Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Zlomená větev
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
homer.399.d
Nový Člen

Karma uživatele homer.399.d - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 4  

Upozornění Zlomená větev Příspěvek č. 1

čau lidičky
potřebuju rychle poradil zlomi jsem hlavní stonek u mé Auto Bluberry. Co stim mám dělat? Spěchá!

Old Post 06-04-2012 v 15:17 PM
homer.399.d je offline   Profil uživatele homer.399.d   Find more posts by homer.399.d   Foto galerie člena homer.399.d   Click here to Send homer.399.d a Private Message   Add homer.399.d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 2

Hlavně nepanikařit, stačí to šikovně zafixovat do původní polohy a pokuď tam zůstal alespoň kousek stonku mělo by to srůst dohromady.

Old Post 06-04-2012 v 15:19 PM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homer.399.d
Nový Člen

Karma uživatele homer.399.d - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

jj dík a čim to mám zafixovat třeba mokrý hadříkem??

Old Post 06-04-2012 v 15:31 PM
homer.399.d je offline   Profil uživatele homer.399.d   Find more posts by homer.399.d   Foto galerie člena homer.399.d   Click here to Send homer.399.d a Private Message   Add homer.399.d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kou69ta
Stálý Člen

Karma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 4

Zdar,udělej klasickou dlahu,klacík a stáhnout drátkem,nebo něčím jiným,ale po čase musíš ten drátek povolit,taky se mi to povedlo,dal jsem dlahu a větev
byla v poho,žádnej stres

Old Post 06-04-2012 v 15:38 PM
kou69ta je offline   Profil uživatele kou69ta   Find more posts by kou69ta   Foto galerie člena kou69ta   Click here to Send kou69ta a Private Message   Add kou69ta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homer.399.d
Nový Člen

Karma uživatele homer.399.d - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

Dík moc

Old Post 06-04-2012 v 15:48 PM
homer.399.d je offline   Profil uživatele homer.399.d   Find more posts by homer.399.d   Foto galerie člena homer.399.d   Click here to Send homer.399.d a Private Message   Add homer.399.d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 6

kus pruhledny izolepy je taky ok :-)

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 09-04-2012 v 15:51 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelenáczech
Stálý Člen

Karma uživatele Zelenáczech - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zelenáczech - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 7

Já na to používám elektrikářskou pásku a pokud se jedná o silnější stonek, určitě bych dal i tu dlahu, stačí kousek plastový tyčinky, nebo jak psali výše, nějakej klacík.. taky můžeš zkusit experimentovat s plastovým brčkem, který podélně rozřízneš, nasuneš navlíkneš okolo stonku a pak slepíš tou el. páskou.. Pokud je jenom praská a není úplně ulomená tak by to měla rozchodit, jinak s těma brčkama mám dobrou úspěšnost.. zatím mi srostlo všechno do čeho jsem se pustil, ale pokud máš rostlinu na dva díly, tak bycj to nedělal, spíš bych nechal vršek, aby pustil kořínky, ale záleží jak jsi zrovna daleko.. držim palce a ať se ti chudinka zahojí

snad jsem ti pomohl.. většinou stačí fixovat tak týden (záleží jak moc je stonek tlustej, u kmenu bych to nechal i déle.. klidně 2 týdny

Old Post 10-04-2012 v 14:57 PM
Zelenáczech je offline   Profil uživatele Zelenáczech   Find more posts by Zelenáczech   Foto galerie člena Zelenáczech   Click here to Send Zelenáczech a Private Message   Add Zelenáczech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 8

trava toho vydrzi fakt hodne, nepestuju dlouho, ale za tu kratkou dobu jsem zjistil ze skoro jakkoliv ulomena vetev sroste (sem clkm nesikovnej a tyhle ''nehody'' se mi obcas postestily)

Old Post 03-05-2012 v 09:54 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2443860 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív