Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Mám 250W sodík.Co s tím???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Scheezi
Nový Člen

Karma uživatele Scheezi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 17 

Mám 250W sodík.Co s tím??? Příspěvek č. 1

Mám 250W sodík.Poraďte,co stím.Jakou metodu mám zvolit.Je tady spousta informací a nějak v tom mám chaos :-)
Co to je za výbojky na sloupech veř.osvětlení?Proč mají některé oranžovou barvu a některé takovou namodralou?Moc dík za odpo.........Čus

Old Post 18-03-2003 v 06:01 AM
Scheezi je offline   Profil uživatele Scheezi   Find more posts by Scheezi   Foto galerie člena Scheezi   Click here to Send Scheezi a Private Message   Add Scheezi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scheezi
Nový Člen

Karma uživatele Scheezi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 2

Tak ti díky.Po háku se půjdu věnovat té skříni a větrákům.Na té adrese jsem byl.Tak ti díky.Jo a línej nejsem :-) (možná trochu)
Čus.........

Old Post 18-03-2003 v 09:30 AM
Scheezi je offline   Profil uživatele Scheezi   Find more posts by Scheezi   Foto galerie člena Scheezi   Click here to Send Scheezi a Private Message   Add Scheezi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakaliq
Nový Člen

Karma uživatele sakaliq - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 3

Zdravim vsetkych spravnych ... no aj nespravnych..je to na nich )

Old Post 18-03-2003 v 15:20 PM
sakaliq je offline   Profil uživatele sakaliq   Find more posts by sakaliq   Foto galerie člena sakaliq   Click here to Send sakaliq a Private Message   Add sakaliq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakaliq
Nový Člen

Karma uživatele sakaliq - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 4

No nejak to nevislo ... takze sa xcem spytat, ci staci dat do skrine vybojku rovno z poulicnej lampy, alebo treba rozbit ten prve sklo na vybojke ... ( davno na SPSE sme sa ucili ze vybojka ma dve sklenene banky ... tak mi to neni jasne )

dik ...

Old Post 18-03-2003 v 15:24 PM
sakaliq je offline   Profil uživatele sakaliq   Find more posts by sakaliq   Foto galerie člena sakaliq   Click here to Send sakaliq a Private Message   Add sakaliq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 5

jestli mas sodik 250 W ,tak ho dej do skrine , zapni , vypni , sklid a let

Old Post 18-03-2003 v 15:27 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scheezi
Nový Člen

Karma uživatele Scheezi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 6

Může sodík.výbojka svítit jinak než oranžovým(žlutým) světlem?

Old Post 19-03-2003 v 11:13 AM
Scheezi je offline   Profil uživatele Scheezi   Find more posts by Scheezi   Foto galerie člena Scheezi   Click here to Send Scheezi a Private Message   Add Scheezi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 7

Huh, to jsem z toho yelen! (BTW slunko je taky sodik? :-))

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Old Post 30-03-2003 v 21:02 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 8

No jasne. Ale spis pozdne letni slunce, jarni a rane letni je spise metallhalogenid.

Old Post 31-03-2003 v 07:36 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 9

Aha, tak to yo:-)

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Old Post 01-04-2003 v 18:49 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ARCHIBALD
Nový Člen

Karma uživatele ARCHIBALD - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 10

Sice to sem nepatří, prosím ale o odpověď - lze použít směsové výbojky k vegetační fázi ? Slyšel jsem něco o nedobrém spektru. Pěstírna 0.6 m2, 250 W, svítivost asi 5 600 lm / nic moc /, na kvetení počítám s přidáním Osram SON-T se svítivostí asi 27 000 lm. Předem díky

Old Post 07-04-2003 v 07:07 AM
ARCHIBALD je offline   Profil uživatele ARCHIBALD   Find more posts by ARCHIBALD   Foto galerie člena ARCHIBALD   Click here to Send ARCHIBALD a Private Message   Add ARCHIBALD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1696430 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív