Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 61 62 63 64 65 »
Autor
Téma 
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 993

nevim jak ty ale v době květu bych do řepky nevkročila už kvůli zápachu

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 27-04-2012 v 18:24 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 994


v repce to neschovas zvlast pokud bude takhle suchej rok!!!!!!!!!!! a nevim jestli se nekosi moc brzo

Old Post 27-04-2012 v 18:31 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 995

mám dotaz stihne mi v kukuričnom poli dozrieť aj napr sativa dom. ? v respektíve aké pheno by sa na to hodilo ?

Old Post 28-04-2012 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Thom@s_
Nový Člen

Karma uživatele _Thom@s_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 996

citace:
Původní příspěvek od MORZIK
v repce to neschovas zvlast pokud bude takhle suchej rok!!!!!!!!!!! a nevim jestli se nekosi moc brzo

Proč myslíš že to neschovám? Repka je dost vysoká ne. Ale kdy se kosi, to taky nevím. Tak co groweri, nezkoušel to už někdo?

Old Post 28-04-2012 v 21:52 PM
_Thom@s_ je offline   Profil uživatele _Thom@s_   Find more posts by _Thom@s_   Foto galerie člena _Thom@s_   Click here to Send _Thom@s_ a Private Message   Add _Thom@s_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 997


zadej si repku do vyhledavani na netu a uvidis sam jednoleta 50 az 120 cm vysoka ................ tahle mela ve finale 390 myslis ze se schova? ps nic ve zlym jenom odpovidam cussss

Old Post 28-04-2012 v 23:11 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 998

citace:
Původní příspěvek od MORZIK
zadej si repku do vyhledavani na netu a uvidis sam jednoleta 50 az 120 cm vysoka ................ tahle mela ve finale 390 myslis ze se schova? ps nic ve zlym jenom odpovidam cussss

Řepka se sklízí brzy, nechápu že to tady řešíte už dva dny, do Řepky ne.

Old Post 29-04-2012 v 07:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 999

Našiel som taký porast hustý nepriechodný aby sa človek tade dostal musí sa poriadne rýpať pomedzi kríky, kriaky, bodliaky, stromy atď je to vysoké si 2-3 metre ako kde v strede chcem vysekať plac kde zapichnem roksory do zeme a omotám ich potravinárskou foliaov alebo niečím takým. Čo myslíte ? podla mna dobrý nápad chránene pred ľudmi, zvermi

Old Post 29-04-2012 v 10:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 1000

Zdravím
Než sem koupil barák se skleníkem a k tomu pohodový sousedy tak sem taky sázel venku.No a na poli mezi těma kovovejma sloupama mi nikdy nic nezmizelo.Akorát musí člověk zajít krapet dál a to tahání s vodou......,no ale něco za něco že
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 29-04-2012 v 13:10 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thuglife
Stálý Člen

Karma uživatele thuglife - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 1001

čaute chcel by som sa opýtať či by nejako vadilo sadiť blízko seba asi tak 5m rozne modely.. s kamošom sme si našli fajný flek a máme rozne modely ja mam 3xautomazar..5xdurban poison , on ma 10xlemon haze,5xwhite rhino ,1x auto niejake co mu dali ako darcek a ete akysich 5semiacok uz si nepamatam... vadilo by to keby sme ich mali viac modelov nasadenych na tom istom políčku??? dik za odpoved ... PEACE

Old Post 01-05-2012 v 08:15 AM
thuglife je offline   Profil uživatele thuglife   Find more posts by thuglife   Foto galerie člena thuglife   Click here to Send thuglife a Private Message   Add thuglife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 1002

citace:
Původní příspěvek od thuglife
čaute chcel by som sa opýtať či by nejako vadilo sadiť blízko seba asi tak 5m rozne modely.. s kamošom sme si našli fajný flek a máme rozne modely ja mam 3xautomazar..5xdurban poison , on ma 10xlemon haze,5xwhite rhino ,1x auto niejake co mu dali ako darcek a ete akysich 5semiacok uz si nepamatam... vadilo by to keby sme ich mali viac modelov nasadenych na tom istom políčku??? dik za odpoved ... PEACE


Proč by to mělo bydit, akorad rozestupy a automaty do předu kde více svítí aby je nazestinily velke kytky ..

Old Post 01-05-2012 v 08:45 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thuglife
Stálý Člen

Karma uživatele thuglife - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 1003

okej diky .. vies radsej som sa opytal istota je istota

Old Post 01-05-2012 v 09:06 AM
thuglife je offline   Profil uživatele thuglife   Find more posts by thuglife   Foto galerie člena thuglife   Click here to Send thuglife a Private Message   Add thuglife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1004

citace:
Původní příspěvek od MORZIK
zadej si repku do vyhledavani na netu a uvidis sam jednoleta 50 az 120 cm vysoka ................
tahle mela ve finale 390 myslis ze se schova? ps nic ve zlym jenom odpovidam cussss
Tak to je pecka, ta kytka vypadá úplně jako moje Betty Mandala #1 2011 :-D
jen měla míň, tak aspoň o metr :-D

Old Post 01-05-2012 v 09:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1005

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Našiel som taký porast hustý nepriechodný aby sa človek tade dostal musí sa poriadne rýpať
pomedzi kríky, kriaky, bodliaky, stromy atď je to vysoké si 2-3 metre ako kde v strede
chcem vysekať plac kde zapichnem roksory do zeme a omotám ich potravinárskou foliaov
alebo niečím takým. Čo myslíte ?podla mna dobrý nápad chránene pred ľudmi, zvermi
Zdarec, jen tak od pasu je to podle mě dobrej nápad, měl jsem políčko podobnýho typu
- pás akátů vedle cesty, vlastně mezi cestou a lesem, když jsem si teď dal mapu,
tak to bylo nahoře les, pod tím akáty, cesta, zase akáty a zase les.
Slunko tam svítilo v létě cca jen 11 - 16 / na podzim ještě míň, ale celkem to stačilo.

Ten pás byl velkej tak 80 x 33 metrů takže jsem si udělal nenápadný značky abych věděl,
kam odbočit a takovou klikatou cestičkou jsem došel jakoby shora lesem
tak doprostřed toho pásu a tam jsem si udělal plácek jako plánuješ ty,
ale díky tomu, že tam rostlo psí víno a jiný povíjivky tak to celkem dobře maskovalo,
ošéfoval bych to tím, že bych tam bejt tebou nasadil to psí víno
(nebo hrášek?, fazole?, tasm nevím co zvěř, jestli by ji to spíš nelákalo), aby to izolovalo
od nežádoucích pohledů. Ono se to nezdá, ale psí víno roste rychle,
takže když by ne hned napoprvé, mohlo by to, s podmínkou předčasného neodhalení
za nějakou dobu bejt úplně super.

- na tom mým lidi chodili okolo tak, že jsme je vždycky slyšeli,
takže jsme chvilku kušovali a pak se makalo dál :-D

- ale zadařilo se jen asi 3x, pak to tam vyčistili a už to šlo do hellu...

Old Post 01-05-2012 v 10:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1006

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Než sem koupil barák se skleníkem a k tomu pohodový sousedy tak sem taky sázel venku.
No a na poli mezi těma kovovejma sloupama mi nikdy nic nezmizelo.
Akorát musí člověk zajít krapet dál a to tahání s vodou......,no ale něco za něco že
Zdárek
A navíc si vem, jak tam většinou bývá krásně, když tam odpoledne doneseš vodu a zůstaneš až do večera
a můžeš pak koukat na hvězdy, kterejch je vidět víc, protože nikde nic nesvítí :-D

Old Post 01-05-2012 v 10:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 1007

http://www.1obchod.com/products/hd-...-nocni-videni-/ tak hele hoši co jsem našel.. ale nejsem moc technickej tip takže nevim jestli si to na to noční vidění přisvicuje nějakou diodou bo tak protože u toho levnějšího modelu to tam psali o IR diodách a tady nic..a nerad bych kdyby náhodou, aby mi vykradli políčko aj kameru za bůra.. stejně to asi investovat nebudu ale někomu by se tom mohlo hodit..ps: a nepište mi tu hovna o tom ať si najdu jiný políčka nebo podobný hovadiny, dobrý pole mám ale tohle bych kdyby náhodou bral jako ruční brzdu tj.poslední záchranu bus a slunce v bushy f.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 03-05-2012 v 11:48 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Qwertulanus
Stálý Člen

Karma uživatele Qwertulanus - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 1008

zdarec, tenhle rok jsem si nasel jedno takový hodně zarostlé místo , je to u takových menších zahrádek a kolem nejaka továrna ale ta je oplocená takze se tam nedostanou , a navic tam jsou vsude klíšťata takze je to i pro mě obtížné se tam dostat no a tak se chci zeptat jestli bych si mel aspon nejakou cesticku vysekat abych se tam lepe dostal a jestli si myslíte ze by to tam nekdo z tech zahrádek ocumoval? díky za odpověď

Old Post 03-05-2012 v 13:14 PM
Qwertulanus je offline   Profil uživatele Qwertulanus   Find more posts by Qwertulanus   Foto galerie člena Qwertulanus   Click here to Send Qwertulanus a Private Message   Add Qwertulanus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 61 62 63 64 65 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-05-2020 - Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II. - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1581470 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív