Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » seminka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
9998
Nový Člen

Karma uživatele 9998 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 1 

seminka Příspěvek č. 1

zdravim,prave sem si obednal od sensi seeds seminka marleys colie,mate nekdo skusenost.asi to jeste letos nebude indoor,myslite ze ty semena muzu zasadit venku kdyz je tam psany ze sou na indoor?jestli to bude v necem vadit nebo ne
¨
cau

Old Post 21-03-2003 v 02:27 AM
9998 je offline   Profil uživatele 9998   Find more posts by 9998   Foto galerie člena 9998   Click here to Send 9998 a Private Message   Add 9998 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 2

4 9998 : no ,indoor semena bych ven nedával , podle mě to nedoqete ani dyby ses po... radil s botanikem. Jedině předpěstovat doma, ale i tak to má rádo stálý teploty kolem 25-ti°C . Pozor, aby to nebyly vyhozený prachy.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 21-03-2003 v 12:29 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fogelo
Nový Člen

Karma uživatele Fogelo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 4 

Sensi Star Příspěvek č. 3

Cau, shanim seminka nebo rizky Sensi Star. Pokud nekdo mate dejte vedet. dik

Old Post 22-03-2003 v 13:36 PM
Fogelo je offline   Profil uživatele Fogelo   Find more posts by Fogelo   Foto galerie člena Fogelo   Click here to Send Fogelo a Private Message   Add Fogelo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 4

jo hele chlape ja je koupil od sensi v amstru a ani nevyklicili pak sem se bavil s typem a rikal te sensi sou tim tnami tak nevim Good luck

Old Post 22-03-2003 v 16:32 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 5

5 9998: Takove semena bych nedaval ven. Lepsi indoor

vriter@cz

Old Post 28-03-2003 v 12:11 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-09-2011 - Svinky - 9 odpovědí
28-02-2011 - Jaké semínka - 0 odpovědí
10-03-2010 - Pomoc! Seminka ! - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2678300 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív