Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Semena na dobírku z ciziny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Adas
Stálý Člen

Karma uživatele Adas - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 27 

Obecné Semena na dobírku z ciziny Příspěvek č. 1

Jak je to s objednáním semen na SeedsDirect? Příjde mi to? Popřípadě koupím semena od vás abych nemusel objednávat z venku nabídněte.Diks

Old Post 18-03-2003 v 20:06 PM
Adas je offline   Profil uživatele Adas   Find more posts by Adas   Foto galerie člena Adas   Click here to Send Adas a Private Message   Add Adas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Earl
Nový Člen

Karma uživatele Earl - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 6 

moje rada Příspěvek č. 2

Ja jsem loni na podzim objednaval z http://www.terracava.com/ a nemel jsem s tim zadnej problem. Vyhoda tohodle sajtu je v tom, ze je to tam vsechno hezky cesky popsany, takze vis, co kupujes (outdoor, indoor, greenhouse), doba rustu, predpokladana sklizen atd. Jediny z ceho jsem mel strach bylo to, kdyz jsem posilal penize v obalce, ale do 14-ti dnu byly seminka doma.

Old Post 19-03-2003 v 13:59 PM
Earl je offline   Profil uživatele Earl   Find more posts by Earl   Foto galerie člena Earl   Click here to Send Earl a Private Message   Add Earl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adas
Stálý Člen

Karma uživatele Adas - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 3

Díkec moc hned to zkusim

Old Post 20-03-2003 v 19:23 PM
Adas je offline   Profil uživatele Adas   Find more posts by Adas   Foto galerie člena Adas   Click here to Send Adas a Private Message   Add Adas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adas
Stálý Člen

Karma uživatele Adas - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 4

No tak nic???

Old Post 23-03-2003 v 16:59 PM
Adas je offline   Profil uživatele Adas   Find more posts by Adas   Foto galerie člena Adas   Click here to Send Adas a Private Message   Add Adas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Earl
Nový Člen

Karma uživatele Earl - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 5

Jak nic? V cem je problem? Musis si nejdriv kliknout na online objednani, vyberes druh a mnozstvi seminek, zpusob platby treba "bank or post trasfer" a noni ti poslou na email hlasku, ze tvoji objednavku zaregistrovali a napisi ti, ze je lepsi poslat penize hotove (tak se vyhnes dalsim poplatkum), posles love a pak uz jenom cekas, az ti seminka prijdou. Ja jsem objednal od Spice of Life Seeds "Sweet tooth #3" a "Adventure Mix 2001". Co se tyce klicivosti, tak u obou dvou modelu jsem zjistil (dnes rano), ze uz po 36 hodinach jsou videt prvni klicky. Jestli se ti to zda drahy, tak ti levnejsi banku neporadim, protoze o zadny nevim. Hodne stesti pri objednani. Cau.

Old Post 24-03-2003 v 07:26 AM
Earl je offline   Profil uživatele Earl   Find more posts by Earl   Foto galerie člena Earl   Click here to Send Earl a Private Message   Add Earl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adas
Stálý Člen

Karma uživatele Adas - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 6

A za jak dlouho ti to přišlo?

Old Post 30-03-2003 v 18:05 PM
Adas je offline   Profil uživatele Adas   Find more posts by Adas   Foto galerie člena Adas   Click here to Send Adas a Private Message   Add Adas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ysha
Nový Člen

Karma uživatele ysha - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 7

prisly mi od nich seminka v pohode, prachy bych klidne poslal zas

don't walk on the grass ... smoke it

Old Post 30-03-2003 v 18:15 PM
ysha je offline   Profil uživatele ysha   Find more posts by ysha   Foto galerie člena ysha   Click here to Send ysha a Private Message   Add ysha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 8

No jo, ale za jak dlouho?
A taky jakou berou menu? (sorry, jestli to je na strankach, ale jsem na dial-upu a ja jsem nedockavej :-))

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Old Post 01-04-2003 v 19:26 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čiko
Nový Člen

Karma uživatele čiko - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 22 

Obecné Příspěvek č. 9

Nazdárek, myslím že při kupování seeds z venku je dobrý vychytat firmu, která ti to pošle s nějakou fiktivní zpáteční adresou a samozřejmě není od věci možnost výběru maskovacího balení např. CD, ale sám preferuju si pro ně sám zajet, jistota je jistota. Čus

Old Post 03-04-2003 v 22:15 PM
čiko je offline   Profil uživatele čiko   Find more posts by čiko   Foto galerie člena čiko   Click here to Send čiko a Private Message   Add čiko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Earl
Nový Člen

Karma uživatele Earl - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 10

Ta jo, ja to teda zopakuji, ikdyz jsem to uz jednou psal . Seminka prijdou do 14-dnu, coz je pohoda, na rozdil od toho, ze uz asi tri tejdy cekam na objednany tricko s logem Grower a furt nic
Platba byla provedena ve svycarskych francich, ale je tam i moznost v eurech. Seminka prisly samozdrejme z jine adresy, nez "Hele vole, semena banka ze Svycar " a pekne zabaleny v bublinkach a schovany do vyrizlyho obalu od propagacky na turisticky zajezdy. Neco jako pistole v bibli Dofam, ze je to vycerpavajici.

Old Post 04-04-2003 v 12:00 PM
Earl je offline   Profil uživatele Earl   Find more posts by Earl   Foto galerie člena Earl   Click here to Send Earl a Private Message   Add Earl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 11

malej dotaz pro ty co už si něco objednávali - kolik tak stojí poštovný dejme tomu z Holandska nebo ze Švýcar?Aby to nestálo víc než samotný semínka

Old Post 19-04-2003 v 15:20 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adas
Stálý Člen

Karma uživatele Adas - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 12

Přečti si to vejš na pošťovný se to neposílá! musíš prachy poslat předem nebo bankovní konto. čus

Old Post 19-04-2003 v 15:31 PM
Adas je offline   Profil uživatele Adas   Find more posts by Adas   Foto galerie člena Adas   Click here to Send Adas a Private Message   Add Adas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 13

Jasně, třeba u NirvanaSeeds stojí 10 semen 25 Euro, takže pošlu 25 Euro a až mi to příde tak už nic neplatim??? Tomu nevěřim

Old Post 19-04-2003 v 15:37 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ysha
Nový Člen

Karma uživatele ysha - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 14

vezmi to jako fakt ... nebo si procti podminky na jednotlivejch shopech

don't walk on the grass ... smoke it

Old Post 19-04-2003 v 16:10 PM
ysha je offline   Profil uživatele ysha   Find more posts by ysha   Foto galerie člena ysha   Click here to Send ysha a Private Message   Add ysha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Earl
Nový Člen

Karma uživatele Earl - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 15

Jo presne tak. Je treba si precist podminky na tech semenejch bankach. Treba ja jsem posilal penize i za postovny a balny predem, coz cinilo 20 svycarskych franku. Neni to malo, ale je to levnejsi nez si pro ne jet.

Old Post 22-04-2003 v 08:14 AM
Earl je offline   Profil uživatele Earl   Find more posts by Earl   Foto galerie člena Earl   Click here to Send Earl a Private Message   Add Earl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blood_THC
Stálý Člen

Karma uživatele Blood_THC - 84% PěstitelskáKarma uživatele Blood_THC - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 16

Ma niekto z vas otestovanu https://www.hanfsamen.at/hs/ ???

Old Post 29-05-2006 v 20:46 PM
Blood_THC je offline   Profil uživatele Blood_THC   Find more posts by Blood_THC   Foto galerie člena Blood_THC   Click here to Send Blood_THC a Private Message   Add Blood_THC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-04-2004 - semena na dobirku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1760060 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív