Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Nejrychlejší Aoutoflower pro outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Obecné Nejrychlejší Aoutoflower pro outdoor Příspěvek č. 1

čus páni groweři letos sem přemejšlel zkusit aoutoflower outdoor a podobnej topic sem tu nevidel tak bych vás poprosil o ňáký rady/tipy, nemam s tim žádný zkušenosti...akorát loni sem viděl u kámoše 1 kytku autoodrudy quickone od royal qeen seed a vypadala i mastila krásně...suchejch tam měl něco kolem 50g povidal ale nevim s doubou pěstu...
přemejšlel sem jestli by se dalo stihnout sklidit třeba 2x nějaka rychlovka? v ňákym pařeníčku/skle nebo čistě outdoor...díky za odopovědi

JAH LIVE

Old Post 26-03-2012 v 07:50 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

na out když první várku zasadíš v dubnu stihneš to otočit dvakrát,co je nejrychlejší by mě taky zajímalo ono je tam pár faktorů co ovlivní růst od genetiky přes teploty po hlínu a zálivku.V dubnu si nevybereš ale druhá várka už by se dala zhruba řídit tím co je psáno na obalu se semeny (tedy výrobce dává přibližnou dobu od zasazení po sklizeň jen to pohledat)

Old Post 26-03-2012 v 10:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Jsem to počítal a když dám automaty 25týho Dubna do hlíny s tim že mi na prvního Máje vylezou, tak to vychází tak na 10týho Července sklidit a hned zase zasadit a kolem 20týho Září bych měl sklidit druhý kolo, ale nevim, každopádně letos zkusim, semen mám dost tak akorát pro sebe, pro známý a kamarády.

Naposledy upravil 26-03-2012 v 21:50 PM

Old Post 26-03-2012 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkie
Stálý Člen

Karma uživatele Punkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 4

Minulou sezonu jsem jel s kámošem Northen Lights, Deimos Buddha, Polar Light a Big Devil. Northen Lights měly hodně sluníčka, palice silně posypaný že v nich člověk viděl skoro svůj odraz, síla taky velká. Každej se mě ptal, jestli je to IN. Deimos taky pohoda, pěkně větvený keříčky s tlustýma palicema, ale stav už si nepamatuju 8-). Polar Light se mi moc nepovedl, ze 3 semen vyklíčily 2, jedna byla celý 2 měsíce asi 10 cm vysoká a z druhé byl výnos kolem 10 g. Big Devila jsem měl jednoho ve skleníku, obrovská hlavní palice a menší boční, vůně silně ovocná a potom po řádnym vysušení ta chuť. Po dvou pořádných práskách jsem měl pocit, jako kdybych měl vzlítnout Ale výnos se mi moc nepovedl, asi 20 g (špatná hlína). Tak zatím podle mých zkušeností nejvíce překvapil Big Devil. Už je i Big Devil 2 a ten má mnohem větší výnos 40-250 g. Tak bych ho rád zkusil ještě letos na druhý kolo. Jinak letos na kolo 1. máme Cream Caramel a znovu Northen Lights + 7x autoMazar, který chceme skusit v boxu a zbytek ven. Tak přeju hodně štěstí - ať to roste )

punx not dead =)

Old Post 26-03-2012 v 14:48 PM
Punkie je offline   Profil uživatele Punkie   Find more posts by Punkie   Foto galerie člena Punkie   Click here to Send Punkie a Private Message   Add Punkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 5

Automazar hodně dobra kytka loni jsem jel out a balkon,z venku kolem 70g na kytku na balkoně to bylo slabši ale kolem 30g tam bylo ale hlavně hodně dobry kouřeni mužu doporučit,letos chci skusit nl auto .Hodně zdaru

Old Post 26-03-2012 v 14:57 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 6

a třeba ten automazar ty myslíte od dutch passion? na nějakej automazar sem tu už čet pozitivní ohlas... northerlights sem teď viděl že growshop vidává ňáký semena

JAH LIVE

Old Post 26-03-2012 v 19:30 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 7

Automazar je od DP

Old Post 25-04-2012 v 22:53 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thuglife
Stálý Člen

Karma uživatele thuglife - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 8

automazar mam aj ja tento rok ... uvidíme čo to dá

Old Post 08-05-2012 v 08:56 AM
thuglife je offline   Profil uživatele thuglife   Find more posts by thuglife   Foto galerie člena thuglife   Click here to Send thuglife a Private Message   Add thuglife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homerus
Stálý Člen

Karma uživatele homerus - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 9

cauec
taky mam automazar od DP jedu poprve af tak uvidim .ale slysel jsem samou chválu

Old Post 22-05-2012 v 18:51 PM
homerus je offline   Profil uživatele homerus   Find more posts by homerus   Foto galerie člena homerus   Click here to Send homerus a Private Message   Add homerus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoneBone
Nový Člen

Karma uživatele DoneBone - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 10

Já mám na lodžiovém balkonu 5 automazarů,sklizni dávám maximálně měsíc a bojím se že to všechno z těží přesáhne 25 g,doufám že se šeredně pletu,nechci to mít na pár týdnů Mají krásné pocukrované palice,nejmenší má něco málo přes 20 cm,největší zhruba 60cm,ty největší kytky mám v 6litrových a ty nejmenší v 10 litrových květináčích,nechápu.Všechny jsou zdravé,žádné příznaky plísní.Jeden hlavní stonek,boční nijak nevynikají.Pokusím se hodit foto,pomodlete se za moje holky Peace

Old Post 11-06-2012 v 00:33 AM
DoneBone je offline   Profil uživatele DoneBone   Find more posts by DoneBone   Foto galerie člena DoneBone   Click here to Send DoneBone a Private Message   Add DoneBone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homerus
Stálý Člen

Karma uživatele homerus - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 11

zdravim
muj automazar ma ted 90cm a zacal kvest ma peknne palicky
dam foto je foceno 22.6 dam co nejdriv nove
a mam fruita v kvetinacu a tem ma sotva 50cm mam ho v 15lkvetnik

Old Post 01-07-2012 v 20:23 PM
homerus je offline   Profil uživatele homerus   Find more posts by homerus   Foto galerie člena homerus   Click here to Send homerus a Private Message   Add homerus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homerus
Stálý Člen

Karma uživatele homerus - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 12


zdravim
muj automazar ma ted 90cm a zacal kvest ma peknne palicky
dam foto je foceno 22.6
a mam fruita v kvetinacu a tem ma sotva 50cm mam ho v 15lkvetnik

Old Post 01-07-2012 v 20:24 PM
homerus je offline   Profil uživatele homerus   Find more posts by homerus   Foto galerie člena homerus   Click here to Send homerus a Private Message   Add homerus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - Najrýchlejšia AutoFlower odroda - 23 odpovědí
02-07-2015 - autoflowering outdoor - 0 odpovědí
25-02-2012 - Slnecnica - Autoflowering Outdoor - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4429550 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív