Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Důchodce a kytičky III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 17



UP ............ 7.července 2012

mimacka

Old Post 07-07-2012 v 14:40 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 18






Foto 1 - sladká odměna od Sweet Seeds

Foto 2, 3, 4, 5 - UP ............ 21.července 2012 , holky trochu narostli ...

mimacka

Old Post 21-07-2012 v 13:56 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 19






UP ............ 4. srpna 2012

mimacka

Old Post 04-08-2012 v 20:23 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 20





UP ............ 18. srpna 2012

mimacka

Old Post 18-08-2012 v 15:56 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 21

Kytky začínají nakvétat a musel jsem dnes namixovat BIOOL a udělat první postřik na objevené sviňuchy SVILUŠKY - za týden repete a doufám , že to zabere .


mimacka

Old Post 19-08-2012 v 12:47 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 22


- sviňuchy SVILUŠKY po prvním postřiku K.O. ,dnes druhý preventivní postřik na případné larvy a doufám, že bude do kosy klid na bojišti, jelikož nakvétání vypadá dosti slibně.

mimacka

Old Post 24-08-2012 v 17:54 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 23




UP ............ 4. září 2012

mimacka

Old Post 04-09-2012 v 22:20 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 24



UP ............ 9. září 2012


mimacka

Old Post 09-09-2012 v 12:32 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 25

Dotaz na skušenější pěstitele - venkovní teplota se začíná přibližovat k bodu mrazu , jelikož jsem letos poprvé zasadil řízky po zmrzlích rovnou ven , předpokládal jsem, že paličky budou touto dobou už dostatečně zralé , zatím se ale pořát pomalu nafukujou a jsou pořád bílé.
Mám je přemístnit do bytu nebo jim ty nízké teploty nevadí a do kolika stupňů kytky snáší pokles nočních teplot, aby dozrály ? Uvažuju nad tím, že je snad přemístním do bytu a nechám dozrát v teplejším prostředí.
Dík předem za rady, malý up nahodím zírta.

mimacka

Old Post 21-09-2012 v 17:00 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od mimacka
Dotaz na skušenější pěstitele - venkovní teplota se začíná přibližovat k bodu mrazu , jelikož jsem letos poprvé zasadil řízky po zmrzlích rovnou ven , předpokládal jsem, že paličky budou touto dobou už dostatečně zralé , zatím se ale pořát pomalu nafukujou a jsou pořád bílé.
Mám je přemístnit do bytu nebo jim ty nízké teploty nevadí a do kolika stupňů kytky snáší pokles nočních teplot, aby dozrály ? Uvažuju nad tím, že je snad přemístním do bytu a nechám dozrát v teplejším prostředí.
Dík předem za rady, malý up nahodím zírta.



Kytka snese i krátkodobější mrazíky. A teplota pod 10 stupňů není úplně ideální, ale v zásadě neva. Rozhodně by jim víc ublížilo, kdyby byly doma za oknem (většina z nás je má dvojité skla). Konopí pro růst i květ potřebuje víc světla, než kolik ho propustí dvojitá okna. Já dávám kytky domů jen na noc, ale musím je ráno včas dát ven, abych jim nerozhodil fotoperiodu. Ale otázka do pranice je ta, jestli tím těm kytkám náhodou neškodím - přece jenom dostávají docela šok, když je ráno dám z pokojové teploty na ten venkovní chlad. A asi pro ně taky nebude nejpřirozenější, že občas mají v noci vyšší teplotu než za světla....

Old Post 21-09-2012 v 17:51 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 27

Takže když má kytka dobu dozrávání určenou na polovinu října, ranní teploty se pohybují kolem nuly a přes den od +14 až +20 , tak je lepší nechat je přirozeně dozrát bez přenášení ?
Je to španělská genetika v poměru Indica/ Sativa 90% / 10% .

O tom okně bych tak celkem nesouhlasil, podívej se tady jak se mi to povedlo při pěstu na okně 2009

http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=30

Určitě ale souhlasím, že v pokoji budou mít světla podstatně míň.
Jde mi jenom o to, jestli jim případný slabší ranní mrazík neuškodí natolik, že paličky nedozrajou nebo je mrazík dokonce spálí natolik, že budou nepoužitelné ani do té masti.

mimacka

Old Post 21-09-2012 v 18:33 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 28






UP ............ 22. září 2012 , večerní foto okna aj balkonu

- genetika uvádí dobu sklizně na polovinu října , snad to v těch nízkých teplotách dozraje ?!? , stará zásoba mastičky dochází , tak doufám , že dozraje kvalitní materiál na novou.

mimacka

Old Post 22-09-2012 v 07:22 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 29


Dík za radu a názor , určitě se místo na oknech najde , hlavně pro kytky v květníkách , ale 2 balkonové truhlíky už trochu přerostli 115 - 120 cm výšky a pro šířku by se na okno určitě nevyšli , takže ty budou muset nechat v outu a hlídat dozrávání i za cenu trochu předčasné sklizně.

mimacka

Old Post 22-09-2012 v 11:23 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od mimacka
Takže když má kytka dobu dozrávání určenou na polovinu října, ranní teploty se pohybují kolem nuly a přes den od +14 až +20 , tak je lepší nechat je přirozeně dozrát bez přenášení ?
Je to španělská genetika v poměru Indica/ Sativa 90% / 10% .

O tom okně bych tak celkem nesouhlasil, podívej se tady jak se mi to povedlo při pěstu na okně 2009

http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=30

Určitě ale souhlasím, že v pokoji budou mít světla podstatně míň.
Jde mi jenom o to, jestli jim případný slabší ranní mrazík neuškodí natolik, že paličky nedozrajou nebo je mrazík dokonce spálí natolik, že budou nepoužitelné ani do té masti.



No, to jsou přesně otázky, na které nemám jasnou odpověď. Pod sluncem pěstuju přes patnáct let, ale nejsem si jistý, jestli moje pokusy mají nějakou výpovědní hodnotu. Přece jenom jsem vzdálen laboratorním podmínkám (jednou je lepší počasí, pak zas horší, další rok zase nějací paraziti atd.) Ale z toho, co jsem vyzkoušel, mám pocit, že platí tohle:

Uvnitř za oknem se mi nikdy nepodařilo dosáhnout tak dobré velikosti a konzistence palic, jak když je kytka na přímém slunečním světle. Když jsem přes noc nechával kytky venku v teplotách 0 -10 stupňů, tak palice nebyly tak pevné, jako když je v noci dávám dovnitř. A ranní mrazíky tomu rozhodně dobře nedělají, ale nemám dojem, že by to znatelně snížilo účinnost, když to ale jde, tak je lepší tu kytku dát ven, až ranní mrazík povolí.

Old Post 22-09-2012 v 17:56 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 31





UP ............ 7.října 2012 , 2x foto okna , 2x balkonu , zdá se , že materiál do mastičky bude , ješte do kosy zůstává nějaký čas a doufám , že počasí ještě chvíli vydrží.

mimacka

Old Post 07-10-2012 v 17:28 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dutchpro
Nový Člen

Karma uživatele Dutchpro - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 32

vidim san miguel salud hombre. na venkovni pestovani bych doporucil aagusto od shopaa seeds dozrava v pulce zari takze odpada poblem s mraziky.jinak velce pekne

Old Post 07-10-2012 v 21:27 PM
Dutchpro je offline   Profil uživatele Dutchpro   Find more posts by Dutchpro   Foto galerie člena Dutchpro   Click here to Send Dutchpro a Private Message   Add Dutchpro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7857700 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív