Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Pecik
Nový Člen

Karma uživatele Pecik - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 49

o chytrosti se tu nikde nepíše nebo snad jo? Píšu ti tu jenom to, že tu všechno vyčteš a nejenom ve FAQ, dále tu je spousta lidí co jako ty si založili svoje téma o svém boxu a měli problémy a ptali se, takže když to tu prolistuješ je tu opravdu vše. Tak proč se musí ptát každý zvlášť. Vše co jsem kdy potřeboval vědět jsem tu našel, podívej se na moje profilové okno na levo, uvidíš že tu už jsem ňákej ten rok a že tohle byl můj vůbec první příspěvek. Můj úmysl nebylo na tebe štěkat, takže nechápu odpovědi typu: Ale ty jseš samozrejme chytrejsi a nikdy o sobe nepochybujes a nepotrebujes od nikoho rady narozdil ode me. To je spíše k zasmání proč to z tebe vylezlo a jak tě to vůbec napadlo.

Dobrej matkář, většinou vidíš co kupuješ a buď to koupíš nebo zkusíš někoho jiného, u té první fotky ta prostřední řada ty malý chcípaci, co maj sotva listy, tos ani neměl kupovat.

FIM a podobné věci se nejdříve nauč na venkovkách, ale podle mě je to stejně zbytečný. Celkově si zaštipoval brzy, nemůžeš je hned tak stresovat, zaštipovat až když budou trošku větší mít hezké listy a prostě budou vyzerat zdravě.

Kup si zvlhčovačku.

29.den ti musej kytky vypadat prostě už jinak, takhle to má vypadat tak v 5 dnu, 29 už se přepíná nebo je přepnuto na květ.

Proč si se rozhodl začínat hned kokos? Zbytečně máš moc starostí hned na začátek, vypadá to že teprve pořádně poznáváš kytky jak vůbec fungují, jak se co projevuje, to už chtělo ale na venkovkách se snimi seznámit.

Začni další kolo v zemině (od Canny). Zemina už obsahuje potřebné výživné látky a díky vyrovnávacímu efektu jedna chybička, např. přehnojení, nevede ihned přímo k problémům.

Teď si teda hlídej zalévání, protože kokos se rychle vysuší, zvlášť při větších teplotách 28 a víc, takže dobré udržování vlhkosti a její kontrola jsou hodně důležité! Proto většina lidí co pěstuje v kokosu má také zalévání pomocí kapilár.

Ahoj

Old Post 05-05-2012 v 10:06 AM
Pecik je offline   Profil uživatele Pecik   Find more posts by Pecik   Foto galerie člena Pecik   Click here to Send Pecik a Private Message   Add Pecik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yalin
Stálý Člen

Karma uživatele yalin - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 50

to - pecik hele pokud to ctes od zacatku tak ze semen 5 den bych te chtel videt na 29 den jsou "trosku" mensi ale na poprve aspon rostou

Old Post 05-05-2012 v 20:18 PM
yalin je offline   Profil uživatele yalin   Find more posts by yalin   Foto galerie člena yalin   Click here to Send yalin a Private Message   Add yalin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pecik
Nový Člen

Karma uživatele Pecik - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 51

To jsem přehlídl nebo mě zmátlo to že nemůže sehnat dobrýho matkáře, tak jsem myslel že měl teď špatné řezi od někoho.

Old Post 07-05-2012 v 09:17 AM
Pecik je offline   Profil uživatele Pecik   Find more posts by Pecik   Foto galerie člena Pecik   Click here to Send Pecik a Private Message   Add Pecik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 52

PECIK- Az budu zkusenej a budu mit par uspesnejch indooru za sebou tak me ani nenapadne abych nekomu rad neporadil.
A rozhodne bych nikdy nikomu nenapsal tu trapáckou vetu HLEDEJ , nebo MALO HLEDAS, nebo CETL SI VUBEC FAQ ?
Je to fakt trapny !
Kdyz nebudu chtit poradit tak budu radsi drzet hubu a rozhodne nebudu na zacatecnika delat ramena a poucovat ho ze ma hledat, kdyz stejne zadny rozhreseni nemuze najit. (jen zmatek z tisicu informaci a protikladnych rad)

A hlavni duvod

Old Post 07-05-2012 v 20:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 53

proc bych to neudelal je ze mohu predpokladat ze....
Nekdo komu se rozbijou bryle na blizko (muj pripad ) a nevidi na cteni proste takovej clovek nic nenajde i kdyby se posral. :-D
A je vubec rad ze vidi horko tezko na to co napise sam.
Nebo treba nekdo kdo chodi na intrenet k nekomu nebo do int.kavarny,ten asi taky tezko muze dlouhe hodiny sedet a cumet do pc a hledat a hledat.
Nebo je treba nekdo jen BUSY, nebo celej den v praci a je proste unavenej.
Nebo neumi hledat nebo nema trpelivost tak mu rad poradim a vis proc?
Protoze jsme kazdy z nas jinej.
A kdyz uz teda nekomu pisu do vlakna tak si alespon vse pozorne prectu,kdyz uz umim tak dobre hledat a cist.
:-D

Old Post 07-05-2012 v 20:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 54

EDIT:

Naposledy upravil Madical-Strains 28-07-2012 v 16:30 PM

Old Post 07-05-2012 v 22:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 55




Tak tohle je to koste co jsem tak brutalne ostrihal.
Po ostrihani jak se pekne rozvetvila.

Old Post 07-05-2012 v 22:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yalin
Stálý Člen

Karma uživatele yalin - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 56

souhlasim s tebou od toho ty fora jsou uz mam za sebou ctyry roky a zacinal jsem jako ty porad jsem se na neco ptal, jinak jsem zustal u kokosu mam box 120 x120 200 600w jedu ADH + plagron delam kolem 600g dva roky kupuju seminka (je z tech kytek vic nez z rizku a vis co mas i kdyz uz se mi stalo ze z fem byl hermous)
tak at se ti dari at rostou

Old Post 08-05-2012 v 07:24 AM
yalin je offline   Profil uživatele yalin   Find more posts by yalin   Foto galerie člena yalin   Click here to Send yalin a Private Message   Add yalin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 57

Nádhera! moc pěkný... Taky s tebou souhlasím!
a lidi co nezkusili kokos si budou furt vymrčovat že to je k hovnu přitom mi to příjde uplně stejny obzvláště když si koupiš kokos s growshopu kterej bych možná ani neroznenal od normální hlíny když je to mokré. Navíc ždáný zavlažování bych tam necpal, vždyť kokos ti vyschne za 3-4dny tak na co drip atd. A mám zkušenost že když se to zaléva každej den pomocí dripu tak to tak neroste jako když to necháš proschnout.
pěstu zdar a at se daří....!

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 08-05-2012 v 09:29 AM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 58




36 den -Foto po tydnu
Zacal jsem hnojit plnou davkou plagron coco,phytamin,Atazyme a pekne za tyden poposkocily.

Old Post 11-05-2012 v 20:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 59

Ode dneska priblizne za 14 dni kolem 27.5. planuju prepout na 12/12.
Uvidime jak to toho 27.bude vypadat.

Old Post 13-05-2012 v 09:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

Zdravím, jak to máš vysoké? Radši už přepínat, jestli to má kolem 30 cm, vyletí to z těch 30 cm možná až k metru a to je až dost...

Old Post 13-05-2012 v 11:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 61

Cau,
no 3 jsou 35 cm ty chci co nejdriv ohnout aby je tech zbylych 5 dohnalo a aby se spomalily . Tech 5 maji mezi 24 cm az 29 cm.
Mas asi pravdu ale trochu cejtim ze bych tem mensim mel dat sanci dorust ty vetsi(tyden).
Co myslis...

Old Post 13-05-2012 v 12:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

Přepínej co nejdříve, pak ohýbej, atd... 35 cm je hodně a ještě ze semen, to poletí strašně nahoru, počítej že se nejméně zdvojnásobí, někdy ztrojnásobí výška po přepnutí a 70 cm je v podstatě ideální finální výška ...

Old Post 13-05-2012 v 16:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 63

OK,takze hned zacatkem tydne musim jeste rychle dokoupit Pk 13,14 a GS a prepnu teda co nejdrive to pujde.
:-) Dik

Old Post 13-05-2012 v 19:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 64

PK tam stačí lejt až 14 dní po přepnutí, do tý doby hnoj normálně na růst..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 13-05-2012 v 20:30 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5753510 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív