Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 545

Jo ,jsem ve zmatku co se tyce spotreby a elektriky vubec.

Jsem ted ve zmatku i ohledne pokryti spider vero 29 242w.
Jelikoz se me nikam nevejde ten box 150x150cm tak musim mit mensi ale uvazuji ze radeji dva boxy mensi .
Jenze vubec nevim jakou idealni velikost zvolit aby ten jeden spider 242w bezpecne pokryl ten maly stan.
Na netu jsem nasel cloveka co jel to vero 29 s 300w a mel boxik jen 80x80cm.
Tak si rikam ze 100x100 bude asi naprt aby v nem byla permanentne jen jedna lampa 242w.
Budu opravdu vdecny kdyz mi poradite jakou velikost zvolit na permanentne jeden tento panel.

A Taky ohlene vysky! Jak vysoky musim mit box na srog, jak daleko musi byt vzdalena tato lampa od vrcholu.
Jiz jsem se jich uz 2x na to ptal , ten pan je tak zamestnanej a nevi kam driv skocit (podle me) proste nema cas - na mych 5 otazek odpovi maximalne na vzdy na dve, ve spechu z mobilu.
V poslednim mailu me pan doporucil box 100x100x200cm.
Jenze na rollitup uvadeji pri 300w box 80x80, tak ted jsem zase ve slepe ulicce.

Proto se obracim na vas na PROFIKY ,hlavne na Fikuse, jesli byste me prosim na tyto otazky mohli odpovedet abych uz konecne mohl uzavrit od te firmy tu objednavku.
(kupuji tam vice veci)

Jeste prosim hlavne strucne a jasne . Uz nejsem nejmladsi a uz na me leze starecka demence ,tak abych tomu rzumel. :-)

Dekuji!

Naposledy upravil Madical-Strains 27-08-2016 v 08:37 AM

Old Post 27-08-2016 v 07:45 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 546

100x100 bys měl mít v pohodě. Sice ti to nepokryje asi ty boky, ale to vůbec nevadí. Proste po stranách budeš mít menší výnos.
To světlo co sis vybral je tak na 80x80. Já mám uděláno na míru 120x120 a když bych to trochu zvedl, tak by to dokázalo osvětlit i i 140x140, ale zase by to ubralo intenzitu na m2. Do boxů o velikosti 100x100x200 dáš více rostlin. Záleží kolik budeš mít květináčů. Ja být tebou tak jedu srog na nft systému. Do boxů 100x100x200. Dáš tam 36 kusu vedle sebe 6x6 v řadě a ty kraje budou trochu chudší ale určitě tam něco bude.
Podle mě je to nejlepší řešení.
Pokud koupíš box 80x80 tak se ti tam vleze méně rostlin.

Old Post 27-08-2016 v 11:09 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 547

Strucne, jasne a vystizne ! Moc dik Fikusi. :-)

Vemu od nich cely komplet.

NFT me fakt moc zajima a rad bych ho zkusil, uz s jednoho duleziteho duvodu ze odpada riziko s prelivanim, ale vubec namam sajn o co konkretne jde a musim to nejdrive nastudovat. Slysel jsem ze pry se daji s NFT az zdvojnasobit vysledky.
Ale bohuzel nevim jesli to neni prilis narocne.

Jo,chtel bych zkusit srog ale urcite ne 36 ks, pojedu ze seminek tak to bych se nedoplatil i za ty klony by to bylo uz na me moc. Predstavoval jsem si maximalne tak 9-16 kytek, a i to je mozna moc na ten panel 242w. Chtel bych hodne zastipovat 2x nebo 3x , se zastipovanim mam fakt dobre zkusenosti hlavne z outdooru . Musim si taky i ten srog nastudovat jesli se vubec da pri nem zastipovat.

Old Post 27-08-2016 v 18:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 548

Srog je bez zastipu. Jen tam hodíš pořádně zakořeněné klony a hned do nich pouštís 12 hod. Pokud chceš jet ohýbání a zastipování tak ti stačí 4 holky na takové světlo.
Já myslel, že si už nft jel. Tak pokud nemáš zkušenosti, tak by se do toho moc nepouštěl. Já jel nft, poprvé a dopadlo to všelijak.

Old Post 27-08-2016 v 20:03 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 549

Poprve jsem jel pouze kokos klasiku .

Jo a klony mit nebudu, nesehnal jsem je ani poprve a zrejme je nesezenu ani ted. Chtel jsem je jen od Hlavy protoze to je zaruka kvality ale bohuzel se mi ani za cely tyden neozval. Krome toho potrebuji jen Strains ktere pusobi jak na raka tak i gastroenteritidu takze asi moc lidi nenajdu co maji ty spravne klony pro me ale zaroven to nesmi mit CBD a THC 1:1 ale priblizne 10:1 ve prospech THC. Takze me nezbyva nic jineho nez semena.

Ano,ted jsem to zrovna dostudoval.

Tak jsem si trochu procetl o tom NFT a na grower to popisuji jako ze je to docela komplikovane i kdyz v growshopech pisi ze je to i pro zacatecniky, no nevim ,vazne se toho bojim abych neco nepodelal, krome toho jezdim na vikend na Sumavu tak nevim jesli je to pro me vhodne ,kdyz se to musi hlidat a nekolikrat za den merit PH a EC.

Kdyz jsem mluvil o hydro spise jsem mel na mysli tohle ,da se to nechat udajne i par dni bez dozoru.

http://www.growshop-velkoobchod.cz/...6l-kvetnik.html

A pokud ani tohle se nesmi nechat bez dozoru tak bych poridil jen samozavlazujici truhliky nebo kvetinace ,(pasivni hydro s knotem) .
To se necha pry nechat o samote bezpecne udejne dokonce i 14 dni, jak je vetsinou u vyrobku uvedeno.

Tan kamos z USA co s nim skypuju me dnes rikal ze kdyz je ta lampa mala-nizka wataz tak to vubec nevadi a pokud budu mit vic jak 6 kytek tak mam pry ty krajni,bud natvrdo nalomit ze to pry bezproblemu preziji (nebo radeji ohnout kdyz to pujde) a prostrcit srog siti vic k prostredku pod lampu a kdyz udajne vytvorim rovnomerne pole palic tak by mel byt bysledek priblizne stejny jako kdybych jel pod 320w.
Rikal ze to takhle jednou jel jedno kolo kdyz mel tenkrat jeste jenom jeden box a slabou hps.

Dalsi vec- Vubec si nedovedu predstavit pri srog jak budu vymenovat v nadrzi tu vodu kazdych 14 dni se zivinami kdyz se s kytkama nebude moci vubec manipulovat, kdyz budou takhle prostrkane siti.

Fikusi, moc ti dekuju za rady, setris me tim mnoho starosti a nervu.
Fakt si toho moc vazim !

Naposledy upravil Madical-Strains 27-08-2016 v 21:34 PM

Old Post 27-08-2016 v 20:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 550




Tak jsem jsem ted nasel nejlepsi moznou variantu.

Domnivam se ze toto je ta nejlepsi ,nejednosussi ale hlavne nejlevnejsi volba pro me abych mohl odjizdet na vikendy.
U popelnic jsem vcera rano nasel nejakou cernou plastovou vanu 65c65x5 cm vypada priblizne nejak takto...., (doufam ze to pujde vyuzit na hydro system) Jeste musim sehnat mriz nebo pevne pletivo na ktere postavim 4-5 kvetinacu vse zakryju cernou tlustou folii aby nevznikaly bakterie v roztoku. Misto substratu pouziji keramzit s kokosem 50/50 nebo cisty keramzit a to vse bez bez knotu. Korinky protostou a budou castecne ve vzduchu ,ponoreny ve vyzivnem roztoku podobne jako u NFT. (nebo ve vzduchu jesli se nepletu a castecne i v roztoku)
Do vany zavedu jeste pod kazdy kvetinac akvarijni vzduchovy kamen a do zasobiku ktery bude stat na zidli vedle boxu pridam taky vzduchovy kamen.
Uz to nebude tak moc pasivni hydrosystem ale takove neco mezi tim.
V USA se tomu rika Hydroponic Growing Systems Deep Water Culture-Marijuana

http://howtogrowmarijuana.com/hydro...eepWaterCulture

Akorat ze ja nebudu mit sloupec vody tak vysoky, domnivam se ze by to nemelo tak moc vadit kdyz se bude ze zasobniku doplnovat do vany pod kvetinaci automaticky roztok tak aby to nemohlo nikdy vyschnout.

http://www.cannabis.info/cz/abc/100...azovanim-cast-5

Asi nebudu moci jet ten srog jak jsem puvodne zamyslel kvuli lepsi manipulaci s kytkama.

Takze jasna volba je Main-lining.


Jelikoz neznam puvod te plastove vany co jsem nasel a obavam se ze by mohla vypoustet nejake jedovate latky kytickam tak pravdepodobne zvolim tyto dve euro-prpepravky na sobe maji i vhodnejsi tvar a bude moci byt vyssi vodni sloupec. Je zdravotne nezavadna a odolna proti kyselinam atd.
Necham do horni prepravky vyvrtat 4 otvory blize k rohu a jeden otvor doprostred,5 kytek se do ni vejde bezpecne. Odpadne i ta nutnost folie.

http://www.tbaplast.cz/euro-preprav...2-cm-plny-uchyt

Naposledy upravil Madical-Strains 29-08-2016 v 14:30 PM

Old Post 28-08-2016 v 12:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 551

Muzete prosim nekdo doporucit zvlhcovac do 100x100x200cm boxu?
Nejlepe kvalitni co mate vyzkousenou ,vykonnou kolem 5-6L ,cena kolem 1000 kc.

Ty SHS co tady doporucuji tak uz davno nejsou v prodeji ani se uz nevyrabi.

Dekuji za tipy.

Old Post 12-09-2016 v 13:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 552

http://elektrocoleti.cz/zvlhcovace-...5022041794.html

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 12-09-2016 v 16:18 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 553

Tak jsem tu opet a neda mi to abych neposlal odkaz na muj dnesni prispevek na novy trend mnohem ucinnejsi a jednosussi lecby civilizanich chorob ,(rakovina atd) nez s pomoci FS, ktery jsem dnes rano nasel na internetu a ktery mi potvrzuje mou predeslou zkusenost jeste z Rakouska pred cca vice nez 20 roky.

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=9

Old Post 17-09-2016 v 20:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 554

Panove, prominte ale mne se zda ze se jedna o nedorozumeni resp. problem ktery slo vyresit lepsi komunikaci a nema smysl se nyni obvinovat navzajem. Nechci hledat vinika, myslim ze je to pouceni pro vsechny - i nas ostatni.

V klasickem pojeti existuje neco jako objednavka a potvrzeni objednavky, ktere ma svoje dane nalezitosti. Z toho je vhodne vyjit analogicky pri jakekoliv dohode.

Je zbytecne prat spinave pradlo na verejnosti, proto jsem cast diskuse odstranil.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 20-09-2016 v 10:13 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 555

Moc dik za vasi podporu a predevsim za nabidku klonu !!!
Moc si toho vazim, uz jsem mel ale objednana semena od Sensi-seeds.

Fem.10-ks Skunk 1 , tak doufam ze vyklici alespon 8/10 .
Prestoze to jsou jedny z nejlevnejsich semen od Sensi
(tak maji vysoky a rychly zdravotni potecional) doufam ze konecny vysledek nezklame.

Lecive ucinky.

Skunk No. 1 je populární mezi pacienty pro jeho rychlé působící high, je doprovázen prijemnym pocitem v celém těle .
Je ideální pro prodlouženou, celodenní medicalni relaxaci, bez těžkých pocitu.
Je zvláště atraktivní pro pacienty, kteří trpí chronickými bolestmi, chronického zánětu, úzkosti, migrény, deprese a stres.

https://www.medicaljane.com/review/...d-body-equally/

Naposledy upravil Madical-Strains 22-09-2016 v 18:11 PM

Old Post 21-09-2016 v 08:06 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 556

.

Naposledy upravil Madical-Strains 28-09-2016 v 10:06 AM

Old Post 22-09-2016 v 11:48 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6224910 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív