Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 33


A tady konecne je ta nejmensi,ma 3 sve vetve a zatim jsem ji nezastipl.


Nevim,kdyz mam zhodnotit svuj grow tak se dost obavam a rekl bych ze se kyti pravdepodobne sklizne nedizijou ,mozna tak jeste zacatek kvetu ale pak se vse klasicky posere.
Taky jste mely tenhle pocit,pri prvnim pestovani ?

Old Post 01-05-2012 v 17:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 34

A nevypadá to jako tohle? Jak tam píše WERD, na svilušky pomůže až Omite. Musí se tim ošetřit celá kytka, hlavně zespoda. Po týdnu zopakovat, protože kytky rostou.

A nebo tady když sroluješ trochu níž máš molice..

Uschlý špičky velkejch listů značí přehnojení, oslabený kytky spotřebujou míň živin.

Na začátek je lepší si vybrat nějakej model snažší na pěstování a do těch specialitek se pustit až třeba příště.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 01-05-2012 v 17:30 PM

Old Post 01-05-2012 v 17:19 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 35

Ne,bohuzel takhle to nevypada, ty listy jsou zelene jen jsou na nich prvidelne svetleji zelenejsi tecky jakoby v radach pravidelne jak vojaci serazene mezi vsemi zilkami.A neni to uplne na vsech listech jen na velikych.
Ptal jsem se v growshopu jesli jsem neprehnojil poprve pred tydnem 0,5 plagron kokos A a 0,5 plagron kokos B, smaly se mi a rekly ze tam muzu dat klidne i polovicni uvadenou davku coz je 3ml a stejne by se nespalily.
Tak nevim

Old Post 01-05-2012 v 17:40 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 36

Jo nevim jesli je to dulezity ale mam taky dvouch holkach na par listech mirne deformacena na konci listech.

Old Post 01-05-2012 v 17:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 37

Ja si myslím že to jsou pičoviny. Nevím kde by se ti to tam vzalo, aby to nebylo tim horkem a nepálilo se ti to. Přece jen tam máš 600W a valíš to na ně občas s 35°C nevím dal bych tomu čas ještě pár dní než to vyroste ty listky pak to bude možná zřetelnější...

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 01-05-2012 v 18:15 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 38

Kez bys mel pravdu a byly to opravdu jen picoviny.

Vsichni me radily at jedu z klonu,jsem ten co si necha poradit ,doporucily me 2 spickovy matkare ale bohuzel to nevyslo. Nebudu jmenovat.....
Klony bych jen tak z inzeratu nikdy nekoupil,bal bych se toho ze bych pestoval 3 mes.zbytecne.
Rad bych ale na pristi kolo uz mel kvalitni klony.
Nemate nekdo provereny tip na nekoho z Prahy?

Old Post 01-05-2012 v 18:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 39

Skoda ze nikdo neznate kvalitniho matkare,to me docela mrzi....

Tak jsem dnes koupil kvalitni tlustou lupu a podrobil jsem listy zkoumani.
Tak to vypada ze ten BIOOL preci jen zabral protoze na listech jsou nehejbajici se malickaty mrtvolky nejakych potvurek.
Tak alespon doufam ze to kyti snad prezijou ve zdravi.

Old Post 02-05-2012 v 20:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 40

Ty jo, ja sem ale "pestilel"...
Vcera jsem se konecne dostal k tomu abych svitil v noci tak jsem jim dal den a noc v kuseabych to mohl prehodit.
Nevim jesli to s tim souvisi ale dnes ve 12.00 jsem vypnul a ted v 18.00 zapnul,kdyz sem se na ne znovu po 6h odpocinku podival zjistil jsem ze maji vsechny svesene listy.
Takze bud jim ublizilo to dlouhe svetlo nebo dlouhe svetlo vysusilo kokos a listy proto zvadly.
Teda ty holky dostavaji ode me zahul,uplne me je jich lito,pripadam si jak sadista.
Nebo to je normalni ze po zmene na noc jako by zvadnou?

Old Post 03-05-2012 v 18:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Snad poznáš zvadlé listy
Naomak jsou bez života a nedrží žadnou pozici ani tu svěšenou.

Old Post 03-05-2012 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 42

No jedine co sem mohl hned udelat tak sem to zalil ale substrat mi teda nepripadal moc vysuseny.

Old Post 03-05-2012 v 19:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 43



Dnes 29.den od zasazeni.

Tak jsem to mel suchy,po poradnem zaliti ze zhora a pak jeste ze spoda do druheho dne- ne ze se jen vzpamatovaly ale dokonce na kazde asi 5 mladych vyhonku.
Tak holky zacinaji vic bumbat,driv jsem to prelil a ted zas nedolil.
Nekde jsem tu cetl ze je dobre zalevat do misky ze se tak neda prelit,domnivam se ale ze jeste lepsi je zalit trochu do substratu cca 2 dcl aby se zvlhcila puda i nahore a zbytek do misek.Ta nejvetsi ma uz 25 cm,ta uplne nejmensi 15 cm ale i ta ma uz 6 vetvi.
Je videt ze jsem nezaleval poradne,ze jim zchazela voda.

Co se tyce skudce tak zatim ticho po pesine,pravdepodobne BIOOL zabral ale nechci zakriknout.

Com se tyce teploty tak tu se pokusim srazit tim ze koupim Prima klimu (az-820m/h)na odtah a to moje TT 150 (680m/h) dam na pritah.
Doufam ze to zabere na snizeni pod 30 C.
Kdyz ne tak pak tu Cool-tube.
Vubec bych nerek ze ty vysoke teploty 32-36 C teploty by nejak kytkam vadily.
Nevypadaji tak.

Old Post 04-05-2012 v 18:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pecik
Nový Člen

Karma uživatele Pecik - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 44

nic ve zlém, ale obdivuju že ti tu vůbec někdo odpovídá na takové otázky, furt se na něco ptáš, přitom tu všechno vyčteš, četl si vůbec něco z FAQ

Old Post 04-05-2012 v 18:35 PM
Pecik je offline   Profil uživatele Pecik   Find more posts by Pecik   Foto galerie člena Pecik   Click here to Send Pecik a Private Message   Add Pecik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 45

Nic ve zlem !!! To bylo prvni co jsem cetl.
Ale bohuzel ne vse je tam vzdy co potrebujes uvedeno .
Ale ty jses samozrejme chytrejsi a nikdy o sobe nepochybujes a nepotrebujes od nikoho rady narozdil ode me.
:-)

Old Post 04-05-2012 v 19:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 46

Peciku - Kdyz jses tak chytrej a odkazujes na FAQ. (buh vi jesli ty sam si ho dobre cetl.)

1.-Najdi mi ve FAQ kvalitniho matkare. :-) (nenajdes)
2.-Najdi mi tam presne priznaky skudcu co mam na kytkach. :-) (nenajdes)
3.-Ukaz mi presnou odpoved ve FAQ jesli pomuze primo v mem boxu to ci ono. :-) (nenajdes)

Kdyz si dobre FAQ prectes tak zjistis jen vseobecne informace a zakladni rady a zkusenosti zkusenejsich pestitelu. Nikde tam nenajdes presnou konkretni odpoved na to co zrovna potrebujes ,tu si musis teprve z toho co si tam prectes odvodit A NE VZDY SVOU ODPOVED NALEZNES.
Kazdy ma v boxu uplne jine podminky a to dokonce i pri stejnych komponentech.
Pak existuji jeste jine zdroje od overenych profiku a ty se casto i od zdejsiho FAQ zcela lisi.

A prave proto se muze clovek zeptat na nazor druhych a lepe se pak rozhodnout.
Zdar a hlavne klidek :-D

Old Post 04-05-2012 v 21:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yalin
Stálý Člen

Karma uživatele yalin - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 47

zdarek jen tak mimochodem kdo se nepta nic se nedozvi . taky jem resil stejny problem s teplotou a protoze mi podminky moc nedovoluji tak svitim pres noc a musel jsem dat silnejsi odtah i tak tam mivam 28 dri pres tricet zatim zdar at rostou

Old Post 05-05-2012 v 07:15 AM
yalin je offline   Profil uživatele yalin   Find more posts by yalin   Foto galerie člena yalin   Click here to Send yalin a Private Message   Add yalin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 48

Yalin-Dik za tip i za podporu.

Old Post 05-05-2012 v 08:02 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6677520 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív