Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Pěstitelský FAQ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
GanjaBob
Nový Člen

Karma uživatele GanjaBob - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 4 

Ospravedlnenie Příspěvek č. 17

Týmto by som sa chcel ospravedlniť všetkým growerom, ktorých iritovala moja poznámka a chcel by som poďakovať Butchovi za upozornenie. Viete, je to tá odvrátená stránka growingu. Preto by som sa chcel opýtať, či všetku home-made ganju spotrebujete, alebo čo s ňou urobíte.
Dik za odpoveď a ešte raz sorry.


[Edited by GanjaBob on 27-06-2001 at 09:51 PM]

Kouřit nebo nekouřit ?
Sadit nebo nesadit ?
Pujčit nebo prodat ?
Košili nebo triko ?
Dilemy, s kterými se denně stýka každý z nás .

Old Post 27-06-2001 v 20:38 PM
GanjaBob je offline   Profil uživatele GanjaBob   Find more posts by GanjaBob   Foto galerie člena GanjaBob   Click here to Send GanjaBob a Private Message   Add GanjaBob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Dotaz Pravda ? Příspěvek č. 18

Něco na tom pravdy je ,ale neříkej, že si nikdy nekoupil.Co když máš před sklizní a kámoši nemaj ? Neříkej ,že si NIKDY nekoupil.

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 06-07-2001 v 20:12 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bruce
Stálý Člen

Karma uživatele Bruce - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Hardaware Příspěvek č. 19

Carlosi , nápad skvělej ale já bych tam přidal ještě rubriku Hardware - počínaje součástkama k indoor(ventilátory, z čeho stěny, konstrukce boxů, měřicí a regulační techniku, atd.) až třeba po samozavlažovací techniku outdoor.
S pozdravem a trávce zdar !

Old Post 07-07-2001 v 22:06 PM
Bruce je offline   Profil uživatele Bruce   Find more posts by Bruce   Foto galerie člena Bruce   Click here to Send Bruce a Private Message   Add Bruce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bruce
Stálý Člen

Karma uživatele Bruce - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 20

Im ssorry !

Old Post 07-07-2001 v 22:07 PM
Bruce je offline   Profil uživatele Bruce   Find more posts by Bruce   Foto galerie člena Bruce   Click here to Send Bruce a Private Message   Add Bruce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLKOV
Stálý Člen

Karma uživatele KLKOV - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 21

Moc rád bych pomoch protože tohle je hlavne pro začátečníky superserver, ale zkušenosti mám jen s outdoor takže až bude nějaka pracička pro mě tak se ozvěte.

KLKOV

Old Post 08-07-2001 v 20:38 PM
KLKOV je offline   Profil uživatele KLKOV   Find more posts by KLKOV   Foto galerie člena KLKOV   Click here to Send KLKOV a Private Message   Add KLKOV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

FAQ Příspěvek č. 22

To je nejdůležitější část pro pěstitele...


Mohu se podílet samo na dalších motivech pěstování...


[Edited by papaja on 20-05-2002 at 07:40 AM]

...

Old Post 01-10-2001 v 22:11 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldman
Nový Člen

Karma uživatele Oldman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Palec nahoru Příspěvek č. 23

No je to pravda že se tady mluví pořád o tom samém ale myslím, že okolo Marihuany to ani jinak nejde.
Jo a je pravda že nováčci stejně jako já a tímto Vás tady všechny zdravím budou mít asi všichni stejné otázky nebo názory přece jenom máme všichni jednu společné HULENÍ GANJY :-))))

OlDmAn

Old Post 05-10-2001 v 17:15 PM
Oldman je offline   Profil uživatele Oldman   Find more posts by Oldman   Foto galerie člena Oldman   Click here to Send Oldman a Private Message   Add Oldman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Palec nahoru něco na začátek Příspěvek č. 24

Já bych se přimlouval, aby byl nějaký opravdu ale opravdu jednoduše a laicky zpracovaný úvod - PRO ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍKY- (co to vůbec je, jak dlouho to roste, co to s váma udělá, rizika...), prostě ty úplně nejzákladnější věci, který snad některý z vás ani nenapadaj, protože to máte dávno v malíku. Ale někteří známi koukaj na diskuse jako sovy do nudlí a na polovinu výrazů se nechytai.
Určitě bych taky hlasoval pro rejstřík i těch nejzákladnějších pojmů!
Bomba nápad.

....snažím se!!!

Old Post 08-10-2001 v 20:15 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cross
Stálý Člen

Karma uživatele cross - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 62 

FAQ EDITORI!!! Příspěvek č. 25

Fakt vam drzim palce, je to super, grower je sice nejvetsi (a hlavne nejkvalitnejsi) databazi informaci o pestovani konpi na ceskem internetu, ale obcas je tu dost tezky najit to co clovek zrovna potrebuje... Zatim se mi to vzdy po nejake te dobe povedlo, takze logicka otazka: NA KDY PRIPRAVUJETE SPUSTENI FAQ??? Rad bych vam take pomohl, ale me znalosti jsou v soucasne dobe spis teoreticke(, no uz nejakou dobu pracuju na tom aby se to zmenilo. Pokud bych mohl jakkoliv prispet, pocitejte se mnou. Hodne zdaru

...the best is before

Old Post 19-04-2002 v 16:37 PM
cross je offline   Profil uživatele cross   Find more posts by cross   Foto galerie člena cross   Click here to Send cross a Private Message   Add cross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

to Carlos Příspěvek č. 26

Čauvec Carlosi, jak jsi na tom se spoluprácí s Overgrow? Dali by nám svolení k tomu, aby jsme si to přeložili a hodili k nám na G? Klíďo se něco pokusím přeložit.
Think `bout it.

[Edited by WiB on 14-05-2002 at 08:03 PM]

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 14-05-2002 v 19:00 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 27

Spolupráce s OG je, ale upřímně řečeno ne zrovna v oblasti FAQ. Já osobně totiž nemám zájem na překladu faqu z angličtiny. Tvrdím, že i u nás se najde spousta kvalitních informací a především nápadů, o které bychom mohli zbytečně přijít. Nejde tu o překlad čehokoliv, ale o kreativitu - přesný návod neexistuje, jsou pouze určité obecné zkušenosti získané jedině díky dobrým nápadům. A díky tomu, že je nás moc a můžeme je spolu konzultovat.

Už brzy ve fóru Pěstitelský FAQ!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 19-05-2002 v 14:05 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjanosh
Nový Člen

Karma uživatele Ganjanosh - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 17 

Palec nahoru Příspěvek č. 28

právě jsem si všimnul týhle diskuze.Dle miho názoru je pestitelsky FAQ maximalne na miste, protože věřim, že to urychly a zpřeheldni vyhledani ty spravny informace.Co bude sice pracny,ale pro tenhle rozsáhlej tým co se tu rozjíždí (nebo je rozjetej) by neměl bejt problem, by mohlo být propojení FAQ s nějakou diskuzí groweru, která se přímo týka danýho tema (nebo rady), prostě u správný položky vytvořit přímej odkaz.Pokud se tenhle nápad zalíbí, klidně se postaram o hledání. k+ pro všechny, ketří už na tom makaj.

Old Post 25-05-2002 v 23:32 PM
Ganjanosh je offline   Profil uživatele Ganjanosh   Find more posts by Ganjanosh   Foto galerie člena Ganjanosh   Click here to Send Ganjanosh a Private Message   Add Ganjanosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fisa
Nový Člen

Karma uživatele Fisa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 29

Moc děkuju za tenhle nápad.
Už tolikrát jsem něco hledal a nemoh to za nic na světě najít.

Mějte sa Fíša



Give a thing to Schiva

Old Post 03-06-2002 v 15:12 PM
Fisa je offline   Profil uživatele Fisa   Find more posts by Fisa   Foto galerie člena Fisa   Click here to Send Fisa a Private Message   Add Fisa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysoky.utes
Nový Člen

Karma uživatele Vysoky.utes - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 12  

FAQ Příspěvek č. 30

Jsem uplny novacek a musim rict, ze z myho pohledu je tenhle nápad opravdu skvela vec.
Vsema deseti bych se priklanel k navrhu, aby tu byl nejaky zakladni prehled tech nejdulezitejsich pojmu.
Protoze jsem zacatecnik, tak samozrejme casto narazim na pojmy, ktery jsou pro me spanelska vesnice a i kdyz se snazim si to najit sam, tak nekdy mi to da docela fusku, nez se k tomu prokousu.
I kdyz na druhou stranu to ma vyhodu, ze clovek narazi na dalsi novy a skvely veci, viz Carlosuv 70W scrog, kvuli kterymu jsem vcera usnul az ve ctyri rano :-)

Jinak...napadlo me, ze by tam nebylo spatny dat nejake jiz ozkousene vychytavky zkusenych pestitelskych borcu, mam ted na mysli treba Carlosovo info o doplnovani hnojiva do Bubbleru. Je to tam skvele rozepsany v pomerech hnojivo/voda/tyden vymeny a tak i když jsem uplny ucho, tak tohle jsem schopnej vstrebat. To je z myho zacatecnickyho pohledu super vec, kterou kdybych delal sam, tak mi to bude trvat sakra dlouho, nez to vyladim nehlede na to, kolik kytek pri tom pokurvim.

Tak ze pokud by mel nekdo nejaky podobny vyladeny veci, ktery by chtel dat ostatnim k dispozici a nehlida si je jako rodinny zlato, tak by to bylo fakt vyborny.

mejte se..Utes

Old Post 01-07-2002 v 23:52 PM
Vysoky.utes je offline   Profil uživatele Vysoky.utes   Find more posts by Vysoky.utes   Foto galerie člena Vysoky.utes   Click here to Send Vysoky.utes a Private Message   Add Vysoky.utes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manton
Stálý Člen

Karma uživatele manton - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 31

to Carlos
rád bych ti pomohl............ mám zkušenosti s outdoor pěstováním........
jinak jsem zkouknul ten hrubej návrh na začátku. myslim si, že by to mělo být rozdělený (teda pokud se to bude týkat čistě jenom pěstování a né třeba účinků, konzumace, atd.....) na 3 hlavní části a to :

indoor
outdoor
obecné

pro začátečníka to bude lépe stravitelný, těď je to všechno dohromady a plno lidem to nemusí být jasný....

zkusil jsem trochu........

obecné

samec :
-vzhled
-funkce
-doba rustů
-užití

samice :
-vzhled
-funkce
-doba rustů
-užití

semínka :
-kde pořídit
-jaká vybrat

outdoor , indoor
definice technologie

–klíčení
-půda
-vegetace
........atd, tak jak už si psal ty........

Samozřejmě by tam mohlo být plno věcí kolem, ale to zpěstováním má málo společného, např:
konzumace
rizika
účinky
historie (vývoj)
atd.........
Třeba ti to nepomůže, ale víc mě toho nenapadá...........

Old Post 03-07-2002 v 07:33 AM
manton je offline   Profil uživatele manton   Find more posts by manton   Foto galerie člena manton   Click here to Send manton a Private Message   Add manton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 32

Díky za vaše nápady. Pro všechny co to ještě nezaznamenali (pravda- navigace by možná chtěla vylepšit):

FAQ ARCHÍV Pěstitelských Informací je On-line ZDE - http://grower.cz/faq
Brzy přibude i nové veřejné fórum "Pěstitelský FAQ", ve kterém uvítáme vaše vlastní dodatky k FAQu i nápady na další témata ke zpracování. Pokud máte ambice stát se FAQ Editorem spoluzodpovědným za archív, pošlete mi PMko.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 07-07-2002 v 23:29 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0203940 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív