Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5x BJ a 3x C47 pod čtyřma koulema
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 17



Děkuju za první tip.
Přikládám ještě foto ze samotného sušení jako nápovědu..

1. levá strana Black Jack
2. pravá strana Cream 47

Old Post 08-07-2012 v 13:19 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 18

Ahoj zahrádkáři.
Tak jsem tu s posledním updatem. Sušení v tomhle počasí probíhalo rychleji než jsem očekával. Přesušené to dle mého názoru ale není a voní to přímo božsky.
Cream 47 má vyloženě květy tvrdé jako kámen a voní nasládle až bych řekl parfémově.
Black Jack zachovává strukturu květu po legendárním Jackovi Hererovi, ale je více "nafouknutý" a řekl bych i o dost tvrdší.
Jinak co se výnosu týká tak je průměr na kytí 40g což podle mého soudu není zas až tak špatné. Celkově toho je 315g.
Do budoucna vím, že je lepší tyto genetiky nechat víc vyrůst. Prakticky se po přepnutí vůbec nevytáhly a kdyby měly cca o 20cm víc tak si myslím, že by to bylo znatelně znát na výnosu.
Jinak už teď vím, že to bude mňamka.
Jinak tu máme jediného vítěze...kdopak to asi je?..

Old Post 10-07-2012 v 21:04 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 19

Ty voe sekl sem se jen o 1,3g čumim a vítěz? To jsi přeci ty,jelikož jsi to dotáhl do úspěšného konce

AGENT ORANGE TV MACRO SPOT Klikni zde
KILL BILL 120LED/600W HPS
AGENT ORANGE 120LED/600W HPS
NEBULA/DUTCHDRAGON 120LED/400W HPS
NOTHERN LIGHTS/KILLBILL/DUTCH DRAGON 400W HPS
OPIUM & WHITE WIDOW - 400W
AF BIG BANG & SWEETSPECIAL & +SPEED - 400W/125CFL
2x400W NFT&SOIL > DD,N,CAR,B+B,AK-47,LA CANN,WW,KILLBILL
KILL BERRY -> 125CFL/400HPS

Old Post 11-07-2012 v 07:15 AM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cobee
Stálý Člen

Karma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 20

Gratulace kolego !! přidej pls nějaký ty makra květů ! moc pěkný to máš..jel jsem Black Dominu, tak mě zajímá co si to všechno tahle genetika z ní vzala mír a hodně zdaru !!

'Cobee McWeedson'

Old Post 14-07-2012 v 06:19 AM
Cobee je offline   Profil uživatele Cobee   Find more posts by Cobee   Foto galerie člena Cobee   Click here to Send Cobee a Private Message   Add Cobee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 21

Děkuju moc za gratulace.
Jinak stan je 160x80x80 a světlo mám cooltube chlazenou přímo odtahem. Jak jsem už psal, tak kdyby se holky nechaly ještě trošku povyrůst, bude podle mého názoru výnos ješte o chlup lepší. O cooltube jsem toho tady četl mraky a můj názor je že to na tak malý prostor bohatě stačí. Tím spíš když je problém s teplotou. Nemohu teď srovnávat s jiným stínidlem(mám zálusk na Winga), ale asi by to s nimi(Wing atd.) bylo ještě znatelně lepší.
Přidávám ještě posklizňové foto plus pokus o makro..
Všem moc děkuju za karmy..

Old Post 15-07-2012 v 19:36 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 22





Tak a tady je foto:

1. Cream 47
2. BlackJack(vlevo) a Cream47
3. Celek usušený
4. Celek usušený 2

Old Post 15-07-2012 v 19:38 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-01-2013 - 8x Big Foot pod čtyřma koulema - 128 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2785920 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív