Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Sweet Seeds » Micros's 125/250W CFL Sweet seeds Diary [Competition]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 33






Den 44, 18/6, 125W CFL blue
Teplota den/noc : 25/22
Vlhkost den/noc : 55/73

Tak další malý up. Holkám se vede dobře, jinak jsem jim musel trochu snížit dávky hnojiv, protože jsem našel na sweet tai pár spálených listů. Tak jsem další zalivku snížil koncentraci hnojiv o 10 procent. Jinak mi trochu žloutnou listy na cream 47, ale nějak to neřeším je to jen na těch nejstarších listech. Jinak stále dodržuju harmonogram zalivky. A to dvakrát za sebou odstatou vodu 24 hodin srovnanou na ph 6,3 společně s trojsložkou od GHE a pak jedna zálivka vody společně s enzimy. Jinak teď už holky docela dost pijí a tak každá dostává cca 1 litr zálivky.
Teď už něco aktuálního. Rozhodl jsem se už přesadit do 6,5 litrových květníků. Tak snad se jim to bude líbit a porostou ještě líp.

K fotkám: společná před přesazením, kořínky Cream 47, kořínky Sweet Tai, po přesazením ST a po přesazení C47
____________________________________________________________________________________________________
_________________________

So a little more up. The girls are doing well, otherwise I had them a little lower doses of fertilizers, because I found the sweet tai few burned leaves. So I had another dressing fertilizer concentration decreased by 10 percent. Otherwise, my little yellow leaves on cream 47, but somehow do not care that it's only for the oldest leaves. Otherwise, follow the schedule is still watering. And twice left to stand 24 hours water at pH 6.3 leveled with three peaces from a GHE and then topping with water enzims. Otherwise, now the girls are drinking quite a bit, so each gets about 1 liter of toppings. Now, something current. I decided to have transplanted to 6.5 liter pots. Maybe they'lllike it even better and grow.

To the pictures: the common offset, roots Cream 47, Sweet Tai roots, offset by ST and C47 after transplanting

Naposledy upravil micros 17-05-2012 v 22:13 PM

Old Post 17-05-2012 v 21:45 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 34






Foto Up

Old Post 17-05-2012 v 21:50 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2012 - Sweet seeds in the open air [Competition] - 184 odpovědí
18-06-2012 - !! WINNERS !! ...of the 1st SWEET SEEDS Grow Diary Competition - 19 odpovědí
03-11-2012 - rastamanskej skleník '12 - Sweet Seeds [Competition] - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2341010 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív