Cream Caramel vykoukli na svět.
13.2.: Two S.A.D peeked on the world too. / Dva SAD také.

And Black Jack done nothing.. / Black Jack nedělal nic.

14.2.: I set other seeds (1x CC, 1x BJ, 1x SAD) / zasadil jsem ostatní semena (1x CC, 1x BJ, 1x SAD)
Two days after I set seeds to clay. / Dva dny poté jsem zasadil semena do hlíny.

#IMAGE1

18.2.: The Cream Caramel and the SAD climbed but the Black Jack still nothing. / Cream Caramel a SAD vylezli ale Black Jack stále nic.

I gave one small flower (Cream Caramel) to friend because I hadn't place for table fun. / Dal jsem jednu malou květinku kamarádovi, protože jsem neměl místo pro ofuk.

29.2.: I replanted flowers to 6.5l flowerpots. / Přesadil jsem kytky do 6.5l květináčů.
28.3.: I switched on 12/12h period in 45 day of grow / Přepnul jsem 12/12h periodu.

16.4.: Today is 17 day of 12/12 period.
#IMAGE2

Naposledy upravil Orsek 17-04-2012 v 11:21 AM

Old Post 16-04-2012 v 20:51 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 2



Here there are macro-photo of flower and other photos. / Zde jsou marko-fotografie květu a ostatní fotky.

Edit: I apologize for the quality of images but I don't know why there are lines on image.

Old Post 16-04-2012 v 21:02 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet Seeds [tommy]
Sweet Seeds

Karma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 451 

Příspěvek č. 3

Hi Orsek!

Welcome to the contest my friend!

Looking good, keep up the good work. Sweet smokes!

tommy

www.sweetseeds.es

Old Post 20-04-2012 v 05:05 AM
Sweet Seeds [tommy] je offline   Profil uživatele Sweet Seeds [tommy]   Find more posts by Sweet Seeds [tommy]   Foto galerie člena Sweet Seeds [tommy]   Click here to Send Sweet Seeds [tommy] a Private Message   Add Sweet Seeds [tommy] to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sweet Seeds [tommy]! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

23. day 12/12 Příspěvek č. 4





Thanks Tommy./ Díky Tommy.

Today there is 23 day of flower. / Dnes je 23. den květu.

2ml/l TopMax and 1ml/l Bloom per every week./ 2ml/l TopMaxu a 1ml/l Bloom(hnojiva na květ) každej týden.

The temperature is 19°C(night) and 25-28°C(day) in box./ Teplota v boxu je 19°C(noc) a 25-28°C(den).

Old Post 20-04-2012 v 21:45 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

35.day 12/12 Příspěvek č. 5






FIRST PHOTO - !Last week!, I built new box (100,100,170). / Minulý víkend jsem postavil novej box(100,100,170)
Temperature: 19°C(night), 27°(day)/ Teplota: 19°C(noc), 27°C(den).
1ml/l alg-a-mic, 2ml/l TopMax and 2ml/l Bloom per every week./
1ml/l alg-a-mic, 2ml/l TopMaxu a 1ml/l Bloom(hnojiva na květ) každej týden.

SECOND PHOTO - The upper flower 1 (CREAM CARAMEL)/ Druhá fotka - Vrchní květ 1 (CREAM CARAMEL)
THIRD PHOTO - The upper flower 2 (S.A.D)/ Třetí fotka - Vrchní květ 2 (S.A.D)
FOURTH PHOTO - View on the box and all plants/ Čtvrtá fotka - Pohled na box a všechny rostliny.
FIFTH PHOTO - Beautiful flower with resin/ Pátá fotka - Krásný květ s pryskyřicí

Old Post 01-05-2012 v 22:28 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

42.day 12/12(belatedly) Příspěvek č. 6





Now I am away from home and I haven't new photo from last days. In next one or two days I will post new info and photo.

Old Post 17-05-2012 v 21:51 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

57.day 12/12 Příspěvek č. 7






New photos of the 57th day. Last week I started flushing with clean water. In the box there is good smell.

Old Post 23-05-2012 v 23:22 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet Seeds [tommy]
Sweet Seeds

Karma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 451 

Příspěvek č. 8

Hello my friend!

Thanks for sharing all this with us. Now the contest is over.

You can post more updates if you want, would be cool

Next Sunday (the 3rd of June) the name of the winners will be announced, so keep passing by to check if you won any of the 20 prizes that we will give to the participants.

See you around, thanks again for your participation, sweet smokes!

_the Sweet Seeds team_

www.sweetseeds.es

Old Post 01-06-2012 v 02:28 AM
Sweet Seeds [tommy] je offline   Profil uživatele Sweet Seeds [tommy]   Find more posts by Sweet Seeds [tommy]   Foto galerie člena Sweet Seeds [tommy]   Click here to Send Sweet Seeds [tommy] a Private Message   Add Sweet Seeds [tommy] to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sweet Seeds [tommy]! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

END Příspěvek č. 9






Hello Sweet seeds and other people,

After a long time I ending this grow and topic.
Here there are photo from harvest.
I don't know total weight because I haven't a weight. But there was so little.

SMOKE REPORT:
Cream caramel: Creamy taste with a fresh state. No hit on the lungs.
SAD: Spicy flavor with more high state than CC. Slight hit on the lungs.

Thanks All for participating in this competition.

Old Post 22-08-2012 v 11:44 AM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet Seeds [tommy]
Sweet Seeds

Karma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 451 

Příspěvek č. 10

Thanks for the final post and smoke report

Enjoy your sweets

tommy

www.sweetseeds.es

Old Post 05-09-2012 v 00:45 AM
Sweet Seeds [tommy] je offline   Profil uživatele Sweet Seeds [tommy]   Find more posts by Sweet Seeds [tommy]   Foto galerie člena Sweet Seeds [tommy]   Click here to Send Sweet Seeds [tommy] a Private Message   Add Sweet Seeds [tommy] to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sweet Seeds [tommy]! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2012 - Sweet seeds in the open air [Competition] - 184 odpovědí
22-03-2012 - Sweet seeds 600w grow in Markýtka (room's name) [Competition] - 3 odpovědí
16-04-2012 - Sweet Seeds Grow 250/400W Sweet Tai, Psicodelicia, Flash Back #2 [Competition] - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1534070 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív