Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » budha syrup skl.55 dní
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Nápad budha syrup skl.55 dní Příspěvek č. 1

ČUS BANDO ,jak mám tedy svítit budhovy aby se mu to líbilo jedu 250w Osram nav-t (son-t) někde sem vyčetl todle je to tedy tak ??? díky tu se to nikde neřeší help Buddha +- 55 dní na rastu 21-20/4,34-18/6 .......... jak si mám vysvělit ty čísla na koncu 21dní na rustu svítit 20h -4tma a na květu 34dní svítit 18/6tma???? radu prosím

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 10-03-2012 v 15:38 PM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

To si snad děláš srandu? FAQ ti nic neříká? Nejdřív si něco přečti, než vůbec začneš. Tohle je otřesný, ale abych nebyl sviňě, tak je to takhle:

55dní= délka květu- budeš vsvítit 12/12
A na růstu si ho nech jako dlouho chceš, záleží na výšce pěstírny.

Ale takhle blbej dotaz jsem snad ještě neviděl. Přečti si cel FAQ tam a zpátky alespoň 3x a pak se ptej, jestli něčemu nerouzmíš, ale abys zakládal zbytečně téma, kvůli tý nejzákladnější věci, kterou se snad dočteš v každým jiným pěstitelským tématu, ta to se na mě nezlob....

Old Post 10-03-2012 v 15:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Re: budha syrup skl.55 dní Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od blafuzo
ČUS BANDO ,jak mám tedy svítit budhovy aby se mu to líbilo jedu 250w Osram nav-t (son-t) někde sem vyčetl todle je to tedy tak ??? díky tu se to nikde neřeší help Buddha +- 55 dní na rastu 21-20/4,34-18/6 .......... jak si mám vysvělit ty čísla na koncu 21dní na rustu svítit 20h -4tma a na květu 34dní svítit 18/6tma???? radu prosím



21 dní svítit 20 hodin světlo 4 hodiny tmy
potom přepnout režim na
18 hodin světla a 6 hodin tmy až do sklizně(34 dní)

55 dní se nedá pokládat za reálný pokud tomu neposkytneš opravdu ideální podmínky.Počítej tak 65 dní zhruba do úplný zralosti.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 10-03-2012 v 15:53 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Fanta
To si snad děláš srandu? FAQ ti nic neříká? Nejdřív si něco přečti, než vůbec začneš. Tohle je otřesný, ale abych nebyl sviňě, tak je to takhle:

55dní= délka květu- budeš vsvítit 12/12
A na růstu si ho nech jako dlouho chceš, záleží na výšce pěstírny.

Ale takhle blbej dotaz jsem snad ještě neviděl. Přečti si cel FAQ tam a zpátky alespoň 3x a pak se ptej, jestli něčemu nerouzmíš, ale abys zakládal zbytečně téma, kvůli tý nejzákladnější věci, kterou se snad dočteš v každým jiným pěstitelským tématu, ta to se na mě nezlob....
prosímtě ty už mi nerad najdi mi takové tema kde se někdo baví o dělce svícení na budhu se sklizní za 55 dní a já se ti omluvím ale urychlený názory mě fakt serou ty 12/12 to si pestuj pampelišky čus

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 10-03-2012 v 16:01 PM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Re: Re: budha syrup skl.55 dní Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od MagicHerb



21 dní svítit 20 hodin světlo 4 hodiny tmy
potom přepnout režim na
18 hodin světla a 6 hodin tmy až do sklizně(34 dní)

55 dní se nedá pokládat za reálný pokud tomu neposkytneš opravdu ideální podmínky.Počítej tak 65 dní zhruba do úplný zralosti.
jj díky za potvrzení že sem vyšnupal dobře trvalo mi to několik dní .... dále rady přijmu jakékoli Děkuji

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 10-03-2012 v 16:03 PM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Re: Re: Re: budha syrup skl.55 dní Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


20/4 prokořenění
18/6 rúst
12/12 květ



Dobrý no,ale Buddha Syrup je autoflower a nepotřebuje přepínat na 12/12 .
http://www.buddhaseedbank.com/princ...o=res&var=Syrup

18/6 se dá a dokonce se díky tomu daj udělat i celkem slušný palice

I díky tomu je nejlepší sadit ven automaty,aby vyšel květ na období kdy je nejdelší den a nejvíc světla.

Přesto svítit 24/0 se nedá nejsou palice kvůli křížení autofloveru s klasickými odrůdam.iKvůli tomu nekvetou.Potřebujou alespoň trochu tmy.20/4 by možná taky šlo.
Jenže to by mohly bejt vytáhlejší.Nemám odskoušeno.Nevím přesně zda-li.

Nicméně je to popsáno v Soft Secrets 01/2012 v ASk Ed .
Je to takovej speciél o kvetení.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil MagicHerb 10-03-2012 v 21:04 PM

Old Post 10-03-2012 v 20:52 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 7

tak to sorry.. ale taky mě to napadlo, jestli to není automat.. nezkontroloval.... už to mažúú..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 10-03-2012 v 21:21 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Fanta
To si snad děláš srandu? FAQ ti nic neříká? Nejdřív si něco přečti, než vůbec začneš. Tohle je otřesný, ale abych nebyl sviňě, tak je to takhle:

55dní= délka květu- budeš vsvítit 12/12
A na růstu si ho nech jako dlouho chceš, záleží na výšce pěstírny.

Ale takhle blbej dotaz jsem snad ještě neviděl. Přečti si cel FAQ tam a zpátky alespoň 3x a pak se ptej, jestli něčemu nerouzmíš, ale abys zakládal zbytečně téma, kvůli tý nejzákladnější věci, kterou se snad dočteš v každým jiným pěstitelským tématu, ta to se na mě nezlob....



..v poho jsou tu i horši

Old Post 10-03-2012 v 22:00 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kulda
Stálý Člen

Karma uživatele Kulda - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 40  

Dotaz Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od mysak



..v poho jsou tu i horši


Prosim Vás.... automati... 12/12..??. jděte zas spát když o tom nevíte nic! tyhle demence... některé odrůdy autoflower dokážou i neustále růst třeba pod 22/2 ... Proto poslechni to co zde bylo jednou proneseno... ze začátku 20/4 - pak 18/6- a nemůžeš svetlo zkazit... zkoušel jsem je i na 12/12 kvůli jednomu Critical Skunku mezi nima, ale skoro denně sem brečel protože to ty automatky prostě chtěj těch 18/6. 12/12 na auto ti napíše jenom blb co viděl tak max. balíček semínek...

Old Post 12-03-2012 v 07:07 AM
Kulda je offline   Profil uživatele Kulda   Find more posts by Kulda   Foto galerie člena Kulda   Click here to Send Kulda a Private Message   Add Kulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Kulda


Prosim Vás.... automati... 12/12..??. jděte zas spát když o tom nevíte nic! tyhle demence... některé odrůdy autoflower dokážou i neustále růst třeba pod 22/2 ... Proto poslechni to co zde bylo jednou proneseno... ze začátku 20/4 - pak 18/6- a nemůžeš svetlo zkazit... zkoušel jsem je i na 12/12 kvůli jednomu Critical Skunku mezi nima, ale skoro denně sem brečel protože to ty automatky prostě chtěj těch 18/6. 12/12 na auto ti napíše jenom blb co viděl tak max. balíček semínek...
jasné to sem se dozvěděl taky ale tu ten blazen co nic neví a hned tam cosi píše bez komentáře )Fanta ) hele a kolik dni je nechat natu kořenovku ? 22/2 nebo tedy jet 20/4 a květ 18/6 jedu prvně něco mám naštudované ale poradit si nechám díky Blaf

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 12-03-2012 v 09:30 AM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 11

No hlavně se ptaš v blbém tématu, měl si to napsat spis do indooru a ne do techniky a elektroniky.

Old Post 12-03-2012 v 14:56 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od hardiron
No hlavně se ptaš v blbém tématu, měl si to napsat spis do indooru a ne do techniky a elektroniky.
tak jako to že sem překlikl nic nemění na vyřešení mého problému ,mě to pomohlo a to sem potřeboval. Hodit to do in má kdo ??? no moderátor ))) ja ani nevěděl že je to v elektru )))

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 12-03-2012 v 20:45 PM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 13

Jo jasně , téma přehodim , blbost oboduji , no problem .....

Old Post 14-03-2012 v 15:10 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 14

[QUOTE]Původní příspěvek od Hlava
Jo jasně , téma přehodim , blbost oboduji , no problem ..... [/QUOTE já ti děkuji za přesunutí do tématu do kterého to patřilo , jelikož jsou ty dva linky tesně nad sebou a ja tam prostě kliknul a psal . sory příště si vemu brejle a budu disciplinovaný a ty dva trestný body nebo sos mi to přidělil ,si strč lidově do prdele .vem laskavě i sobě bo jsi to tu přehlížel taky a nezjistil si nic až na popud tu nami psané konverzace . Hlavo nejduležitější ....))) vole ty si magor hod mi tam projistotu ještě další bodík za sprostá slova ,2 raději bych prosil čus Blafuzo a ještě si vykej tím si mě taky dostal

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 14-03-2012 v 17:52 PM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Se divm, že s vztekám, kde je napsaný, že je to automat? A ještě to bylo v blbém odělení, ale s tím, že jsi to nemusel zakládat, jsem měl pravdu, dá se to v pohodě vyčíst

Old Post 21-03-2012 v 17:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Fanta
Se divm, že s vztekám, kde je napsaný, že je to automat? A ještě to bylo v blbém odělení, ale s tím, že jsi to nemusel zakládat, jsem měl pravdu, dá se to v pohodě vyčíst


jasny a svítit budu 12/12 to už sem tu od tebe četl když nevím neodpovídám přeci....ale jinač dobrý

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 24-03-2012 v 19:22 PM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7822340 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív