Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » vlhkost - vyřešeno :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Nápad vlhkost - vyřešeno :) Příspěvek č. 1

Obr1 : Zásoba vody (cca 35l) do zvlhčovače - vydrží asi 100h
1) - Kanystr si "hltne" vzduch, jakmile klesne hladina o
2cm, hladina se vyrovna a kanystr čeka na další "nádech
2) - Hadicí spojené nádoby zvlhčovač-zásobník H2O

Obr2 : 1) -Zvlhčovač 600W - pecka!
2) - Vlhkost byla 100%, musel jsem tedy zapojit do hodin.

Obr3 : Micro Drip systém Gardena Made in OBI (těch koncovejch hadiček umí 36 a je to komplet i s časovačem).

Old Post 08-03-2003 v 21:35 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Pohodička sorry - obrázky :) Příspěvek č. 2




nejak se ztratily...

Old Post 08-03-2003 v 21:38 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

uff Příspěvek č. 3

...se mi ty cisilka nejak pomichaly - omluva...

Old Post 08-03-2003 v 21:40 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certos
Nový Člen

Karma uživatele certos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 4

No máš to dobrý. Taky jsem to ze začátku tak podobně řešil, ale přestalo mě bavit pořád dolívat tu vodu do kanystru, hlavně tehdy když jsem dostal třeba 6 ti dení KOPR. Pak jsem začal přemýšlet a vzpoměl jsem si na to jak funguje hajzl. No spíš ta ta nádobka, když zatáhneš za ten špagát co visí obyčejně nad tebou, když se vysereš.
Jo a představ si teď můžu pařit o dva měsíce dýl. Jenom to chtělo přivést vodu.

Old Post 10-03-2003 v 19:27 PM
certos je offline   Profil uživatele certos   Find more posts by certos   Foto galerie člena certos     Add certos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 5

to mas pravdu, ale nemam vodovod v pestirne, takze stejne musim dolivat. Ale uz mam Second Edition - ty 25l kanystry mam v takove podlouhle vanicce 4 - tj. 100l - a hned to je taky nadyl.

Old Post 10-03-2003 v 21:35 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 6

čau
Hele chtěl jsem se zeptat , ten zvlhčovač má příkon 600W ?? a kolik hodin denně Ti to běží ? To se docela prohneš za elektriku ,ne ?

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Naposledy upravil Idea 11-03-2003 v 09:53 AM

Old Post 11-03-2003 v 09:13 AM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 7

To Idea :
no, ma 600W, bezi nonstop 18 hod - protoze kdyz sviti lampa, tak od ni vetram a vlhkost kolisa mezi 70-80%. Pres noc (6h) bezi 15minzap/15minvyp - jinak by tam byla vlhkost 100% a vsechny kably a tak by byly mokry.
Cena elektriky ? Neprohnu

Old Post 11-03-2003 v 15:09 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

Příspěvek č. 8

hehe,
hele samane, ze ty si z dukovan co ?

Old Post 17-03-2003 v 08:21 AM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 9


mam kamosa u energetickejch - von ma takovou praci, ze chodi a vodecita ty cisilka na elektromerech. Taky huli

Old Post 17-03-2003 v 09:43 AM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1236870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív