Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Důchodce a kytičky III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 113





7.8.2015

mimacka

Old Post 07-08-2015 v 15:05 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 114






19.8.2015 - malé shrnutí

1/ 14. dubna 2015 položení semen k naklíčení ( 24 hodin )

2/ 15. dubna 2015 vyklíčené semínka uložena do substrátu

3/ 17. května 2015 konečné přesazení do pěstebních truhlíků

4/ 19. srpen 2015 měřená max výška k dnešnímu dni je 150 cm , kdo sadil letošní sezónu do kukuřice nebo jiné zašité out políčko tak měl určitě problém ze zavlažováním. V těch teplotách a suchu kytky spotřebovali každý den 1,5 litru vody do každého truhlíku ráno aj večer ! Venkovní teplota od včerejška se pohybuje v noci kolem 13 stupňů a přes den 18 stupňů ,vlhkost vzduchu 86%. Po těchto deštivých dnech se určitě ještě oteplí, ale už by to nemělo překročit 30 stupňů a už budu jenom sledovat průběh dozrávání. Kytky zatím nemají žádný náznak přepnutí na kvetení. Letos jsem vsadil na jediný model - Jack Herer - tak uvidím jestli stihne na balkoně dozrát, protože do skříně se už teď kytky nevejdou a určitě ještě něco povyrostou.

mimacka

Old Post 19-08-2015 v 21:40 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 115






13.9.2015

- při předešlém shrnutí jsem zapoměl že 7.června 2015 jsem vršky zaštípnul , aby se kytky tolik nevytáhli , ale i tak že jsou zasazené do klasického květinového truhlíku , tak se vytáhli na 155 cm
- kolem 1.září 2015 se začali objevovat paličky , počasí se výrazně ochladilo na průměrných 19 stupňů a tak zůstává jenom čekat na podzimní oteplení , aby Jack dozrál
- kytky teď dostanou jednu dávku Kristalonu do zálivky na podporu květu a víc nic až do kosy , aby byla jistota , že do naložení do alkoholu se hnojky spotřebujou a paličky na kapky budou čisté

mimacka

Old Post 12-09-2015 v 23:30 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 116





13.9.2015

mimacka

Old Post 12-09-2015 v 23:32 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 117



25.9.2015
- několik nových fotek jak Jack H. postupuje v dozrávání, letošní teplé léto určitě pomohlo ke zdravému růstu , ale v těchto dnech teploty v noci klesají pouze na +5 st. ,přes den je to do +18 st. a vlhkost se drží od 50% do 70%

mimacka

Old Post 25-09-2015 v 12:40 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 118






25.9.2015

mimacka

Old Post 25-09-2015 v 12:43 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 119





1.10.2015 Teploty v noci klesli na -3 st. , přes den je to +14 st.

mimacka

Naposledy upravil mimacka 04-10-2015 v 11:37 AM

Old Post 01-10-2015 v 21:00 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 120






3.10.2015 - Aby holky náhodou nenamrzli, tak jsem se rozhodnul k dočasnému přemístnění. Do skříně už se nijak nevejdou a tak jsem vytvořil v uprostřed pokoje botanickou zahradu. Počkám 2-3 dny až se posune fáze měsíce a teploty se na chvíli ještě ustálí nad bodem mrazu a vrátím holky zpátky na blkon kde mají předce jenom trochu víc světla ale určitě se to vyplatí.

mimacka

Old Post 04-10-2015 v 12:27 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 121





- poslední balkonové focení ...

mimacka

Naposledy upravil mimacka 12-10-2015 v 20:49 PM

Old Post 12-10-2015 v 20:35 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 122





- holky se rozloučily s balkonovým výhledem a pro jistotu, aby přes ně neprojel mráz (ráno to padá na -8 st.), tak dostali útulek v pokojíku. Spodek zabírají kytky a nad nima spokojeně v noci spím.

mimacka

Old Post 12-10-2015 v 20:47 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 123




Kdo z nových growerů nesledoval moje prvopočátky pěstování a sbírání zkušeností od starších členů tohoto fóra (nebo komu se nechce listovat v minulých pěstech), tak připomenu, že si pěstuju tuto léčivou rostlinu pro své zdraví jako alternativní léčivé prostředky. Nějak tak asi 35 let jsem nekuřák a naštěstí nemusím pro svoje léčení s kouřením začínat, ale na klouby a páteř si dělám z listů a drobných paliček konopnou mast a olej a namísto léků na srdce (2 roky jsem absolutně bez lékárenských chemických produktů) užívám konopné kapky, kde v alkoholu nechám vylouhovat kvalitní paličky z vrcholků.
To co je zde nafocené je Jack Herer , zasazený v klasickém květinovém truhlíku , celkem je to 5 kytek , krom kořenů a hlavního stonku spracuju pro sebe vše na léčivé produkty. Na přiloženém fotu je 5 litrový hrnec konopného oleje a za ním předepsané léky na cukrovku II.typu - tady kytky zatím nepomáhají. K těmto lékům připočítejte ještě jednu hromádku předepsaných léků na srdce - ty ale jak už jsem napsal už 2 roky nemusím vůbec užívat a tak je ani v lékárně nevyzvedávám.
Kdo se chce konopím sám léčit a nužívat chemické léky tak doporučuju rozhodně vyskoušet jako altrnativní léčbu, navíc já osobně jsem užívání těchto konopných produktů řešil u obvodního lékaře a nechal jsem si to zapsat i do zdravotní karty. Podle fotek posuďte sami – co je výhodnější – léky z lékárny nebo přírodní léčba!
Holky potřebujou ještě asi tak týden - dva na dozrání.
Závěrečné foto ještě dodám.

mimacka

Old Post 12-10-2015 v 22:00 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 124

Každopádně s ohledem na postupně rostoucí cenu léků bude brzy vhodné léčit samoléčbou konopím vše, kašlem počínaje :-) Tu horu medikace nijak nezávidím :-( Kolega má také cukrovku, a bádá zda zkusit konopí. Já spáchal o výkendu první letošní výluh, ještě ze zelené holky, ale jsem pitomec, zapomněl jsem dekarbolizovat :-( Naštěstí jsem toho dělal jen 2 dl na otestování. Holt práce kvapná, málo platná.
Závěrem, gratuluji a díky za fotky. Rád jsem ten pěst sledoval a těším se na další kolo.

Old Post 13-10-2015 v 05:39 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 125

Tož fandím ti, taky pěstuju převážně za učelem léčby rodiny a prevence. Přeju Ti aby z té kopy sraček za kastrolem toho zmizlo co nejvíce

Old Post 13-10-2015 v 06:43 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 126






17.10.2015

- květinový truhlík se třemi kytičkami, při dozrávání se JH pěkně vybarvuje do fialova

mimacka

Old Post 17-10-2015 v 19:00 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 127

Moc pěkné! Ať každá z nich pomůže..

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 17-10-2015 v 21:58 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 128






18.10.2015 - poslední focení před kosou 1

mimacka

Old Post 18-10-2015 v 17:19 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0330460 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív