Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Hnojení a autoflower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Pedroso
Nový Člen

Karma uživatele Pedroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 33

Zdarec.Mám takové dilema.Odjiždím na dovolenou tudíž starost o kytky nechávám na tchyni.Doted jsem parkrát přihnojil biobizz bloom a topmaxem.Zhruba cca 3-4 krát.Samozřejmě že tchyni hnojení nesvěřím takže bude zalévat čistou odstatou vodou.Myslíte že pokud si rostliny zvykli na hnojení a ted budou 14 dní na čisté vodě, že budou nějakým způsobem strádat anebo to zvládnout v klidu bez hnojek.Díky

Old Post 19-06-2013 v 13:36 PM
Pedroso je offline   Profil uživatele Pedroso   Find more posts by Pedroso   Foto galerie člena Pedroso   Click here to Send Pedroso a Private Message   Add Pedroso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AceOnTheRiver
Nový Člen

Karma uživatele AceOnTheRiver - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 34

vcera som prvykrat puzil Biobizz Indoor Pack, dal som len tak tristvrtovu odporucanu davku nechcel som davat hned maximalnu odporucanu...dnes som nato pozrel skoro mi slzu do oka vtislo nechapal som co s nimi je , ak keby sa im scvrkavali listy alebo co uplne take divne nemal som zosebou fotak zajtra to sem urcite pridam ak sa to nezlepsi ze co s tym, treraz budem asi pokracovat len v zalienvani vodou ach....

Old Post 26-06-2013 v 18:18 PM
AceOnTheRiver je offline   Profil uživatele AceOnTheRiver   Find more posts by AceOnTheRiver   Foto galerie člena AceOnTheRiver   Click here to Send AceOnTheRiver a Private Message   Add AceOnTheRiver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Pedroso
Zdarec.Mám takové dilema.Odjiždím na dovolenou tudíž starost o kytky nechávám na tchyni.Doted jsem parkrát přihnojil biobizz bloom a topmaxem.Zhruba cca 3-4 krát.Samozřejmě že tchyni hnojení nesvěřím takže bude zalévat čistou odstatou vodou.Myslíte že pokud si rostliny zvykli na hnojení a ted budou 14 dní na čisté vodě, že budou nějakým způsobem strádat anebo to zvládnout v klidu bez hnojek.Díky

Zapichni k nim do hliny hnojivu tycinku alebo zamiesaj zvrchu do zeminy trochu granulovaneho hnoja.

Old Post 26-06-2013 v 19:02 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 36

já to zkoušel na všechny způsoby hnojit kdeco magnum,power skunk, tundra, automazar apod. a ani hnuj ani jícha z kopřiv a už vubec žádný fishmixy nebo nedejbože chemie jako krystalon tomu nijak nepomůže..nevěřím lidem kteří mi tvrdí že díky hnojkám zvednou produkci automatů na ty smšný podezřelý výnosy udávaný v growshopech zejména u nás prostě je to náchylná mrdka která chcípá hned jakmile se jí cokoliv znelíbí a je dobrá leda na ty balkonky ve městech ..když vezmu v potaz early odrůdy a ty minimální rozdíly v časech vzhledem k třeba nejdelším odrudam tak jsou samonakvétačky jen velká nafouknutá bublinka pro biznis a tahání peněz z kapes zejména věci neznalých lidí..co na tom že stihnete za léto teoreticky 2-3 kola když výnosem budete na pětině běžného výnosu z klasiky a cenově se z toho poděláte protože řízkama si nepomůžete a ceny za automaty v šopech jsou kruté - o tom že na bazarech seženete kvalitní AF si taky nechte spíš zdát žejo

Old Post 20-07-2013 v 20:10 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mathesak
Nový Člen

Karma uživatele Mathesak - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 37

Cus mam v gowboxu zatim 250w HPS 4 kyticky AF blueberry od Fair Seeds... Musim rict ze jsou nadherne.. jedu 4. tyden maji 47 cm a uz jedou palicky.. zatim jsem nehnojil, pozoruju ze zacinaji pozvolna zesvetlavat.. dnes poprve prihnojim a uvidim.. mam je v 7l kvetinacich jako medium jsem zvolil Canna terra profesional.. muzu jen doporucit.. osvedcilo se mi spise zalevani do podtacku a to tak 0.5l na kvetinac.. a rosit a rosit i do hliny.. Jako hnojivo pouziju Canna terra frores.. na kvet.. Znamej co taky pestuje doporucoval drzet se jedny znacky.. tak to udelam tohle je muj prvni grow a jak tak procitam fora docela se dari..

Old Post 24-09-2013 v 11:59 AM
Mathesak je offline   Profil uživatele Mathesak   Find more posts by Mathesak   Foto galerie člena Mathesak   Click here to Send Mathesak a Private Message   Add Mathesak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mathesak
Nový Člen

Karma uživatele Mathesak - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 38

Btw nejdulezitejsi je sledovat teplotu.. jakmile je teplota kolem 30 stupnu kytky prestavaji rust.. bacha na to AF nemaji cas aby vzrostli potrebuji denni peci.. peace

Old Post 24-09-2013 v 12:02 PM
Mathesak je offline   Profil uživatele Mathesak   Find more posts by Mathesak   Foto galerie člena Mathesak   Click here to Send Mathesak a Private Message   Add Mathesak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od demios
já to zkoušel na všechny způsoby hnojit kdeco magnum,power skunk, tundra, automazar apod. a ani hnuj ani jícha z kopřiv a už vubec žádný fishmixy nebo nedejbože chemie jako krystalon tomu nijak nepomůže..nevěřím lidem kteří mi tvrdí že díky hnojkám zvednou produkci automatů na ty smšný podezřelý výnosy udávaný v growshopech zejména u nás prostě je to náchylná mrdka která chcípá hned jakmile se jí cokoliv znelíbí a je dobrá leda na ty balkonky ve městech ..když vezmu v potaz early odrůdy a ty minimální rozdíly v časech vzhledem k třeba nejdelším odrudam tak jsou samonakvétačky jen velká nafouknutá bublinka pro biznis a tahání peněz z kapes zejména věci neznalých lidí..co na tom že stihnete za léto teoreticky 2-3 kola když výnosem budete na pětině běžného výnosu z klasiky a cenově se z toho poděláte protože řízkama si nepomůžete a ceny za automaty v šopech jsou kruté - o tom že na bazarech seženete kvalitní AF si taky nechte spíš zdát žejo

Tak na některé modely to funguje to lehké přihnojení nejlépe uni hnojkou na růst+květ ,spíš je lepší sadit do lehce předhnojeného substrátu (např biobizz light mix) nebo letošní hit v baumaxu Floria s mykorhízou je substrát taky obohacen lehce hnojkama(má navíc dobré složení a je odzkoušen),já si pomáhal v květu např boosterem na květ (TOPmax) subjektivně mohlo pomoci na objem květů.
Měl jsem automatku 110cm co dala 200g sušiny(Deimos) ale měl jsem i automatku co dala 4g prostě automatky jsou loterie genetiky a pěstování ve vhodném substrátu a ne na otevřeném slunci spíše polostín je idealní(slunko jen půl dne) ber to tak že je to rychlená genetika s nejistým výsledkem a někdy méně znamená více ohledně hnojek ....

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 04-03-2014 v 11:07 AM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 40

Zdravím, napadá mě podpořit růst kořenákem.. Poznal někdo rozdíl? Díky

Old Post 15-03-2014 v 20:52 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 41

Nepoznal, za dva měsíce má co dělat kytka takže základ pořádná hlína ,nějaké extra hnojky atd nemá moc velký efekt ,je to rychlená genetika ,stále máte představu že naženete nějak spoustu géček ale tak to není .

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 16-03-2014 v 11:16 AM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 42

kombináciu Ripen a autoflower máte niekto odskúšanú, prosím?

Takoj

Old Post 06-07-2014 v 14:14 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 43

Ripen nemusí být špatný no urychlovat kvetení nevím ,spíš bych šáhl po boosteru typu TOPmax pro maximum objemu květů a jeho kvalitu ,u automatek tohle všechno bude spíš mírný efekt to znamená chce to zvážit tyhle investice na výnos(nebude tak viditelný jako u klasiky)

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 06-07-2014 v 16:40 PM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 44

je mi to jasne, minuly rok som kupil litrovu flasu a nic som z nej nepouzil-no a v blizkej dobe by mi mali dojizdet automaty, tak sa pytam. Ani my neslo o urychlovanie kvetu, ale viackrat som tu cital o lepsej kompaktnosti a objeme palic prave vdaka Ripenu.

Takoj

Old Post 08-07-2014 v 17:47 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
margyno
Stálý Člen

Karma uživatele margyno - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 45

zdravím borci poradťe mi please niekto nejake naj hnojivo na kvet na trhu ? kukni moju galeriu prva blueberry auto od dutch passion,47cm nakvitnuta vek zajtra ma 6ty tyzden,druha foto je no name vyska 49cm..poradte nejaku dobru hnojku,napr guano alebo tak ..dakujem..dufam ze nepridem o karmu snazil som sa najst podobny prispevok...NECH TO RAASTIE

smoke weed every day

Old Post 31-08-2014 v 08:29 AM
margyno je offline   Profil uživatele margyno   Find more posts by margyno   Foto galerie člena margyno   Click here to Send margyno a Private Message   Add margyno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 46

Podle mě je to spíš placebo efekt neboli prosté vyhození peněz efekt je minimální ,automatka je rychlená genetika a to i včetně květu ,ale pokud chceš hnojit automatku připadá v uvahu jen bio(přírodní) produkty které stejně nepropláchneš a neuškodí chuti a vůni při konzumaci například TOPmax a jemu podobné na živočišnou nebo chemku hnojku přímo zapomeň.

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 31-08-2014 v 10:54 AM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
margyno
Stálý Člen

Karma uživatele margyno - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 47

vousac nechapem preco by to mali byt vyhodene peniaze?kukni galeriu ona vyzera celkom pekne...ked zacala kvitnut do vysky uz nepojde?

smoke weed every day

Old Post 31-08-2014 v 11:31 AM
margyno je offline   Profil uživatele margyno   Find more posts by margyno   Foto galerie člena margyno   Click here to Send margyno a Private Message   Add margyno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 48

ne těsně před květem se vytáhne rychle do výšky a pak přepne na květ ,růst nahoru půjde maximálně pár cenťáků tedy nic moc,a vyhozené peníze pro to že hnojivo na květ umí u klasiky objem palic až zdvojnásobit podle genetiky ale u automatek to tak není tam je změna objemu o dost menší až nepatrná.
Tak jistě kytky vypadají pěkně taky jsem měl automatky 1m vysoké což lze popohnat hnojkou ale na květ to bylo horší za těch 6 let co pěstuji automatky jsem ani u jedné genetiky nepozoroval nějaké výrazné zvětšení objemu květů a to dostávali to nejlepší.
Musíš se prostě smířit s tím že automatka není klasika jak na růst tak na květ.

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 31-08-2014 v 12:16 PM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
20-06-2013 - mix autoflowers - 0 odpovědí
23-08-2012 - 1. grow autoflower - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7831130 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív