Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Prosím o radu s NFT pod 4-kilem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Nico22474
Nový Člen

Karma uživatele Nico22474 - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 25  

Obecné Prosím o radu s NFT pod 4-kilem Příspěvek č. 1

Ahoj vodníci. Mám NFT 2 tanky na 50l. Ještě se mi nikdy nepodařilo udělat víc než 15g na 1 kytce pod 4-kilem. Řezy mám vždy kvalitní, vše tak jak má být (teplota, vzduch, PH, hnojky...). Napadlo mě, že teď vyzkouším dát do obou tanků vzduchovací kameny. Máte někdo s tímto zkušenost? Myslím si, že můj problém je v tomto? Díky za každou radu.

Old Post 03-06-2012 v 11:58 AM
Nico22474 je offline   Profil uživatele Nico22474   Find more posts by Nico22474   Foto galerie člena Nico22474   Click here to Send Nico22474 a Private Message   Add Nico22474 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 2

Ahoj,tak to je hustý tedy,15g na jedné?Nevím,jedu taky NFT 20l,teď sice pod 600W,ale předtím jsem jel 400W čistě růst/květ a na 6 holkách šlo dolů 313g,tedy cca na jednu 52g.. Okysličovací kámen tam mám taky,určitě to má něco do sebe,ale to tvůj problém určitě neřeší.Jaké hnojivo používáš a jak často měníš nálev?Dále hodně silný faktor je teplota nálevu.

Old Post 03-06-2012 v 13:02 PM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

ani nepíšeš kolik tam těch kytek máš,po kolika dnech růstu přepínáš atd..
Jak píše kolega vzduchovací kámen ti výnos moc nezvedne(pokud vůbec)

Jestli tam máš těch kytek třeba 30 a přepínáš po pár dnech růstu,tak je to OK,ale jestli tam máš jednu a máš 15G tak to ok není

Old Post 03-06-2012 v 13:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nico22474
Nový Člen

Karma uživatele Nico22474 - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 4

Ahoj. Tak pro upřesnění. Hnojivo Advanced Hydroponic, kytek mám 10 na prostoru 1x1m, přepínám ve zhruba 20-30cm až se rozvětví. Nálev měním po fázi růstu a pak už né. Teplotu nálevu jsem neměřil, ale myslím si, že je o něco menší než teplota vzduchu (28) takže cca 25. Jinak žárovky mám nové. Díky za Vaše rady.

Old Post 06-06-2012 v 21:03 PM
Nico22474 je offline   Profil uživatele Nico22474   Find more posts by Nico22474   Foto galerie člena Nico22474   Click here to Send Nico22474 a Private Message   Add Nico22474 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 5

A to je třeba kámen úrazu,ja používám také AH a měním nálev jednou týdně,v květu pak dolévám v poloviční koncentraci,kvůli tomu že holky dost papaj,což je vidět i na úbytku vody ve vaně.Já nevím,prostě si myslím,že ten nálev je nutný měnit,vše se na tom odráží,všude v návodech píšou to samé.je to logický,taky nebudeš jíst tejden starej guláš Proto ani jim pak nešmakují hnojiva,která jsou naprosto přesolená,díky tomu že to tam stojí a nemění se to,tot muj nazor

Old Post 06-06-2012 v 23:37 PM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nico22474
Nový Člen

Karma uživatele Nico22474 - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 6

Trochu jsem tě nepochopil, tak pro moje upřesnění. Měnit nálev každý týden? (to bude dobrá darda za hnojky $ mam 2x 50l NFT) A v květu hnojivo dávkovat v polovičních porcích?

Old Post 07-06-2012 v 09:47 AM
Nico22474 je offline   Profil uživatele Nico22474   Find more posts by Nico22474   Foto galerie člena Nico22474   Click here to Send Nico22474 a Private Message   Add Nico22474 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 7

jo to je obtížné,rozumím ti,bloom hodně myzí,kort když máš 2x 50L,tak je to finančně náročné,to máš rechtAle tak nevím,tak ho neměn jednou týdně,ale za 2 týdny,a tim dávkováním v květu,mám na mysli,jen čistě doplňování tanku,nový nálev vždy dle tabulek,néli ještě víc,ale při doplňování dávám poloviční koncetraci. Další alternativa je,na kterou teď zrovna přecházím i já,je hnojiky od GHE,přímo FloraNova,je to určené na hydro a je to vysoce koncetrované,proto ůbytek hnojiv bude minmální,takže to teď zkusím..

Old Post 07-06-2012 v 11:17 AM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nico22474
Nový Člen

Karma uživatele Nico22474 - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 8

Vyzkouším častěji měnit nálev a uvidíme. Díky za radu. Kdyby napadlo někoho ještě něco jiného, přivítám každou poznámku či radu. Díky.

Old Post 07-06-2012 v 12:53 PM
Nico22474 je offline   Profil uživatele Nico22474   Find more posts by Nico22474   Foto galerie člena Nico22474   Click here to Send Nico22474 a Private Message   Add Nico22474 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 9

Roztok živin pánové, nálev je na okurky

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 08-06-2012 v 14:08 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 10


cau tak jak pokracujes?byl jsem dneska u kamarada se podivat jak se mu dari a kdyz jsem otevrel box,musel sem se drzet na uzde
Svítit na tohle skoro 3 mesice byc nechtel,jeste ze tam ma nejaky kvetniky..Za zminku stoji to,ze kdyz sem se podival na cerpadlo tak bylo pustene na plne koule od zacatku jeho growu.za dalsi,NFT tank podlozenej mobilem Nokia a tady jedna fotka,nemohl sem si to odpustit,kdyby se ti to nelibilo,tak to smaz,ale myslim ze dobre,alespon kazdy uvidi co se muze stat

AGENT ORANGE TV MACRO SPOT Klikni zde
KILL BILL 120LED/600W HPS
AGENT ORANGE 120LED/600W HPS
NEBULA/DUTCHDRAGON 120LED/400W HPS
NOTHERN LIGHTS/KILLBILL/DUTCH DRAGON 400W HPS
OPIUM & WHITE WIDOW - 400W
AF BIG BANG & SWEETSPECIAL & +SPEED - 400W/125CFL
2x400W NFT&SOIL > DD,N,CAR,B+B,AK-47,LA CANN,WW,KILLBILL
KILL BERRY -> 125CFL/400HPS

Old Post 08-07-2012 v 17:35 PM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-08-2012 - Prosim o radu z bublakem - 17 odpovědí
21-09-2011 - Prosim o radu-kapiláry - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5786800 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív