Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » LED 50W - můj první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cipector
Nový Člen

Karma uživatele cipector - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 7  

LED 50W - můj první indoor Příspěvek č. 1



Ahoj, všem growerům.

Jsem začátečník, a mám velice v oblibě LED diody
na obrázku je panel který jsem si na to pořídil.

panel : 50W(42xRED/8xBLUE)
větrání : 2 x 12VDC/0,9W, 1700ot, 47,7m3/h, 17,7dB, 92x92x25mm
skřín : 56x41x140 (délka/šířka/výška)cm

Osazení : Sweet skunk x 3 (Auto)

Zvolil jsem automatiku, jelikož začínám a doufám že to bude pro mě jednodušší.

Teplota : 27°C
Vlhkost : 50 - 60%

Budu rád za každou užitečnou radu protože zkušeností moc nemám.

! Nechci se v tomto tématu zabývat srovnávání HPS a LED !

žij a nech žít

Old Post 24-04-2012 v 23:13 PM
cipector je offline   Profil uživatele cipector   Find more posts by cipector   Foto galerie člena cipector   Click here to Send cipector a Private Message   Add cipector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipector
Nový Člen

Karma uživatele cipector - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 2

Fotky jsou nekvalitní za to se omlouvám ale lepší foťák bohužel po ruce nemám:-(

žij a nech žít

Naposledy upravil cipector 24-04-2012 v 23:36 PM

Old Post 24-04-2012 v 23:17 PM
cipector je offline   Profil uživatele cipector   Find more posts by cipector   Foto galerie člena cipector   Click here to Send cipector a Private Message   Add cipector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipector
Nový Člen

Karma uživatele cipector - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3



po 38 dnech a několika upravách vybavení update

Hnojivo : Biobizz (4,3,6/N,P,K)

Zatím to světlo mám poněkud nešikovně přidělané přes desku což plánuji předělat a zavěsit pro optimální regulaci výšky nad kytkama.

žij a nech žít

Naposledy upravil cipector 24-04-2012 v 23:32 PM

Old Post 24-04-2012 v 23:21 PM
cipector je offline   Profil uživatele cipector   Find more posts by cipector   Foto galerie člena cipector   Click here to Send cipector a Private Message   Add cipector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

vidim, že teplotka je prima, i ti to roste, sice pomalu, ale roste koukám, a pěkně

-ale měj připravenej pěknej větráček, co fouká přímo do kytek,
alespoň na květu je to hodně třeba !
1. srazí ti to vlhkost, nejlépe na potřebných cca 35%
2. imitace větru
3. prostě se blížící podzim...

-Světlo bych zkusil picnout na ten konec pacháče, a pacháč zaháčkovat na dva háčky a řetěz, jsem zvědavej jak to pořešíš ty

-Jinak ted na rustu, to vypadá že si chrochtaj, i ta vlhkost ted je celkem prima... budu sledovat, pic

Old Post 25-04-2012 v 17:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipector
Nový Člen

Karma uživatele cipector - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

Teplota je v pohodě panel hřeje a rozhání to kolem sebe, ale vhkost mi dělá starosti. Přemýšlel jsem o vysokofrekvenčním mlhovači pro zvýšení vhkosti.

Větráky přímo na kytky jsem tam měl jen tak zavěšený ale to bylo na prd..
Jakmile to světlo zavěsím hned tam ze dva dám.

Docela se mi podařilo díky těmto 17,6dB větrákům snížit hlučnost.Ty co ženou dovnitř a ven jsem ještě podložil takovou pěnou od integráčů z práce :-) takže nepřenáší tolik vibrací. Když zapnu PC tak to hučí srovnatelně což je pohoda :-)

žij a nech žít

Old Post 25-04-2012 v 19:54 PM
cipector je offline   Profil uživatele cipector   Find more posts by cipector   Foto galerie člena cipector   Click here to Send cipector a Private Message   Add cipector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipector
Nový Člen

Karma uživatele cipector - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6






uchycení světla prozatím vyřešeno, filtru taky viz foto.
Přidal jsem ofuk na kytky 2x ten samý větráček jako doteď. Samozřejmě mi to snížilo vhkost z 60% na 40% takže rosím jak to jde + mlhovač je v řešení.

A po brouzdání tady na fóru jsem našel zajímavé informace takže testuji (ne)zaštipování metodou FIM. Zkoušel jsem u vrcholovek tak uvidím co z toho vzejde.

A při normálním zaštipování jsem si řekl že zahodit to by byla škoda takže mi poslouží aspoň jako testovací vzorky pro řízky. Jsou to malinkaté záštipky, které jsem podle návodu zde na fóru šupl do RW ale zdálo se mi že to dosti rychle vysichá takže RW jsem dal ihned i do květináče aby si držel vlhkost. Svítím jim 10W LED panelem 24/0 nechám jim to cca 5 dnía pak hodím na 18/6.

Plus ještě klasickou metodou řízkování jsem zkusil 4 spodní větvičky po 2 z každé kytky.

Podmínky pod poklicí mají slušné 29°C / 86%

podpůrné látky Stimulax I

žij a nech žít

Old Post 29-04-2012 v 16:07 PM
cipector je offline   Profil uživatele cipector   Find more posts by cipector   Foto galerie člena cipector   Click here to Send cipector a Private Message   Add cipector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 7

Ahoj, bude nějaký update? Pořídil jsem taky LED 50 W, ale jsi o něco napřed, tak mě tvoje vlákno zajímá.

Old Post 20-07-2012 v 13:59 PM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-10-2019 - Môj prvý indoor - 26 odpovědí
29-06-2013 - 108W prvy INdoor - 77 odpovědí
04-05-2013 - Apeho pvní INDOOR - 156 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8629550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív