Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Prosím o radu Aeroflo jaky typ ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
growradec
Nový Člen

Karma uživatele growradec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 1  

Dotaz Prosím o radu Aeroflo jaky typ ? Příspěvek č. 1

Zdravím vás groweri potřebuji poradit chci začít s aeroponii ale nevím ktery typ vybrát jestli tento http://shop.growplanet.cz/hydroponi...wplanet-cz.html a pěstovat v něm nezavisle na prostoru 28 plnohodnotných rostlin nebo tento http://shop.growplanet.cz/hydroponi...wplanet-cz.html a jestli v něm lze pěstovat 60 plnohodnotných rostlin díky popřipadě jestli na to bude stačit vybojka 600w.... Díky za rady.

Old Post 05-05-2012 v 19:02 PM
growradec je offline   Profil uživatele growradec   Find more posts by growradec   Foto galerie člena growradec   Click here to Send growradec a Private Message   Add growradec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2

podle me vyhozeny penize . kdyz budes trosicku sikovnej udelas si to za par korun ten plastovy jekl maj za 800kc 5x2m 20x20x1 vyrezes si tam otvory na kvetinace , sezenes kalfas viko si udelas nemusi bejt na konci muzes si ho dat kam chces jen o musis upravit (kdyz to das do prostred musis uprostred vyvrtala diru na odtok a prostrsis tudy nejakou tycovinu a horkovzduskou to nahrejes a udelas si to zkoseny aby ti tam nestala voda), cerpadlo a par trubek na vodu na rozvod a das tam rotacni rozprasovace, ten ram si udelas uz jak budes chtit .
par odkazu na material:
rotacni tryska http://gardena.porovnani-ceny.cz/ga...°-2-ks-1369-20/
plastovy jekl http://www.obchodprodilnu.cz/profil...stovy-1052.html ja bych pouzil cernej ted maj v nabidce jen 2cmx2cm kdyz tam zavolas tak si objednas 20x20cm nebo to najdi jinde.
nebo kup tyhle a slep je k sobe a provrtej je zkrz to ze tam bude prepazka vubec nevadi (podle me ).
cerpadlo http://www.growmarket.cz/produkt/hx-4500
kalfas http://www.brufus.cz/zednicky-kalfa...-skup294386.php viko si udelas z nejaky plastovy desky
a nastivis instalaterstvi max do 400kc za material, hydro kvetniky si uz kup jaky chces okolo 20 kc za kus .tak si to spocitej a zkus o tom popremyslet snad ti to pomohlo. a neber to vazne tohle je jen moje reseni jak bych to udelal ja .
ps: mrkni na tohle a dojde ti jak to udelat http://www.eurohydro.com/publicatio.../aeroflo-28.pdf a udelas si to presne na miru jak to potrebujes ty ne jak to potrebujou prodat

Naposledy upravil HackIt 11-05-2012 v 19:36 PM

Old Post 11-05-2012 v 18:49 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 3

Myslíte že by šly použít i ty plastové patníky které se dávají kolem cest ? Za krabicku cigaret a par piv bych měl přístup k uplně novejm. Tak jestli by stačil ten rozměr.

Old Post 24-05-2012 v 08:02 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 4

ja si myslim ze jo ale bojim se aby korinky meli dost mista dnes sem jeden vytrh a kouknul na to at nemelu kraviny a myslim ze kdyz sikovne slepis dva k sobe a provrtas tak by to slo, ale pouzivej lepidla na akvaria
PS: zase sem ho vratil

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 25-05-2012 v 10:52 AM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurek5
Nový Člen

Karma uživatele jurek5 - 80% PěstitelskáKarma uživatele jurek5 - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od HackIt
podle me vyhozeny penize . kdyz budes trosicku sikovnej udelas si to za par korun ten plastovy jekl maj za 800kc 5x2m 20x20x1 vyrezes si tam otvory na kvetinace , sezenes kalfas viko si udelas nemusi bejt na konci muzes si ho dat kam chces jen o musis upravit (kdyz to das do prostred musis uprostred vyvrtala diru na odtok a prostrsis tudy nejakou tycovinu a horkovzduskou to nahrejes a udelas si to zkoseny aby ti tam nestala voda), cerpadlo a par trubek na vodu na rozvod a das tam rotacni rozprasovace, ten ram si udelas uz jak budes chtit .
par odkazu na material:
rotacni tryska http://gardena.porovnani-ceny.cz/ga...°-2-ks-1369-20/
plastovy jekl http://www.obchodprodilnu.cz/profil...stovy-1052.html ja bych pouzil cernej ted maj v nabidce jen 2cmx2cm kdyz tam zavolas tak si objednas 20x20cm nebo to najdi jinde.
nebo kup tyhle a slep je k sobe a provrtej je zkrz to ze tam bude prepazka vubec nevadi (podle me ).
cerpadlo http://www.growmarket.cz/produkt/hx-4500
kalfas http://www.brufus.cz/zednicky-kalfa...-skup294386.php viko si udelas z nejaky plastovy desky
a nastivis instalaterstvi max do 400kc za material, hydro kvetniky si uz kup jaky chces okolo 20 kc za kus .tak si to spocitej a zkus o tom popremyslet snad ti to pomohlo. a neber to vazne tohle je jen moje reseni jak bych to udelal ja .
ps: mrkni na tohle a dojde ti jak to udelat http://www.eurohydro.com/publicatio.../aeroflo-28.pdf a udelas si to presne na miru jak to potrebujes ty ne jak to potrebujou prodat



no ten plastovy profil bych dal urcite bily.....v aeroflo je dost problem s teplotou vody....a ted obzvlast......takze urcite bilou....

MIXING INSTRUKTOR

Old Post 12-07-2012 v 17:33 PM
jurek5 je offline   Profil uživatele jurek5   Find more posts by jurek5   Foto galerie člena jurek5   Click here to Send jurek5 a Private Message   Add jurek5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spekulant
Stálý Člen

Karma uživatele spekulant - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 6

Cus borci zajímá mě aeroflow (1 odkaz) myslíte že by se dali použít ALUFLEX průměr 200 mm - Ventilační potrubí je to sice hliník kámoš říkal že je to jedovatý tak sem ho protlemil velká výhoda je podle mě cena tak co myslíte

Old Post 11-01-2013 v 10:19 AM
spekulant je offline   Profil uživatele spekulant   Find more posts by spekulant   Foto galerie člena spekulant   Click here to Send spekulant a Private Message   Add spekulant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 7

Do toho hliníku nee dej to do odpadních trubek na 2.kytky 1.rotační trysku od gardeny pořádný čerpadlo a postavíš to do 5.tisíc uplně luxusní systemek.Když budeš potřebovat poradit tak kdyžtak PM

Old Post 14-01-2013 v 18:07 PM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 8

Odpadní trubky v poho a za pár kaček, dělal jsem si NFT http://grower.cz/forum/showthread.p...157#post1060157 takže možná větší průměr a natahat do trobky hadice s rozprašovačema a je to!!

vstane: Proč radit do PM, zajímalo by to asi i víc lidí

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 16-02-2013 v 19:59 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 9

Ahoj Hopiku

Myslím, že tenhle dred je trošku mrtvej growradec to asi zabalil

Old Post 18-02-2013 v 21:29 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 10

To asi jo, growradec má už odjetý dvě kola a prdí na to.
Ale spekulant to trošku oživil a třeba příjde někdo s dobrým nápadem a zpíchnu si to doma já, nebo už někdo něco takového řešil formou home made výrobku?

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 18-02-2013 v 21:53 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 11


Hopíku já už mam doma jedno pseudo. Chtěl jsem udělat něco na způsob aerofla.
Takže se můžu připojit a odpovědět spekulantovi. Na fotce je něco o co jsem se pokoušel.
Fungovalo to normálně. Na fotce jsou jen 2 trubice po 4 dírách, ale patří tam k tomu ještě 1... takže dohromady 12kytek. do těch děr se vlezly košičky 8cm.... Na každý košíček mířila samostatná tryska... Od gardeny moc nedoporučuji, utáhnout 10 trysek např 180°, na to chce kvalitnější čerpadlo :X nejlepší jsou od gardeny rotační. No samospádem to šlo do 60l kalfasu. Te lepenkove krabice si nevšimejte místo ní je posvařovana konstrukce. No pak jsem řešil jednu věc a to extremní rychlost růstu kořenů. Kořeny byly hned dole, splétaly se dohromady a za chvíli z každé te roury šel obrovský had kořenů. To by ani tak nevadilo, nevadilo by určitě ani to, že jsou spodky kořenů pořád namočené ve vodě. A když už jich je hodně, tak v trubce vodu i trošku zadržují.... Není s tím lehké zacházení to teda ne :/

Proto bych k nečemu podobnému se nepřikláněl. Mam s tím zkušenosti a všechno to mi vadilo

Pro mě mínusy a to takové
špatně se manipulovalo s tím
občas se ucpala tryska
kořeny se proplétaly, zadržovaly vodu, přerůstaly do druhé nádoby.
Nelíbí se mi využití trysek. Já jsem měl na každý košik jednu trysku, takže celkem 12 trysek. i kdybych použil rotační, potřeboval bych do každé roury 2x3= 6 rotačních trysek na 12 rostlin...

Proto jsem vytvořil další pseudoaero, na kterém teď pěstuji, které jsem si taky kompletně vymyslel sám. Pro mě o hodně lepší než koncept AEROFLA....

4Trysky oproti 12ti (nebo 6ti rotačních) na 12 kytek
Kořeny maji MNOHEM více prostoru
A neplést si, že pokud mam 12 kytek a 4 rotační trysky, tak 1 tryska stříká na 3 košičky... Když trysky fičí, stříkaji tak, že všechny 4 dostřiknou na skoro každý košíček, spíše většinu... takže vlastně na 1 košík stříkají 3 trysky .
Manipuluje se s tím dobře, nemohu zatím najít žádnou chybu na tom systému, který jsem udělal. Jo max moje deska na kalfas místo které je polystyrén, ale zatím nemůžu sehnat nic jiného no
S pozdravem K.

Old Post 18-02-2013 v 22:17 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 12

Zdar Hopíku.Konečně zajímavé téma.Já jsem si postavil TAG z bordelu na dvoře za pár kaček.Pěstoval jsem v hlíně,pak v dripu a na vysokotlak nedam dopustit.Mám 2m čtver. 15 kytek a pod 1,5 kg super matroše jsem se nedostal.Mám 2 oranžové kanal.trubky 2m dlouhé o průměru 20cm.V každé 8 kytek v košíčkách 10*10cm.Z trubek přepad z flexissifonu do kalfasu 90l.Kontrukce na trubky šroubovaná z hranolů pár metrů černé hadičky 4,6mm od gardeny.4erpadlo surflo 6,7 bar .Mezi dvě kytky dávam 1 trysku(B1/8SF-CE1)Každá má svoje sítko.Vodní filtr a jedem.Všechno tak za 8000.

Old Post 18-02-2013 v 23:22 PM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 13

No něco podobného jsem vyráběl, výše je link ale mě tady nefunguje, nevím proč, myslím ten link
Je fakt že ty kořeny lezly až dolů a zaplnily celou trubku až do nádrže ale to mě voda jen protékala, žádné trysky tam nebyly a rotační by zarostly do kořenů, na You tubu toho je dost a o co to je jiné než co jsi vyrobil ty, myslím ty origo, jen o kráse! Ale funkčnost stejná. Tak tam nemají problémy nebo jak?
Jinak jak píšeš, manipulace na h....! a udržba taky, takže mě teď stojí v garáži a čeká na svou další příležitost.
Jsem si ubalil a teď ani nevím jestli mám pokračovat ve psaní tak já radší končím a díky všem zůčastněným za oživení tématu

Jinak ten Tvůj systém sleduju ale to víš ty sám

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Naposledy upravil Hopík44 18-02-2013 v 23:36 PM

Old Post 18-02-2013 v 23:26 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 14

To ryan:

Jo za těhle předpokladů se to dá. Vysokotlak s nízkotlakem bych k sobě vůbec nepletl. Ono pak už nejde ani tak o cenu, když si to člověk sám udělá, vyjde to na 1/10 ceny origo a je to stejné. Spíše jde o ty náklady, a já bych teda doma vysokotlak nemohl mít... už jen kvůli toho velkého čerpadla, které není zrovna tiché ... Ale jednou se taky chystám na 100% aero a už mam ten projekt na 90% více méně dokončen(zatím jen v hlavě a na papíře).
Myslím si, že se tady stejně tak trošku bavíme více o pseudo (nizkotlaku) než aero (vysokotlaku).... Většina z nás stejně vlastní, nebo může si dovolit max to pseudo.

A na styl aerofla se mi nelíbí nic, ať je to pseudo aero, nebo ať už je to 100% aerosol. Prostě mi přijde využití toho prostoru docela na prdíík.... Protože myslím si, že je mnohem lepší, když jsou kytky třeba v jedne nádobě, než rozděleny do nádob... takže je pak potřeba více trysek, delší rozvody, prostě je toho hodně navíc....
Aerosol se přece dokáže krásně šířit. Nevím jak je to s těma tryskama mlhovýma od gardeny, nebo jake vlastně používáš, ale myslím si, že kdybys udělal nějaký box, do kterého by jsi dal všecky kytky, ušetřil bys více a určitě bys nepotřeboval tolik trysek... No je to každopádně každého věc, toť můj názor. Jsem člověk, který se snaží vytěžit z minima maximum, tak asi proto řeším každou maličkost v tomhle no...
Prostě nejen ta udržba, manipulace, ale když se na obojí podívám z vrchu, pořád si myslím, že místo 2 trubek po 8 kytkach je lepší nějaký box, kde je hodíš všecky..

Nevím právě jak je to s tím aerosolem. Ale co jsem viděl, tak jedna ta tryska ho udělá docela dostatečně hodně.. Takže se chci zeptat, jestli by stačily třeba do boxu, kde mam 12 kytek, 3 ty mlhovací trysky ? Ten aerosol by přece pokryl celou tu plochu v boxu není tomu tak ?

Jinak Hopíku, já jsem těžce stoned dnes jsem si koupil kalumet tak jsem ho testoval Ale vidím to tak, že dnes už bylo psaní dost

S pozdravem K.

Old Post 18-02-2013 v 23:44 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 15

Ryan-cz: To jo, já to své pseudo NFT mám z 10cm trubek, ale šlo to v poho bez trysek.
To co máš ty zní zajímavě a ve své podstatě to je jednoduché postavit. A za pár kaček.
Asi se do něčeho podobného pustím taky ale budu to muset mít ve třech trubkách o 150cm ale to tvé je vlastně to samé jak popisuje "mirage" jen nepíše průměr ale je to asi taky ta dvacítka.
Jinak ten výnos jak píšeš je super, ale spoustu ovlivní i lampa, čím svítíš?

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 18-02-2013 v 23:48 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 16

To Hopik:

S tím výnosem kluci nevím jestli mohu souhlasit ... Připadám si trošku divně, když na všecko mam něco ale takový prostě jsem. Připisovat velký výnos systému který používáš mi přijde zbytečné. Řekl bych, že podle toho jaký máš systém, tak ta rostlina tak roste rychleji či pomaleji. Na výsledný efekt ma podíl spousta věci a není to podle mě lampa a použitý systém. V pěstování a gor v aero nebo pseudo-aeru jde o každou maličkost a detail. Takže je vlastně tak trošku svým způsobem jedno, v jakém systému pěstuješ, nebo jakou lampou svítíš. 80% z finalního výsledku ovlivníš stejně tím, jak se o to budeš starat. Toť můj názor. K.

Old Post 19-02-2013 v 00:46 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7332730 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív