Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Bezpečnost uživatelů Groweru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Exodik
Nový Člen

Karma uživatele Exodik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 17

Sice tady tu prdel nesnasim , ale na druhou stranu-je to tu v poho-policajt, ketry ti na koncerte toci pivo , vytahne ti speka z kapsy cichne si a rekne druhymu at ho zaskoci a jde se mnou ven a zhuli se jak dobytek. Jenze zas chapu, ze takovy v klidu policajti nejsou vsude. alee mohli by byt

Old Post 20-01-2004 v 19:37 PM
Exodik je offline   Profil uživatele Exodik   Find more posts by Exodik   Foto galerie člena Exodik   Click here to Send Exodik a Private Message   Add Exodik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 18

A co třeba anonymity4proxy.Používám jej s oblibou:-)Člověk totiž nikdy neví.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 16-04-2008 v 17:41 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 19

Ja tady fotky atd.,radši ani nedávam!V minulosti jsem měl problemy s černýma(neříkám jake)!Rad bych se svama podělil o svuj grow,tak nemate nake zkušenosti,jak zustat v anonymitě a zaručeně v klidu?

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze

Old Post 23-04-2008 v 02:44 AM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

hmm neříkám,že na tom něco málo nebude,ale lidi,nesmíte se všeho tak bát,dyť se z toho zblázníte...
..za chvíli se budete bát,že vestavěná kamera v laptopu vás bere i když nesvítí a tak vy si v klidu sedíte a někdo vás šmíruje
no možná to tak je? ...hned to všichni přelepte ..
Paranoik si najde něco i na chlebu s máslem....
...viděl bych to spíše na nějakej bonz,nějaký ten naschvál od pěkně houpýho člověka\opice\
za veškerý hnus co se tu děje,si můžeme my lidé sami,tak čemu se divíme.

Zdar

Old Post 23-04-2008 v 07:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 21

nový minichat se suprovej:


Display user IP (Moderators only): /whois Uživatel


hned se cejtím líp............

!

Po pár letech zpět.

Old Post 17-09-2008 v 15:22 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ
nový minichat se suprovej:


Display user IP (Moderators only): /whois Uživatel


hned se cejtím líp............

Co tady povykuješ? Jsi na internetu! Během celé tvé návštěvy je IP adresa uvedena v systému a slouží pro vedení seance (přihlášení). Jedním z důvodů je ochrana před "nabouráním" a převzetím cizí seance. Po odhlášení se již IP nijak neeviduje.

Pokud chceš svou pravou IP ochránit nebo utajit, použij příslušnou službu!

My se zase postaráme o znepříjemnění života flamerům a hackerům.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 17-09-2008 v 15:48 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 23

Bude ofiko vyjádření k neuskutečnění smazání všech příspěvků při zrušení účtu? Což už je zavedeno, ale nikdo se o tom nemohl dozvědět a tak ve víře, že po nich příspěvky a fotky nezůstanou (v čemž navíc členy lživě utvrzuje message při mazání účtu) již několik členů smazalo účet bez předchozího smazání příspěvků. Minimálně zmínka o tom v Oznámení by byla "fér"

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 18-09-2008 v 13:15 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Hanyz
Bude ofiko vyjádření k neuskutečnění smazání všech příspěvků při zrušení účtu? Což už je zavedeno, ale nikdo se o tom nemohl dozvědět a tak ve víře, že po nich příspěvky a fotky nezůstanou (v čemž navíc členy lživě utvrzuje message při mazání účtu) již několik členů smazalo účet bez předchozího smazání příspěvků. Minimálně zmínka o tom v Oznámení by byla "fér"


Zmínka před použitím featury je, takže jiná zmínka mi přijde zbytečná (není to tak používaná funkce). Jestli jsou dotyční slepí a teď se diví... je to jejich problém.

A ty mě teď utvrzuješ v tom, že jsi zmíněnou message ani neviděl, takže se mne snažíš lživě nařknout, že jsem je snad podvedl!

Old Post 18-09-2008 v 13:21 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od carlos
A ty mě teď utvrzuješ v tom, že jsi zmíněnou message ani neviděl, takže se mne snažíš lživě nařknout, že jsem je snad podvedl!

Jak jsem koupil, tak prodávám. Když jsem svůj účet nemazal, tak jsem ji asi vidět nemohl. To je snad logické, nemyslíš

EDIT: Prý je tam věta typu "Jako by jsi nikdy nebyl". To se na mě nezlob, ale ponechání příspěvků a fotek její znění moc nenaplňuje.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 18-09-2008 v 13:33 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Hanyz

Jak jsem koupil, tak prodávám. Když jsem svůj účet nemazal, tak jsem ji asi vidět nemohl. To je snad logické, nemyslíš

EDIT: Prý je tam věta typu "Jako by jsi nikdy nebyl". To se na mě nezlob, ale ponechání příspěvků a fotek její znění moc nenaplňuje.

To si ze mne děláš legraci. Obviňuješ mne, aniž by sis to ověřil. Opravdu inteligentní přístup "jedna babička povídala".

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-09-2008 v 14:44 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od carlos
To si ze mne děláš legraci. Obviňuješ mne, aniž by sis to ověřil. Opravdu inteligentní přístup "jedna babička povídala".

Já že tě z něčeho obvinil? Tolik hysterie v jeden den...

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 18-09-2008 v 15:03 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od carlos

Co tady povykuješ? Jsi na internetu! Pokud chceš své IP ochránit, použij příslušnou službu!

My se zase postaráme o znepříjemnění života flamerům.


Takže pokud to dobře chňápu, tak kdo "příslušnou službu" nevyužívá buď z lenosti nebo neznalosti, má prostě peška a jeho IP je krásně vystavená? K čemu ta funkce?

Old Post 19-09-2008 v 09:35 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ


Takže pokud to dobře chňápu, tak kdo "příslušnou službu" nevyužívá buď z lenosti nebo neznalosti, má prostě peška a jeho IP je krásně vystavená? K čemu ta funkce?



citace:
My se zase postaráme o znepříjemnění života flamerům.


hold amerika má teroristov, grower flamerov

Old Post 19-09-2008 v 13:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Ra2amater
Carlos, carlos...lez lez a jeste jednou lez..ja jsem se vcera zmazal radvancana a bylo tam jasne napsano "Tvuj ucet byl zmazan, bude to jako by jsi nikdy nebyl". Alebo jsi myslis ze jsi vsetci stale vymyslime..naco by nam to bolo prosim te?? A aby jsi se nedivil prave kuli tomu jsem tu spatky jako ra2amater, ze i na konec, kdyz jsam si rikal ze jsi me tady neprejes, tak se zmazu a ono p velkomozny jsi uchova moje prispevky....... ..nebud smiesny.....prejem jsi aby jsi vse po me zmazal za to jaka hlaska byla na konci...preco myslis ze jsem se asi zmazal.......rozmyslej ......

radvancan

Co uz mas dasliho v hledaciku..???? Co jakej bude ted duvod ?

Edit : uz jsi to konecne dal do konecny hlasky aby jsi si moch pritakavat ????



co jsi ji pridal ted nekde? jeste jako MOD vim ze byl nejakej navrh v redakci od hlavy nic vic........ sa ti to zislo prave ted tak sji to vyuzil Ale oficialne stanovisko nikde....zase az pak jako vse posledni dobu


Když někde vidím hlášku "Tato akce je nevratná", tak si dvakrát přečtu text a ubezpečím se, že jsem hlášce opravdu dobře porozumněl. Teprve pak dám pokračovat.

Ty jsi asi v tom nervu nečetl vůbec nic, protože jinak bys tušil co jsi udělal: z databáze jsi odstranil veškerá privátní a personální data, tzn. veškeré vazby uživatele k příspěvkům a fotografiím. Tvoje příspěvky jsou nyní anonymní, takže neexistuje způsob jakým je všechny odstranit.

Popros moderátory, aby ti témata která jsi založil smazali - snad ti vyhoví - protože já opravdu nemám nervy poslouchat povykování děcek tady na fóru, jaký jsem despota a že se škrtím o nějaké jejich příspěvky - zajímavé že jsi mi ani neposlal zprávu nejprve PM a už tu flejmuješ...

Co se týče hlášky "jako bys nebyl" musíš jí brát opravdu hodně s rezervou. Uvědom si, že ve fóru za každých okolností zůstanou tvoje oslovení v cizích příspěvcích, citace tvých příspěvků, tebou odeslaná PM-ka, apod.

p.s. klidně mi tu hlášku pošli přeloženou do slovenštiny a já jí tam vložím, aby se někdo zase nevymlouval...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 19-09-2008 v 13:38 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ
nový minichat se suprovej:


Display user IP (Moderators only): /whois Uživatel


hned se cejtím líp............


http://www.sosej.cz/Internet/Prohlizece/Torpark.html

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 29-09-2008 v 16:59 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Lupus


http://www.sosej.cz/Internet/Prohlizece/Torpark.html


Zas taková lamka nejsem
http://grower.cz/forum/showthread.p...5353#post725353

Spíš by mě zajímalo, k čemu jsou MODerátorům naše IPčka.........

Old Post 30-09-2008 v 06:17 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7418420 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív