Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Polovina dekády + matkárna ve skelníku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81

D dobra kytka. kamos musel mit radost z tyhle koule

Old Post 22-05-2013 v 11:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Smokereport Příspěvek č. 82

Pozdě, ale přece. Nakonec jsem se dokopal k dokončení této galerie, ať je kompletní a doplňuji o slíbené reporty zbylých genetik.

Satori kokos

Kytku jsem po silném napadení plísní musel zaopatřit postřikem (Kuprikol), který stejně moc nepomohl a kytka šla týden po postřiku pod kudlu. Vůně díky tomu nebyla zrovna vábná a kouřit se mi takový materiál skutečně nechtělo. Z veškeré sklizené hmoty (asi 80g po usušení) jsem udělal hašiš přes led a ice bagy. S výsledným produktem jsem byl spokojený, bohužel velmi zklamaný z kytky, které jsem věnoval tolik péče. Ne vždy se všechno podaří jak bychom si přáli a v pěstování to platí dvojnásob

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 07-06-2013 v 21:13 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Smokereport Příspěvek č. 83




The Ultimate hlína

Od této odrůdy jsem vůbec nevěděl co mám čekat. Nakvétat začala poměrně pozdě až začátkem záři a doporučená doba květu byla na outdoor u nás taky poměrně dlouhá. Nakonec se mi podařilo bez větších obtížích sklidit. Kytička měla dobře situované místo v rohu skleníku kde bylo hodně slunce, aby nebyla zastíněna postavil jsem její květináč na zbytky trámů, takže se zvedla asi o takových 15 - 20 cm což jí dost pomohlo, protože nepatřila k největším.

Výnos: 80g

Chuť: Chuť poměrně silná v porovnání s vůní, ale přesto docela svěží a neškrábala v krku

Vůně: Vůně velice citrusová, hodně výrazné, připomínala vitacit. Silnější citrusovou vůni jsem u svých a možná i jiných odrůd necítil, úplně praští přes nos

Stav: Zde popravdě nevím co pořádně napsat, více jsem jí rozdal než vykouřil. Každopádně žádný extra stoned to nebyl.

Celkové hodnocení: Zajímavá odrůda, se kterou jsem v průběhu růstu bojoval, zdálo se mi, že i přes velkou péči jí stále něco chybí. Naštěstí v květu se žádné nedostatky nedostavily. Palice byly poměrně řídké v porovnání s ostatními. Pro mě dobrá zkušenost, ale na další sezony ji v plánu nemám. Věřím, že ve skříňce by mi udělala obrovskou radost, ale to až někdy v budoucnu (snad). Hodnocení: 3/5

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Naposledy upravil vinczenzo 07-06-2013 v 21:37 PM

Old Post 07-06-2013 v 21:24 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Smokereport Příspěvek č. 84


Ed Rosenthal super bud kokos

Co napsat k tomuto velikánovi - bezkonkurenčně největší kytka sezony. Jak už jsem psal při sklizni - pozdní nástup květu, dlouhá doba kvetení, na které se ten pozdní nástup rozhodně podepsal.

Výnos: 200g - Výnosově vítěz!

Chuť: I přes dlouhodobou degustaci nedokážu posoudit, nebylo to ani špatné ani zvlášť dobré nebo něčím výrazné, takové nijaké

Vůně: Ta byla velmi ostrá, výrazná, ale dlouho jsem nemohl přijít na to o co vlastně jde. Nakonec přirovnání, které mi přišlo nejpříhodnější: kočičí chcanky Ano bylo to takové lehce nakyslé, ale hnojka v tom cítit nebyla.

Stav: Zde jsem taky dlouhou dobu váhal, ale nakonec jsem zjistil, že to není žádná vražda, což je pro mě důležité, protože takové silně stoned odrůdy nevyhledávám

Celkové hodnocení: Eda patří do kategorie, která mě ničím výrazně neoslovila a proto ho nemám v plánu zkoušet další sezony znovu. Největší nedostatky byla už několikrát zmiňovaná doba a nástup květu. Za přednosti považuji odolnost vůči plísním a chladu a celkovou pěstitelskou nenáročnost, dále strukturu výsledného materiálu, v neposlední řadě je to pak výnos, který jsem skutečně nečekal. Hodnocení: 3/5

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Naposledy upravil vinczenzo 07-06-2013 v 22:03 PM

Old Post 07-06-2013 v 21:44 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 85

Zhodnocení sezony

Vše zhodnoceno, nafoceno, vyzkoušeno a teď v červnu ve velké míře i vykouřeno.

Tuto sezonu považuji zatím za nejzdařilejší a nejvíce přínosnou co se týká získaných zkušeností. Jarní matkárna ve skleníku dopadla na výbornou, byla to výborná zkušenost pro mě a ukázka toho, že to skutečně není žádná věda pro ty, kteří měli/mají obavy něco podobného zkusit.

Kokos - Nejspíš láska na první pěst. Letos mám v plánu jet kokosu všechno co půjde! Neskutečně mě to oslovilo svojí nenáročností a celkovým poměrem cena/výkon (za cenu zde považuji vloženou energii spíš než finanční náročnost, která také nebyla nijak vysoká). Spojeno s kapilárovou závlahou a čerpadlem s časovačem jsem měl velmi ulehčenou práci.

SCRoG - další dobrá zkušenost. Zde jsem zjistil, že méně je někdy více. Výsledného produktu nebylo tolik jak bych očekával, ale paličky byly všechny přibližně stejné a nemusel jsem dělit na ty lepší a spodky. Kvalita výsledného produktu byla opravdu vysoká, škoda že nemůžu porovnat stejnou odrůdu a kytku přibližně stejné velikosti, která by byla pěstována "normálním" způsobem.

Celkový výnos ze skleníku činil: +/- 750g

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 07-06-2013 v 21:57 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od spill it
D dobra kytka. kamos musel mit radost z tyhle koule


Moc radosti z ní neměl, skoro celá mu byla ukradena

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 07-06-2013 v 21:59 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

tak to nasere... lidi jsou kurvy no :/

Old Post 25-06-2013 v 13:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8876420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív