Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » First Chilli Peppers Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

First Chilli Peppers Grow Příspěvek č. 1





Zdravim návštěvníky sekce nekonopných pěstů. Protože do outdoorový sadby ještě nějek ten čas zbejvá, zasasil jsem před nedávnem nějakou tu papriku pro radost. Je to muj první grow nekonopnýho typu, takže budu rád za jakejkoliv použitelnej příspěvek...

Tak něco málo k úvodu... Semena jsem koupil na netu, jedná se o následující odrůdy:

Habanero Red Savina
http://www.salviaparadise.cz/chilli...-9ks-p-311.html

Jalapeno
http://www.salviaparadise.cz/chilli...10ks-p-281.html

Cayenský pepř
http://www.salviaparadise.cz/chilli...-5ks-p-292.html

+ semena nějakých no name chili paprik

Semena jsem nechával klíčit klasicky na vatovejch tamponech, zavřený kelímkách, někdy v průběhu února.
Nejlíp probíhalo klíčení u nonamů, ty vyjely a chytly se skoro všechny. Zato ostatní kupovaný semena, nešla až tak dobře, jak jsem si myslel, že by mohly.
Nejhůř šly Habaneros, ty klíčily snad měsíc, z celýho paklu mam jednu malou rostlinu, zbylý tři jsou ještě na okně, ale jejich vzezření moc nenapovídá tomu, že by z nich mohly bejt schopný kytky.... Ještě se uvidí... takže klíčivost 4 z 9

Trochu líp pak šel Cayenský pepř, 3 z 5. Bohužel, jak semena klíčila ve vatovejch tamponech, při sázení se mi povedlo téměř všem zárodkum potrhat kořínek, proto jsou kytky podstatně zabržděný, ale zatim žijou.


Nejlíp z tří koupených odrůd si vedou Jalapeňos, 10 z 12. Kytky si vedou zatim celkem slušně.

Jinak na sadbu jsem použil substrát pro pokojovky. Zatím jde všechno tak nějak v klidu. Jedinej problém se objevil u 4 noname paprik, kterejm začaly žloutnout listy. Dneska jsem se přesadil do trochu větších květináčů, tak uvidíme časem, zda důvodem byl právě nedostatek prostoru pro kořeny.

A samozřejmě nějaká ta fotodokumentace

1) Nounejmy

2) Jalapeno

3) Cayenský pepř

4) Habanero Red

Naposledy upravil Wormboy 14-04-2012 v 23:09 PM

Old Post 14-04-2012 v 22:49 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 2





Po dlouhý odmlce, kdy jsem se věnoval zase spíš tomu konopnýmu umění přinášim jen pár fotek ze zahrádky. Papričky už byly někdy začátkem června přesazený ven, keříky zatim ještě kvetou, někde už jsou vidět pěkný plody. Bohužel už nevim, co je kde zaszený, takže rozluštění přijde asi až na konci

Poznam jenom Jalapeňos na poslední fotce

Old Post 11-07-2012 v 23:06 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markal
Stálý Člen

Karma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 3

ja mam ve skleniku take nejake papricky i cili asi tak 30kusu jestli muzu pridam foto

Old Post 12-07-2012 v 09:03 AM
markal je offline   Profil uživatele markal   Find more posts by markal   Foto galerie člena markal   Click here to Send markal a Private Message   Add markal to your buddy list     Navštiv homepage uživatele markal! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 4

No jestli máš založený svoje vlákno, tak proč ne... Tam si nahraj co jen budeš chtít... :-D

Old Post 18-07-2012 v 00:41 AM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-10-2014 - PRoJeCT ChiLLi GRoW - 66 odpovědí
16-04-2013 - 1st chilli grow - 2 odpovědí
06-05-2012 - Prvý Chilli Grow - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6164800 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív