Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problémy s řezy alias můj grow na prd.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
RouřeTrubkouře
Nový Člen

Karma uživatele RouřeTrubkouře - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 17

Dobře, dobře.
Rouře ví!!!!!
Tak já vemu ty kytky psovi z podprdele a udělám znich řízky.
Stejnak nevím, kde se to tam vzalo a co to je.
Dám to zakořenit do rw a nějaké, co kde najdu nechám a jen přesadím.
zaleju to a kašlu na to.
bude to za oknem a něco ve skříni a uvidí se, kde je problém.

Všem vám děkuju.

as. trubkárny a kouřovodny.

Old Post 10-06-2012 v 12:02 PM
RouřeTrubkouře je offline   Profil uživatele RouřeTrubkouře   Find more posts by RouřeTrubkouře   Foto galerie člena RouřeTrubkouře   Click here to Send RouřeTrubkouře a Private Message   Add RouřeTrubkouře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 18

Jak o tom nevíš nic, poškej aspon na pohlaví at neřežeš samce

Old Post 10-06-2012 v 12:11 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RouřeTrubkouře
Nový Člen

Karma uživatele RouřeTrubkouře - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 19

No opravdu o tom nic nevím, kde se to tam vzalo. prostě to roste.
Nikdy tam nic špatnýho nebylo a samce ani hermáče to já vůbec neznám, tak doufám, že toto nebude nějaká vijímka.
Mohlo to bejt jedině ze sasříhávání předchozího growu, nebo jeho sklizně a že by tam bylo někde semínko?????
to je dost nepravděpodobné.

Ale o to nejde. já chci jen vidět, jak to poroste a pak to zahodím.
Jen se to chci naučit, jako to umíte vy!!!
s řezy mám vždycky problém. jak to povyroste, tak je to v pohodě, ale ty řezy mě jednou zabijou =(
zjistím, co ve skříni a co za oknem, nebo venku a napíšu, jak to jde

as. trubkárny a kouřovodny.

Old Post 10-06-2012 v 12:18 PM
RouřeTrubkouře je offline   Profil uživatele RouřeTrubkouře   Find more posts by RouřeTrubkouře   Foto galerie člena RouřeTrubkouře   Click here to Send RouřeTrubkouře a Private Message   Add RouřeTrubkouře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od RouřeTrubkouře

s řezy mám vždycky problém. jak to povyroste, tak je to v pohodě, ale ty řezy mě jednou zabijou =(


Teď sis právě odpověděl..tam je problém.Není to pak třeba tak,že větší kytky už do němoty nerosíš,střídáš mokrý a suchý cykly při zalévání,taky je přendáš do boxu,do jiných podmínek..?Jak to povyroste,tak je to v pohodě..Ale proč,proč je to pak v pohodě..?Protože změníš péči,přestaneš se o ně tak úzkostlivě starat,kytky,který to v prvních dvou tejdnech dají,se pak srovnají..Co dělá kytka první týden po přesazení,roste jak bláznivá..? má velkou spotřebu vody..? Ale kde že,nejdřív musí vytvořit kořenovej systém,teprve pak se rozroste,lépe snáší všechny vnější podmínky,začne víc pít,teprve když má vyvinutej koř. systém..Tam někde to bude..

Old Post 10-06-2012 v 13:41 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1536580 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív