Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Důchodce a kytičky III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 71


Tady je eště jdno foto při louhování paliček v alkoholu.Pro moji osobní celoroční spotřebu 4 x 1/2 litru,neboli 4 x 30 gr. paliček !
Cenově při koupi v lékárně nepřijatelé ,navíc takové množství ani není možné získat legálními předpisy.

mimacka

Old Post 27-02-2014 v 08:06 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Proffy
Stálý Člen

Karma uživatele Proffy - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 72

Krása... Myslím tím popsání přesných receptů.. Určitě letos využiji. Nechtěl by si sem hodit i nějaké hamu papu recepty??

Big Bud xxl - jedináček v kýbli


Zelené zákoutí (2012)

Old Post 27-02-2014 v 11:46 AM
Proffy je offline   Profil uživatele Proffy   Find more posts by Proffy   Foto galerie člena Proffy   Click here to Send Proffy a Private Message   Add Proffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 73

Popravdě řečeno tak vaření nebo pečení s konopím již nedělám, ale v prvním roce, kdy jsem dostal konopný materiál za velmi příznivou cenu a k tomu se mi podařilo dopěstovat i vlastní kytky, tak jsem si udělal konopné máslo asi tímto způsobem :
3 dcl vody + 1 celé máslo v nerezovém hrnci přivést k varu, poté přidat 2 dcl pohár nadrcených sušených palic a to vše mírně vařit 3 hod. Potom celý hrnec nechat vychladit a odebrat vrchní ztuhlou část másla a vodu s usazeninami vylít. Ztuhlé máslo rozpustit a přelít přes jemné sítko. Takto připravené máslo je základ pro vaření a pečení. Já vyzkoušel čokoládu.
1./ Do přeceděného másla jsem přidal hořkou čokoládu, arašídy a hrozinky. Všechno jsem promíchal a tekutou hmotu nalil do srnčího hřbetu. Po vychladnutí máte domácí studentskou pečeť s konopím.
2./ Při uvaření konopného oleje (uvedeno v předešlých příspěvcích) vlastně vznikne další základní surovina použitelná jako přísada do studených zeleninových salátů.
3./ Vylouhované konopné paličky v alkoholu lze také použít jako přísada do míchaných drinků s ledem a plátkem citrusu.
4./ No a jako poslední co jsem použil je, že jsem suché nadrcené paličky použil jako sypké koření na pečené maso, jako sypké koření do zapečených těstovin nebo jako přísadu při vaření vývaru z morkových kostí jako základ pro polévku.
5./ Suché nadrcené paličky lze také použít do těsta při pečení sladkých koláčků a nebo taky jako přísada do bramborových placek.

Je toho strašná spousta a proto záleží na dostupných možnostech konzumentů. Jako přísadu do jídel to využívají lidé trpící bolestmi při zažívacích potížích a také při roztroušené skleróze či nespavosti na zklidnění nervové soustavy - velmi vhodné pro lidi trpícími stavy náměsíčnosti.

Ať se všem daří.


mimacka

Old Post 27-02-2014 v 12:44 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 74


Letošní balkonovou sezonu jsem začal sadbou 4.5. 2014.

1./ Sweet Seeds – Sweet Tai - 3 x
2./ Sweet Seeds – Sweet Cheese - 1 x
3./ Sweet Seeds – Jack 47 - 1 x
4./ G.H.S. – The Doctor - 3 x
5./ G.H.S. – AF Kalasnikova - 3 x

mimacka

Naposledy upravil mimacka 17-07-2014 v 13:18 PM

Old Post 17-07-2014 v 13:03 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 75

7.5. 2014.

naklíčené a zasazené

1./ Sweet Seeds – Sweet Tai - 1 x
2./ Sweet Seeds – Sweet Cheese - 1 x
3./ Sweet Seeds – Jack 47 - 1 x
4./ G.H.S. – The Doctor - 3 x
5./ G.H.S. – AF Kalasnikova - 2 x

mimacka

Old Post 17-07-2014 v 13:06 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7947890 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív