Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Sweet Seeds » My Sweet Seeds diary 1xIce Cool,1xJack47,1xCream47 [Competition]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
reblok
Stálý Člen

Karma uživatele reblok - 55% PěstitelskáKarma uživatele reblok - 55% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 33






15.4. 17. den růstu, 22 dnů od namočení semínek

Pokračuji v ohýbání.

Tak a mám další dilema. Kdy přepnout..
Kytky jsou alespoň myslím hezký, solidně se větví, začal jsem je ohýbat, provedl záštip… A rostou. Přírůstky jsou vidět každý den. A já mám k dispozici 68 cm výšky boxu. Po odpočtu výšky květináčů, prostoru pro světlo - raději nedomýšlet. Bohužel nemám zkušenosti, abych si představil jak se můžou ještě vytáhnout za víc než dva měsíce. Rozhodnuto. Noc dnes prodloužím o 2 hodiny a zítra přepínám na 12/12. Howgh.

Foto –
1. - záštip Ice Cool
2. - záštip Jack 47
3. - záštip Cream 47
4. - ukázka ohýbání
5. - celek

Naposledy upravil reblok 19-04-2012 v 10:26 AM

Old Post 18-04-2012 v 22:06 PM
reblok je offline   Profil uživatele reblok   Find more posts by reblok   Foto galerie člena reblok   Click here to Send reblok a Private Message   Add reblok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reblok
Stálý Člen

Karma uživatele reblok - 55% PěstitelskáKarma uživatele reblok - 55% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 34






16.4. 22 dnů od namočení semínek, 1 den 12/12

Přepnuto !!!!

Přepnuto. Jestli jsem udělal chybu tak mě nekamenujte. Ale on se na to podle počtu přístupů stejně skoro nikdo nedívá.
Pokračuji v ohýbání. 3tí drátek. Kytky si za ty 3 dny nějak zvykly a už se tak ohybu nebrání.

Teplota a vlhkost: den 24 – 30C, 50 – 70%
noc 19C, 70 – 90%
Vlhkost v noci budu potřebovat snížit. Nastavil jsem ventilaci i na noční provoz a to i za cenu ztráty tepla na 1x30min za každé 4 hodiny. A ve dne jsem o něco málo snížil výkon zvlhčovačky. Ta mi v boxu začíná výrazně zavazet.

Zálivka – každá kytka 0,2l a obsahovala tyto aditiva.
1ml/1l Power Thrive (G.E.T.)
0,5ml/1l Roots (Dutch Pro)
0,5ml/1l Explode (Dutch Pro)

Foto –

1. - ohýbání Ice Cool
2. - ohýbání Jack 47
3. - ohýbání Cream 47
4. - pohled do skřínky
5. - pospolu

Old Post 19-04-2012 v 10:29 AM
reblok je offline   Profil uživatele reblok   Find more posts by reblok   Foto galerie člena reblok   Click here to Send reblok a Private Message   Add reblok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reblok
Stálý Člen

Karma uživatele reblok - 55% PěstitelskáKarma uživatele reblok - 55% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 35


17.4. 23 dnů od namočení semínek, 2 den 12/12

Pokračuji při utahování ohýbacích drátků. Teplota je stabilní – tedy s výkyvy, ale v mezích normy.
Vlhkost v noci jsem snížil na cca. 70%, den kolem 50%.

Foto –

1. - celek

Old Post 19-04-2012 v 10:45 AM
reblok je offline   Profil uživatele reblok   Find more posts by reblok   Foto galerie člena reblok   Click here to Send reblok a Private Message   Add reblok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reblok
Stálý Člen

Karma uživatele reblok - 55% PěstitelskáKarma uživatele reblok - 55% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 36





18.4. 24 dnů od namočení semínek, 3 den 12/12

Zálivka – 0,2l odstátá voda, s přidáním těchto hnojiv
1ml/1l Power Thrive (G.E.T.)
0,5ml/1l Roots (Dutch Pro)
0,5ml/1l Explode (Dutch Pro)

K jednotlivým odrůdám :

Jack 47 - zatím nejvyšší, nejrychleji rostoucí.

Ice Cool - nejkompaktnější, dobře větví, rychlostí podobná Jackovi

Cream 47 - široké listy, hezké větvení. Sice nejmenší, ale myslím že ještě svůj potenciál ukáže.

Foto –

1. - Jack 47 větvení, ohýbání
2. - Jack 47
3. - Ice Cool větvení
4. - Ice Cool

Old Post 19-04-2012 v 11:09 AM
reblok je offline   Profil uživatele reblok   Find more posts by reblok   Foto galerie člena reblok   Click here to Send reblok a Private Message   Add reblok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reblok
Stálý Člen

Karma uživatele reblok - 55% PěstitelskáKarma uživatele reblok - 55% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 37





18.4. 24 dnů od namočení semínek, 3 den 12/12

pokračování..

Foto -

1. - Cream 47 druhý pokus o FIM
2. - Cream 47
3. - celek
4. - celek

Old Post 19-04-2012 v 11:16 AM
reblok je offline   Profil uživatele reblok   Find more posts by reblok   Foto galerie člena reblok   Click here to Send reblok a Private Message   Add reblok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reblok
Stálý Člen

Karma uživatele reblok - 55% PěstitelskáKarma uživatele reblok - 55% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 38






19.4. 25 dnů od namočení semínek, 4 den 12/12

několik informací ze včerejších prací na „konopné plantáži“

pokračuje ohýbání, proveden úklid a důkladné vytření skříně, zastříhl jsem některé mechanicky poškozené konce listů (hlavně od šroubků).
Taky jsem si uvědomil, že light mixy jsou přehnojeny jen na týden, tak přichází na řadu hnojení.
Hnojivy Gold Label tady moc nikdo nehnojí tak je otestuji. Budu s nimi hnojit celou dobu podle doporučené tabulky. Třeba to bude pro někoho zajímavé. A mě se ty lahvičky líbí.

Tak jsem ze sady Gold Label uvařil tento mix:

0,7ml/l Soil A
0,7ml/l Soil B
0,5ml/l Roots
0,2ml/ Ultra MG

a přidal
1ml/1 Power Thriwe. Stejnou dávku PT dostaly holky do rozprašovače a pořádně jsem je tím „umyl“.





Foto –

1. - Jack 47
2. - Ice Cool
3. - Cream 47
4. - celek
5. - celek

Old Post 20-04-2012 v 09:15 AM
reblok je offline   Profil uživatele reblok   Find more posts by reblok   Foto galerie člena reblok   Click here to Send reblok a Private Message   Add reblok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet Seeds [tommy]
Sweet Seeds

Karma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 451 

Příspěvek č. 39

Nice job my friend

You're getting them very well prepared for flowering, keep it up

Sweet smokes

tommy

www.sweetseeds.es

Old Post 02-05-2012 v 01:10 AM
Sweet Seeds [tommy] je offline   Profil uživatele Sweet Seeds [tommy]   Find more posts by Sweet Seeds [tommy]   Foto galerie člena Sweet Seeds [tommy]   Click here to Send Sweet Seeds [tommy] a Private Message   Add Sweet Seeds [tommy] to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sweet Seeds [tommy]! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 40

Cau, libi se mi tvuj prvni pestitelsky pocin, mas hezky uvodorovnene vrcholky, to je dobry zacatek, kdyz udrzis rust v rovine, budes moct spustit lampu niz, prosvitit vetsi prostor a mit vyssi vynos.. to je u malych watazi dulezite.. K+ at to roste!

Hi reblok, I like you first-grow, nicely levelled tops, thats a good start.. if you keep it levelled all the time, you'll be able to hang your lamp lower, which will result in better vertical light distribution and thus a higher yield.. levelling is important when planting with less powerful enlightment.. let it grow! ciao

p s y c h o 8 4

Old Post 13-05-2012 v 13:23 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hidetori
Nový Člen

Karma uživatele Hidetori - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 41

Ahoj, jak ti dopadlo testovaní těch Gold label?
Uvažuji, že je vyzkouším, ale tady o nich není moc slyšet.
Díky

Old Post 22-09-2014 v 12:07 PM
Hidetori je offline   Profil uživatele Hidetori   Find more posts by Hidetori   Foto galerie člena Hidetori   Click here to Send Hidetori a Private Message   Add Hidetori to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2012 - Sweet seeds in the open air [Competition] - 184 odpovědí
26-07-2012 - Magic Herb CFL Sweet Seeds Diary-Jack47,Ice Cool,Wild Rose [Competition] - 376 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0101090 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív