Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Lampa a oči . Ochrana zraku v pěstírně .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 17

ja cumim do skrine a na monitor porad a oci me boli cim dal vic, od tedka jedine s brejlema

Old Post 08-08-2006 v 21:44 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 18

to horske svetlo,co sa tu niekto pytal vylucuje skodlive luce a sluzi na opalovanie pleti. Dodávajú sa k nemu aj spesl okuliare aby sa nepokazili vase oci,takze nanieco tam budu. A na rastliny ju niekto pouziva v poslednej faze kvetu na zvysenie stresu pre kytky=viac thc. Pouziva sa zvycajne do 20min. A sodikove vybojky si myslim obsahuju podobne latky ako ma ziarenie slnko,takze berte to tak ze to skodi tak ako pozeranie do slnka. Sice menej,ale skodi.

Old Post 11-08-2006 v 18:53 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 19

ja nosim brejle do stanu

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 29-04-2008 v 12:16 PM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 20

to mate jako s cumenim do slunka.. to vam taky muze udelat neco s ocima. tez bych rozhodne do lampy necumel

Old Post 29-04-2008 v 19:10 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 21

do lampy by clovek radsi cumet nemel, myslim ze je dost mozne zhorseni zraku nebo slepota (podobne jako kdyz se cumi do slunce)

Old Post 03-05-2008 v 23:06 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 22

a nejsi jenom zhulená..??? to mám taky červený oči

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 05-05-2008 v 15:36 PM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellraiser
Stálý Člen

Karma uživatele hellraiser - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 23

chcem sa spytat,ze mam doma lampu. ale taku normalnu UV lampu s ktorou sa len svieti.viem ze to je thread o inych lampach.no ale neviete ci skodi nejak to svetlo ociam? alebo ludom ak su blizko.
ma 50 hz,20W a pisu ze ma byt 0,5 m vzdialena asi od ludi)) diky

Old Post 12-06-2008 v 17:00 PM
hellraiser je offline   Profil uživatele hellraiser   Find more posts by hellraiser   Foto galerie člena hellraiser   Click here to Send hellraiser a Private Message   Add hellraiser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antikristus
Nový Člen

Karma uživatele Antikristus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 24

A co na dobu pobytu v takovém prostoru užít světlo jiné a menší.
Se svým zrakem bych si nezahrával obvzlášť pokud máš podezření že znáš zdroj problémů.

Old Post 04-08-2008 v 18:56 PM
Antikristus je offline   Profil uživatele Antikristus   Find more posts by Antikristus   Foto galerie člena Antikristus     Add Antikristus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellraiser
Stálý Člen

Karma uživatele hellraiser - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 25

vazne nikto neviete,ci UV lampa skodi cloveku? pls

Old Post 23-08-2008 v 08:38 AM
hellraiser je offline   Profil uživatele hellraiser   Find more posts by hellraiser   Foto galerie člena hellraiser   Click here to Send hellraiser a Private Message   Add hellraiser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

hell: já jen vím, že do toho nesmíš koukat, a když jsem já chodila na horské sluníčko, byla jsem tam čtvrt hodiny, pak už by to byl problém - nevím, jakou má horské sluníčko sílu a jakou má UV lampa, jestli by to problém mohl být, protože někdy i v hospodě je občas zapnutý UV světlo - zjisti si radši víc

Old Post 23-08-2008 v 09:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

UV lampa neskodi, by se potom moc na psytrance akcich nepouzivali, zato horsky slnicko..je docela mazec na oci..mam skusenostze kdyz sem nechtiac podival tak na 20 sek. maximalne tak vecer kdyz sem spal se to zacalo projevovat, zacali palit ocui tak silne ze to nebolo k vydrzeni a volal jsem zachrannu sluzbu..nepomahali kapky, voda, nic

Old Post 23-08-2008 v 10:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellraiser
Stálý Člen

Karma uživatele hellraiser - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 28

dakujem za odpovede

Old Post 23-08-2008 v 11:44 AM
hellraiser je offline   Profil uživatele hellraiser   Find more posts by hellraiser   Foto galerie člena hellraiser   Click here to Send hellraiser a Private Message   Add hellraiser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kekel
Stálý Člen

Karma uživatele kekel - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 29

hlava: tys koupil ty brýle? mě přišli supr ale ta cena za plastové fakt přeplesk, ze stejnou ochranou seženeš relaxy za 500. no a jestli tě můžu ještě dorazit tak kousek vedle byl stánek s podobnýma a dostali jsme tam každý jedny zadara a jsou taky supr

Old Post 12-11-2012 v 09:42 AM
kekel je offline   Profil uživatele kekel   Find more posts by kekel   Foto galerie člena kekel   Click here to Send kekel a Private Message   Add kekel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od kekel
hlava: tys koupil ty brýle? mě přišli supr ale ta cena za plastové fakt přeplesk, ze stejnou ochranou seženeš relaxy za 500. no a jestli tě můžu ještě dorazit tak kousek vedle byl stánek s podobnýma a dostali jsme tam každý jedny zadara a jsou taky supr


No jasně zadarmo je nejlepši cena a kdyby ty tvoje brýle byli papirový tak budeš tvrdit jak sou super a nejlepši a jak sem prodělal no , ja vim že nejlepši darek zadarmo jsou papirky připadně filtry nic víc .

Ted , moje oči , když sem v roce 1992 daval za brejle 99USD .....nějaky Gargoyles tak si všichni v okoli klepali na hlavu jestli sem se uplně nezblaznil , no nezbláznil , skoro nerozbitné , musel sem ty brejle prostě ztratit , rozbit to nešlo , (pád xichtem do země z kola, klacek do oka , diabolka do oka , vystřelená nabojice do oka) takže KVALTNÍ brýle mi několikrát zachranili zrak , pochybuji ze by nějake relaxy vydržely diabolku . K tem Relaxum nevim , fotil sem pro ně s kamošem katalog cca 10let z5 nic takovýho tam neměli , zkoušel sem od nic vše v ty době , no možna jsou už dál.....

Hodně světel , nevim jak dlouho pracuješ kytkama indoor , připadně s jakou watáži , ale když sem dělal pod +6000W tak brejle prostě musíš mít jestli chceš ješte za pár let vidět , mě se začal zhoršovat zrak nejak v roce 1997 - 2002 shodou okolností se v tý době začal svitit 600w náhoda no v roce 2001 sem si šel pro svoje prvni dioptrické brýle , do ty doby sem viděl jak rys

No od roku zhruba 2005 sem pri kytkach pouzival sluneční brýle ale nebylo to ono , takže za tech pár let sem několik skel vyzkoušel 20+ a žádné , ješte jednou ŽÁDNÉ z nich nemaj tak krasnej kontrast , na ty fotce to vypada fajn , ale nejlepši je to naživo

http://www.youtube.com/watch?v=AV0F...&feature=colike , můzete klikat , ješte na to posvitim LEDkou

Old Post 12-11-2012 v 14:40 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stara_baterka
Stálý Člen

Karma uživatele stara_baterka - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 31

Ja ty bryle dostal zadarmo...prohlizel jsem si ten stanek v nedeli kolem 6 vecer a ten chlapik mi proste dal do ruky tasku...tak jsem podekoval, pokecal a potom tam nasel ty bryle, korenovy stimulator a balik sadbovacich kostek
Jenom me zajima jejich cena? Nechci je prodavat, sam jsem za ne rad, protoze me boli z lampy oci, ale jen me to zajima. Katalog jsem od nej bohuzel nedostal.

Old Post 12-11-2012 v 16:20 PM
stara_baterka je offline   Profil uživatele stara_baterka   Find more posts by stara_baterka   Foto galerie člena stara_baterka   Click here to Send stara_baterka a Private Message   Add stara_baterka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od stara_baterka
Ja ty bryle dostal zadarmo...prohlizel jsem si ten stanek v nedeli kolem 6 vecer a ten chlapik mi proste dal do ruky tasku...tak jsem podekoval, pokecal a potom tam nasel ty bryle, korenovy stimulator a balik sadbovacich kostek
Jenom me zajima jejich cena? Nechci je prodavat, sam jsem za ne rad, protoze me boli z lampy oci, ale jen me to zajima. Katalog jsem od nej bohuzel nedostal.


No to asi budou jiny ty zadarmo , tohle byl stanek jen s tema brejlema zadný hnojky tam neměli , plastový skla za 1500, model Operator , ty mám a pak tam měli se skleněnejma sklama za 2000 , ty sem nechtel nebot sklo je křehké a taky použivám plastový čočky na svejch dioptrickejch a v poho . Sic stála jedna 3750 , (s polarizacni vrstvou a zatmavovaci funkci) ale jsou perfekt.

Na tom veletruhu byli asi o 1500levnějši než je maj na webu , prodavaj to jen v německu a přes net.

Old Post 12-11-2012 v 16:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9005470 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív